14/08/2017

Українці можуть поїхати в Катар без візи

Українці можуть поїхати в Катар без візи

Катар зробив широкий жест і одночасно величезний внесок в розвиток власної туристичної галузі і ділової привабливості. З 9 серпня нинішнього року спрощено в’їзд громадянам 80-ти держав, у тому числі й українцям.

Уточнимо, що новий порядок стосується лише ділових, гостьових і турпоїздок. Ні 30-денний, ні 90-денний «безвіз» не дає права працювати в Катарі і не передбачає преференцій для бажаючих переїхати сюди на постійне проживання, якщо такі знайдуться.

Порядок в’їзду в Катар:

  • 30-денне безвізове відвідування — надається при перетині кордону і не має обмежень по кількості в’їздів. Можна в’їхати в Катар раз і пробути там 3, 7, 20 або всі 30 днів. Або ж приїхати за місяць 2-3 рази. Такий порядок поширюється на 47 країн, у тому числі на Україну, США, Канаду і РФ.
  • 90-денне безвізове відвідування протягом 180-ти днів. Воно також надається при перетині кордону Катару і може використовуватися для одно- або багаторазового в’їзду. Такий порядок поширюється на підданих 33-х країн, у тому числі Франції, Бельгії, Польщі, Словаччини.

Українцям, яким потрібно пробути довше місяця, слід зробити візу заздалегідь. Якщо планується візит в межах двох місяців, то можна буде попросити і, швидше за все, отримати ще один 30-денний безвізовий дозвіл.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber