30/05/2016

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

Новий сервіс запропонує авіапасажирам доїхати до Варшави без пересадок. Доїхати до аеропорту Модлін можна завдяки ADEuroTrans і ODRI.


Тепер в цей лоукост-аеропорт можна буде потрапити без пересадок прямо з Кам’янця-Подільського. Маршрут охопить Івано-Франківськ, Львів, польський Люблін, Варшаву і власне аеропорт Варшава – Модлін.

infoІсторично польські лоукост-аеропорти, зокрема, Варшава – Модлін, вельми затребувані серед українців – «заробітчан» зважаючи на доступність авіаперельоту.

Також можна буде додатково економити на дорозі. Нагадаємо, зараз авіапасажири змушені спочатку добиратися поїздом до Львова і тільки потім автобусом до Польщі. З аеропорту Модлін літає Ryanair, відомий ірландський лоукостер. Модлін взявся за цей проект в першу чергу для зручності власних авіапасажирів. Хоча автобусний рейс буде зручний і для бажаючих потрапити до Любліна.

Автобуси ходитимуть в четвер і суботу. По маршруту запустять MAN і Mercedes, тому шлях до повітряної гавані обіцяє бути комфортним!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber