30/05/2016

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

Новий сервіс запропонує авіапасажирам доїхати до Варшави без пересадок. Доїхати до аеропорту Модлін можна завдяки ADEuroTrans і ODRI.


Тепер в цей лоукост-аеропорт можна буде потрапити без пересадок прямо з Кам’янця-Подільського. Маршрут охопить Івано-Франківськ, Львів, польський Люблін, Варшаву і власне аеропорт Варшава – Модлін.

infoІсторично польські лоукост-аеропорти, зокрема, Варшава – Модлін, вельми затребувані серед українців – «заробітчан» зважаючи на доступність авіаперельоту.

Також можна буде додатково економити на дорозі. Нагадаємо, зараз авіапасажири змушені спочатку добиратися поїздом до Львова і тільки потім автобусом до Польщі. З аеропорту Модлін літає Ryanair, відомий ірландський лоукостер. Модлін взявся за цей проект в першу чергу для зручності власних авіапасажирів. Хоча автобусний рейс буде зручний і для бажаючих потрапити до Любліна.

Автобуси ходитимуть в четвер і суботу. По маршруту запустять MAN і Mercedes, тому шлях до повітряної гавані обіцяє бути комфортним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: