30/05/2016

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

Новий сервіс запропонує авіапасажирам доїхати до Варшави без пересадок. Доїхати до аеропорту Модлін можна завдяки ADEuroTrans і ODRI.


Тепер в цей лоукост-аеропорт можна буде потрапити без пересадок прямо з Кам’янця-Подільського. Маршрут охопить Івано-Франківськ, Львів, польський Люблін, Варшаву і власне аеропорт Варшава – Модлін.

infoІсторично польські лоукост-аеропорти, зокрема, Варшава – Модлін, вельми затребувані серед українців – «заробітчан» зважаючи на доступність авіаперельоту.

Також можна буде додатково економити на дорозі. Нагадаємо, зараз авіапасажири змушені спочатку добиратися поїздом до Львова і тільки потім автобусом до Польщі. З аеропорту Модлін літає Ryanair, відомий ірландський лоукостер. Модлін взявся за цей проект в першу чергу для зручності власних авіапасажирів. Хоча автобусний рейс буде зручний і для бажаючих потрапити до Любліна.

Автобуси ходитимуть в четвер і суботу. По маршруту запустять MAN і Mercedes, тому шлях до повітряної гавані обіцяє бути комфортним!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: