30/05/2016

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

В аеропорт Варшави можна буде дістатися автобусом з Кам’янця-Подільського

Новий сервіс запропонує авіапасажирам доїхати до Варшави без пересадок. Доїхати до аеропорту Модлін можна завдяки ADEuroTrans і ODRI.


Тепер в цей лоукост-аеропорт можна буде потрапити без пересадок прямо з Кам’янця-Подільського. Маршрут охопить Івано-Франківськ, Львів, польський Люблін, Варшаву і власне аеропорт Варшава – Модлін.

infoІсторично польські лоукост-аеропорти, зокрема, Варшава – Модлін, вельми затребувані серед українців – «заробітчан» зважаючи на доступність авіаперельоту.

Також можна буде додатково економити на дорозі. Нагадаємо, зараз авіапасажири змушені спочатку добиратися поїздом до Львова і тільки потім автобусом до Польщі. З аеропорту Модлін літає Ryanair, відомий ірландський лоукостер. Модлін взявся за цей проект в першу чергу для зручності власних авіапасажирів. Хоча автобусний рейс буде зручний і для бажаючих потрапити до Любліна.

Автобуси ходитимуть в четвер і суботу. По маршруту запустять MAN і Mercedes, тому шлях до повітряної гавані обіцяє бути комфортним!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: