18/05/2017

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

Як вже багато разів повідомлялося, останнім часом відбулися істотні зміни в укладі і практиці перетину російського та білоруського кордонів. Так, в нинішньому році Білорусь ввела п’ятиденний «безвіз» для 80-ти країн. У зв’язку з цим РФ посилила контроль авіарейсів з Білорусі, а з 15-го травня перевела їх в міжнародні термінали.

Мета — не допустити нелегального потоку мігрантів, яким можна приїхати без візи в Білорусь на 5 днів, але потрібна віза в РФ.

Крім того, почастішали випадки, коли українців, які прилетіли в РФ через Мінськ, відмовляються пропускати через кордон. У зв’язку з цим перевізник «Бєлавіа» прийняв рішення заборонити бронювання квитків за внутрішніми паспортами. За статистикою, саме ті хто летіли за цими документами найчастіше змушені були вертатися назад найближчим рейсом.

infoТепер мандрівники, які оформляють єдиний квиток для перельоту з України в Мінськ і далі в яке-небудь місто РФ, повинні надати загранпаспорт.

Керівництво «Бєлавіа» розповсюдило наступну заяву, цитуємо: «У зв’язку з прийнятим рішенням з боку РФ і повторюваними випадками відсторонення прикордонниками РФ громадян України від перельоту, забороняється продаж авіа квитків, реєстрація та прийняття до перевезення пасажирів, які прямують через Мінськ ДО/З України в РФ за внутрішніми паспортами України. З метою можливого перельоту пасажири повинні звертатися в Посольство або Консульство України для оформлення свідоцтв на повернення. У цьому випадку квитки будемо перебронювати на рейси Бєлавіа без штрафів».

За більш детальними роз’ясненнями можна звернутися безпосередньо до перевізника або до агентств з продажу квитків.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.11.2017

В наступному році Прага планує запропонувати туристам нову послугу – вечірку в переобладнаному під бар трамваї. Під цей проект виділять списаний трамвай моделі ТЗ – один з тих, що випускали в 60-70-ті роки минулого ХХ століття. За реалізацію проекту візьметься спеціалізована транспортна фірма DPP, яка сподівається впоратися з переобладнанням до вересня наступного року, щоб встигнути представити новинку на форумі InnoTrans… Читати далі

16.11.2017

З 10 грудня дістатися до Перемишля без пересадок можна буде не лише зі столиці, але і з Одеси. Пасажирському потягу вже привласнені номери 35/36 і вже визначені зупинки на території України. Він буде зупинятися на жмеринському, тернопільському, львівському, вапнярському, хмельницькому вокзалах і на декількох станціях менше. Зупинки на польській території поки узгоджуються. Від їх загального числа і тривалості буде залежати… Читати далі

15.11.2017

Популярний гірськолижний курорт Агс1950 Le Village запрошує відзначити православне Різдво 2018 року в центрі французьких Альп. Відомий французький курорт в новому зимовому сезоні вирішив цілеспрямовано порадувати російськомовних туристів. При тому що Франція – переважно католицька держава, Агс1950 готує грандіозну програму на святкові дати 7-13 січня, тобто аж до Старого Нового Року, також шанованого в країнах СНД. Заплановані покази мод, в… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: