18/05/2017

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

Як вже багато разів повідомлялося, останнім часом відбулися істотні зміни в укладі і практиці перетину російського та білоруського кордонів. Так, в нинішньому році Білорусь ввела п’ятиденний «безвіз» для 80-ти країн. У зв’язку з цим РФ посилила контроль авіарейсів з Білорусі, а з 15-го травня перевела їх в міжнародні термінали.

Мета — не допустити нелегального потоку мігрантів, яким можна приїхати без візи в Білорусь на 5 днів, але потрібна віза в РФ.

Крім того, почастішали випадки, коли українців, які прилетіли в РФ через Мінськ, відмовляються пропускати через кордон. У зв’язку з цим перевізник «Бєлавіа» прийняв рішення заборонити бронювання квитків за внутрішніми паспортами. За статистикою, саме ті хто летіли за цими документами найчастіше змушені були вертатися назад найближчим рейсом.

infoТепер мандрівники, які оформляють єдиний квиток для перельоту з України в Мінськ і далі в яке-небудь місто РФ, повинні надати загранпаспорт.

Керівництво «Бєлавіа» розповсюдило наступну заяву, цитуємо: «У зв’язку з прийнятим рішенням з боку РФ і повторюваними випадками відсторонення прикордонниками РФ громадян України від перельоту, забороняється продаж авіа квитків, реєстрація та прийняття до перевезення пасажирів, які прямують через Мінськ ДО/З України в РФ за внутрішніми паспортами України. З метою можливого перельоту пасажири повинні звертатися в Посольство або Консульство України для оформлення свідоцтв на повернення. У цьому випадку квитки будемо перебронювати на рейси Бєлавіа без штрафів».

За більш детальними роз’ясненнями можна звернутися безпосередньо до перевізника або до агентств з продажу квитків.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber