18/05/2017

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

В Російську Федерацію через Мінськ — із закордонним паспортом!

Як вже багато разів повідомлялося, останнім часом відбулися істотні зміни в укладі і практиці перетину російського та білоруського кордонів. Так, в нинішньому році Білорусь ввела п’ятиденний «безвіз» для 80-ти країн. У зв’язку з цим РФ посилила контроль авіарейсів з Білорусі, а з 15-го травня перевела їх в міжнародні термінали.

Мета — не допустити нелегального потоку мігрантів, яким можна приїхати без візи в Білорусь на 5 днів, але потрібна віза в РФ.

Крім того, почастішали випадки, коли українців, які прилетіли в РФ через Мінськ, відмовляються пропускати через кордон. У зв’язку з цим перевізник «Бєлавіа» прийняв рішення заборонити бронювання квитків за внутрішніми паспортами. За статистикою, саме ті хто летіли за цими документами найчастіше змушені були вертатися назад найближчим рейсом.

infoТепер мандрівники, які оформляють єдиний квиток для перельоту з України в Мінськ і далі в яке-небудь місто РФ, повинні надати загранпаспорт.

Керівництво «Бєлавіа» розповсюдило наступну заяву, цитуємо: «У зв’язку з прийнятим рішенням з боку РФ і повторюваними випадками відсторонення прикордонниками РФ громадян України від перельоту, забороняється продаж авіа квитків, реєстрація та прийняття до перевезення пасажирів, які прямують через Мінськ ДО/З України в РФ за внутрішніми паспортами України. З метою можливого перельоту пасажири повинні звертатися в Посольство або Консульство України для оформлення свідоцтв на повернення. У цьому випадку квитки будемо перебронювати на рейси Бєлавіа без штрафів».

За більш детальними роз’ясненнями можна звернутися безпосередньо до перевізника або до агентств з продажу квитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

20.11.2019

Норвегія не є популярним туристичним напрямком серед українців. Але вже скоро потік мандрівників на узбережжя Північного Льодовитого океану сильно збільшиться. А все тому, що в найближчому майбутньому влада Норвегії має намір запрошувати гостей милуватися китами. Щоб спостерігати за життям морських мешканців було зручніше, в планах — обладнання оглядового майданчика: The Whale. Його побудують поряд із містечком Анденес. Причому споруду планується… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: