07/09/2016

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Вперше за довгі десятиліття унікальний підземний лабіринт «Старої Умані» стане доступний для огляду туристами. Повна назва нового екскурсійного маршруту «Таємничі підземелля Василіанського монастиря». У ролі екскурсовода — справжній чернець.

Монастир почали зводити в далекому 1764 році. Будівництво XVIII століття продовжувалося двадцять років. Монастир став духовним і освітнім центром того часу. Тут навчалися близько чотирьох сотень учнів-католиків, толерантних до польської шляхти.

infoПідземними ходами неодноразово користувалися недруги режиму під час численних бойових сутичок того часу. Проте з часом повна схема лабіринтів виявилася покрита шаром пилу і таємничої історії.

Підземелля монастиря були заново відкриті вже в XIX столітті, а вивчати їх почали в 30-тих роках XX століття. Так історики дізналися про існування цілого підземного поверху з впорядкованими приміщеннями для проживання. Дослідження ходів та їх приведення у прийнятний вид зайняло кілька десятиліть. І ось тепер підземелля Василіанського монастиря зможуть подивитися всі, хто спроможеться доїхати до Умані.

Потрапити в Умань можна легко поїздом або літаком з будь-якого міста України, А в період щорічного паломництва хасидів в Умань на могилу Нахмана, аеропорти Києва та Одеси приймають основний потік гостей.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber