07/09/2016

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Вперше за довгі десятиліття унікальний підземний лабіринт «Старої Умані» стане доступний для огляду туристами. Повна назва нового екскурсійного маршруту «Таємничі підземелля Василіанського монастиря». У ролі екскурсовода — справжній чернець.

Монастир почали зводити в далекому 1764 році. Будівництво XVIII століття продовжувалося двадцять років. Монастир став духовним і освітнім центром того часу. Тут навчалися близько чотирьох сотень учнів-католиків, толерантних до польської шляхти.

infoПідземними ходами неодноразово користувалися недруги режиму під час численних бойових сутичок того часу. Проте з часом повна схема лабіринтів виявилася покрита шаром пилу і таємничої історії.

Підземелля монастиря були заново відкриті вже в XIX столітті, а вивчати їх почали в 30-тих роках XX століття. Так історики дізналися про існування цілого підземного поверху з впорядкованими приміщеннями для проживання. Дослідження ходів та їх приведення у прийнятний вид зайняло кілька десятиліть. І ось тепер підземелля Василіанського монастиря зможуть подивитися всі, хто спроможеться доїхати до Умані.

Потрапити в Умань можна легко поїздом або літаком з будь-якого міста України, А в період щорічного паломництва хасидів в Умань на могилу Нахмана, аеропорти Києва та Одеси приймають основний потік гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: