07/09/2016

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Вперше за довгі десятиліття унікальний підземний лабіринт «Старої Умані» стане доступний для огляду туристами. Повна назва нового екскурсійного маршруту «Таємничі підземелля Василіанського монастиря». У ролі екскурсовода — справжній чернець.

Монастир почали зводити в далекому 1764 році. Будівництво XVIII століття продовжувалося двадцять років. Монастир став духовним і освітнім центром того часу. Тут навчалися близько чотирьох сотень учнів-католиків, толерантних до польської шляхти.

infoПідземними ходами неодноразово користувалися недруги режиму під час численних бойових сутичок того часу. Проте з часом повна схема лабіринтів виявилася покрита шаром пилу і таємничої історії.

Підземелля монастиря були заново відкриті вже в XIX столітті, а вивчати їх почали в 30-тих роках XX століття. Так історики дізналися про існування цілого підземного поверху з впорядкованими приміщеннями для проживання. Дослідження ходів та їх приведення у прийнятний вид зайняло кілька десятиліть. І ось тепер підземелля Василіанського монастиря зможуть подивитися всі, хто спроможеться доїхати до Умані.

Потрапити в Умань можна легко поїздом або літаком з будь-якого міста України, А в період щорічного паломництва хасидів в Умань на могилу Нахмана, аеропорти Києва та Одеси приймають основний потік гостей.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: