07/09/2016

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Відкрита нова екскурсія до Старої Умані!

Вперше за довгі десятиліття унікальний підземний лабіринт «Старої Умані» стане доступний для огляду туристами. Повна назва нового екскурсійного маршруту «Таємничі підземелля Василіанського монастиря». У ролі екскурсовода — справжній чернець.

Монастир почали зводити в далекому 1764 році. Будівництво XVIII століття продовжувалося двадцять років. Монастир став духовним і освітнім центром того часу. Тут навчалися близько чотирьох сотень учнів-католиків, толерантних до польської шляхти.

infoПідземними ходами неодноразово користувалися недруги режиму під час численних бойових сутичок того часу. Проте з часом повна схема лабіринтів виявилася покрита шаром пилу і таємничої історії.

Підземелля монастиря були заново відкриті вже в XIX столітті, а вивчати їх почали в 30-тих роках XX століття. Так історики дізналися про існування цілого підземного поверху з впорядкованими приміщеннями для проживання. Дослідження ходів та їх приведення у прийнятний вид зайняло кілька десятиліть. І ось тепер підземелля Василіанського монастиря зможуть подивитися всі, хто спроможеться доїхати до Умані.

Потрапити в Умань можна легко поїздом або літаком з будь-якого міста України, А в період щорічного паломництва хасидів в Умань на могилу Нахмана, аеропорти Києва та Одеси приймають основний потік гостей.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: