18/04/2017

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

У квітні запущений прямий пасажирський пором від Чорноморська (колишній Іллічівськ), що під Одесою, до Хайдарпаши (порт в азіатській частині Стамбула). Напрям, враховуючи літній сезон, що наближається, обіцяє бути перспективним. Дебютний рейс вже пішов в дорогу з 90-відсотковим завантаженням.

За розкладом від’їзд з Чорноморська буде в квітні по п’ятницях, а з травня по вівторках. З Стамбула відправлення в квітні планується по неділях, а з травня по четвергах.

Розклад порома Чорноморськ – Стамбул:

Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дати
Чорноморськ – Стамбул
21:00
23:30
по п’ятницях, з 02.05 — по вівторках
Стамбул – Чорноморськ
23:59
03:00
по неділях, з 4.05 — по четвергах

По дорозі пором заходить в порти: Поті, Самсун, Батумі, Констанца. Розрахунковий час в дорозі — 27 годин. Морську лінію обслуговують судна «Каунас Сивейс» і «Грейфсвальд». Компанія-перевізник — «УКРФЕРРІ».

Вартість квитків в одну сторону заявлена в діапазоні від 85 доларів за спальне місце в чотиримісній каюті до 200 доларів за розміщення в одномісній каюті.

В ціну включена страховка і харчування. Дітям до 12-ти років розмір знижки — 50 відсотків, дітям до 5-ти років — 70 відсотків, якщо дитина не займає окреме спальне місце. Коли дитині менше року, то її можна провезти за 10 відсотків від вартості квитка.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.08.2017

На День української незалежності головне залізничне відомство країни випускає на лінію 5 додаткових пасажирських поїздів. Вони вийдуть на найбільш популярні напрямки — столичний, південний, західний, дніпровський, хмельницький. Додаткові маршрути зв’яжуть Київ, Одесу, Львів та інші міста. Графік додаткових поїздів: Номер поїзда Напрямок Час відправлення Час прибуття Дати відправлення №179К Київ – Дніпро 08:36 17:51 24.08 №179П Дніпро – Київ 12:12… Читати далі

21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: