18/04/2017

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

У квітні запущений прямий пасажирський пором від Чорноморська (колишній Іллічівськ), що під Одесою, до Хайдарпаши (порт в азіатській частині Стамбула). Напрям, враховуючи літній сезон, що наближається, обіцяє бути перспективним. Дебютний рейс вже пішов в дорогу з 90-відсотковим завантаженням.

За розкладом від’їзд з Чорноморська буде в квітні по п’ятницях, а з травня по вівторках. З Стамбула відправлення в квітні планується по неділях, а з травня по четвергах.

Розклад порома Чорноморськ – Стамбул:

Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дати
Чорноморськ – Стамбул
21:00
23:30
по п’ятницях, з 02.05 — по вівторках
Стамбул – Чорноморськ
23:59
03:00
по неділях, з 4.05 — по четвергах

По дорозі пором заходить в порти: Поті, Самсун, Батумі, Констанца. Розрахунковий час в дорозі — 27 годин. Морську лінію обслуговують судна «Каунас Сивейс» і «Грейфсвальд». Компанія-перевізник — «УКРФЕРРІ».

Вартість квитків в одну сторону заявлена в діапазоні від 85 доларів за спальне місце в чотиримісній каюті до 200 доларів за розміщення в одномісній каюті.

В ціну включена страховка і харчування. Дітям до 12-ти років розмір знижки — 50 відсотків, дітям до 5-ти років — 70 відсотків, якщо дитина не займає окреме спальне місце. Коли дитині менше року, то її можна провезти за 10 відсотків від вартості квитка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

20.11.2019

Норвегія не є популярним туристичним напрямком серед українців. Але вже скоро потік мандрівників на узбережжя Північного Льодовитого океану сильно збільшиться. А все тому, що в найближчому майбутньому влада Норвегії має намір запрошувати гостей милуватися китами. Щоб спостерігати за життям морських мешканців було зручніше, в планах — обладнання оглядового майданчика: The Whale. Його побудують поряд із містечком Анденес. Причому споруду планується… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: