18/04/2017

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

У квітні запущений прямий пасажирський пором від Чорноморська (колишній Іллічівськ), що під Одесою, до Хайдарпаши (порт в азіатській частині Стамбула). Напрям, враховуючи літній сезон, що наближається, обіцяє бути перспективним. Дебютний рейс вже пішов в дорогу з 90-відсотковим завантаженням.

За розкладом від’їзд з Чорноморська буде в квітні по п’ятницях, а з травня по вівторках. З Стамбула відправлення в квітні планується по неділях, а з травня по четвергах.

Розклад порома Чорноморськ – Стамбул:

Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дати
Чорноморськ – Стамбул
21:00
23:30
по п’ятницях, з 02.05 — по вівторках
Стамбул – Чорноморськ
23:59
03:00
по неділях, з 4.05 — по четвергах

По дорозі пором заходить в порти: Поті, Самсун, Батумі, Констанца. Розрахунковий час в дорозі — 27 годин. Морську лінію обслуговують судна «Каунас Сивейс» і «Грейфсвальд». Компанія-перевізник — «УКРФЕРРІ».

Вартість квитків в одну сторону заявлена в діапазоні від 85 доларів за спальне місце в чотиримісній каюті до 200 доларів за розміщення в одномісній каюті.

В ціну включена страховка і харчування. Дітям до 12-ти років розмір знижки — 50 відсотків, дітям до 5-ти років — 70 відсотків, якщо дитина не займає окреме спальне місце. Коли дитині менше року, то її можна провезти за 10 відсотків від вартості квитка.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber