18/04/2017

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

У квітні запущений прямий пасажирський пором від Чорноморська (колишній Іллічівськ), що під Одесою, до Хайдарпаши (порт в азіатській частині Стамбула). Напрям, враховуючи літній сезон, що наближається, обіцяє бути перспективним. Дебютний рейс вже пішов в дорогу з 90-відсотковим завантаженням.

За розкладом від’їзд з Чорноморська буде в квітні по п’ятницях, а з травня по вівторках. З Стамбула відправлення в квітні планується по неділях, а з травня по четвергах.

Розклад порома Чорноморськ – Стамбул:

Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дати
Чорноморськ – Стамбул
21:00
23:30
по п’ятницях, з 02.05 — по вівторках
Стамбул – Чорноморськ
23:59
03:00
по неділях, з 4.05 — по четвергах

По дорозі пором заходить в порти: Поті, Самсун, Батумі, Констанца. Розрахунковий час в дорозі — 27 годин. Морську лінію обслуговують судна «Каунас Сивейс» і «Грейфсвальд». Компанія-перевізник — «УКРФЕРРІ».

Вартість квитків в одну сторону заявлена в діапазоні від 85 доларів за спальне місце в чотиримісній каюті до 200 доларів за розміщення в одномісній каюті.

В ціну включена страховка і харчування. Дітям до 12-ти років розмір знижки — 50 відсотків, дітям до 5-ти років — 70 відсотків, якщо дитина не займає окреме спальне місце. Коли дитині менше року, то її можна провезти за 10 відсотків від вартості квитка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.06.2017

Перевізник Czech Airlines оголосив про збільшення частотності регулярних перельотів з Праги до Одеси. З 28 червня і до закінчення літньої навігації, тобто до кінця жовтня «Чеські авіалінії» 4 рази в тиждень ,elenm літати в «Південну Пальміру». Додатковий рейс планується в середу пізно ввечері з прибуттям в Одесу близько другої ночі. Взимку чеський перевізник літав двічі на тиждень, з кінця квітня… Читати далі

21.06.2017

З 18 червня угорський лоукостер «ВізЕйр» почав польотну програму Львів – Берлін – Львів. Аеропорт прибуття в Берлін — Шенефельд. Літаки літають двічі на тиждень — середа і неділя. Такий розклад збережеться до кінця літньої навігації. З кінця жовтня значаться вже інші дні вильоту — понеділок і п’ятниця, час відправлення рейсу також інший. Номери прямих і зворотних авіарейсів при цьому… Читати далі

20.06.2017

Темпераментні італійці, які знають сенс в задоволеннях життя, побудували в Тоскані ціле місто-музей, який занурює приїжджих в історію італійського виноробства. Музей доступний погляду туристів в комуні Кастаньето Кардуччі. Місто — виноробний музей носить досить претензійну назву World Wine Town. Хоча, по суті, воно вірне — навряд чи десь у світі можливо побачити щось конкурентоспроможне, враховуючи фантазію італійців. Незвичайне «музейне» місто… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: