18/04/2017

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

Відкрито поромне сполучення Чорноморськ – Стамбул

У квітні запущений прямий пасажирський пором від Чорноморська (колишній Іллічівськ), що під Одесою, до Хайдарпаши (порт в азіатській частині Стамбула). Напрям, враховуючи літній сезон, що наближається, обіцяє бути перспективним. Дебютний рейс вже пішов в дорогу з 90-відсотковим завантаженням.

За розкладом від’їзд з Чорноморська буде в квітні по п’ятницях, а з травня по вівторках. З Стамбула відправлення в квітні планується по неділях, а з травня по четвергах.

Розклад порома Чорноморськ – Стамбул:

Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дати
Чорноморськ – Стамбул
21:00
23:30
по п’ятницях, з 02.05 — по вівторках
Стамбул – Чорноморськ
23:59
03:00
по неділях, з 4.05 — по четвергах

По дорозі пором заходить в порти: Поті, Самсун, Батумі, Констанца. Розрахунковий час в дорозі — 27 годин. Морську лінію обслуговують судна «Каунас Сивейс» і «Грейфсвальд». Компанія-перевізник — «УКРФЕРРІ».

Вартість квитків в одну сторону заявлена в діапазоні від 85 доларів за спальне місце в чотиримісній каюті до 200 доларів за розміщення в одномісній каюті.

В ціну включена страховка і харчування. Дітям до 12-ти років розмір знижки — 50 відсотків, дітям до 5-ти років — 70 відсотків, якщо дитина не займає окреме спальне місце. Коли дитині менше року, то її можна провезти за 10 відсотків від вартості квитка.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: