23/09/2016

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Після капітальної перебудови аеропорт Ашхабада запрацював на повну потужність. Новий комплекс зведено на місці старого, давно знайомого авіапасажирам.

Зведення нових корпусів і терміналу почали ще в 2013 році. Під час будівництва з пассажиропотокомяк міг, справлявся одноповерховий термінал, пропускною здатністю до трьох мільйонів людей на рік.

infoНовий 5-поверховий термінал здатен прийняти до 14-ти мільйонів пасажирів. Тут передбачено 28 телескопічних трапів, 53 ліфти, 41 ескалатор, а загальна довжина траволаторів досягає 400 метрів. Для зручності тих, хто чекає рейс, працює близько 120 кафе, ресторанів та їдалень.

В оновленому аеропорту є дві злітно-посадочні смуги по 3 кілометри 800 метрів. Побудовані нові ангари, медичний центр, вантажний термінал, диспетчерська служба.

Цікаво, що новий аеропорт вже встиг потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Приводом стала рекордна площа орнаменту, нанесеного на поверхню будівлі. Візерунків, площею 705 квадратних метрів, немає більше ніде у світі!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber