23/09/2016

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Після капітальної перебудови аеропорт Ашхабада запрацював на повну потужність. Новий комплекс зведено на місці старого, давно знайомого авіапасажирам.

Зведення нових корпусів і терміналу почали ще в 2013 році. Під час будівництва з пассажиропотокомяк міг, справлявся одноповерховий термінал, пропускною здатністю до трьох мільйонів людей на рік.

infoНовий 5-поверховий термінал здатен прийняти до 14-ти мільйонів пасажирів. Тут передбачено 28 телескопічних трапів, 53 ліфти, 41 ескалатор, а загальна довжина траволаторів досягає 400 метрів. Для зручності тих, хто чекає рейс, працює близько 120 кафе, ресторанів та їдалень.

В оновленому аеропорту є дві злітно-посадочні смуги по 3 кілометри 800 метрів. Побудовані нові ангари, медичний центр, вантажний термінал, диспетчерська служба.

Цікаво, що новий аеропорт вже встиг потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Приводом стала рекордна площа орнаменту, нанесеного на поверхню будівлі. Візерунків, площею 705 квадратних метрів, немає більше ніде у світі!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: