23/09/2016

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Після капітальної перебудови аеропорт Ашхабада запрацював на повну потужність. Новий комплекс зведено на місці старого, давно знайомого авіапасажирам.

Зведення нових корпусів і терміналу почали ще в 2013 році. Під час будівництва з пассажиропотокомяк міг, справлявся одноповерховий термінал, пропускною здатністю до трьох мільйонів людей на рік.

infoНовий 5-поверховий термінал здатен прийняти до 14-ти мільйонів пасажирів. Тут передбачено 28 телескопічних трапів, 53 ліфти, 41 ескалатор, а загальна довжина траволаторів досягає 400 метрів. Для зручності тих, хто чекає рейс, працює близько 120 кафе, ресторанів та їдалень.

В оновленому аеропорту є дві злітно-посадочні смуги по 3 кілометри 800 метрів. Побудовані нові ангари, медичний центр, вантажний термінал, диспетчерська служба.

Цікаво, що новий аеропорт вже встиг потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Приводом стала рекордна площа орнаменту, нанесеного на поверхню будівлі. Візерунків, площею 705 квадратних метрів, немає більше ніде у світі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: