23/09/2016

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Відкрився оновлений аеропорт в Ашхабаді!

Після капітальної перебудови аеропорт Ашхабада запрацював на повну потужність. Новий комплекс зведено на місці старого, давно знайомого авіапасажирам.

Зведення нових корпусів і терміналу почали ще в 2013 році. Під час будівництва з пассажиропотокомяк міг, справлявся одноповерховий термінал, пропускною здатністю до трьох мільйонів людей на рік.

infoНовий 5-поверховий термінал здатен прийняти до 14-ти мільйонів пасажирів. Тут передбачено 28 телескопічних трапів, 53 ліфти, 41 ескалатор, а загальна довжина траволаторів досягає 400 метрів. Для зручності тих, хто чекає рейс, працює близько 120 кафе, ресторанів та їдалень.

В оновленому аеропорту є дві злітно-посадочні смуги по 3 кілометри 800 метрів. Побудовані нові ангари, медичний центр, вантажний термінал, диспетчерська служба.

Цікаво, що новий аеропорт вже встиг потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Приводом стала рекордна площа орнаменту, нанесеного на поверхню будівлі. Візерунків, площею 705 квадратних метрів, немає більше ніде у світі!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: