05/04/2017

Єгипет не підвищить вартість одноразової турвізи

Єгипет не підвищить вартість одноразової турвізи

Уряд Єгипту передумав підвищувати плату за одноразову візу. Нагадаємо, раніше єгипетський МЗС розбурхав туристичну громадськість звісткою про майбутнє подорожчання віз. Спочатку було анонсовано подорожчання до 60 $ з 1-го березня 2017-го року, потім – з 1-го липня.

Проте, поміркувавши, уряд вирішив не обрізати собі турпотік, що приносить стабільний дохід єгипетському держбюджету. Тому подорожчає лише багаторазова віза, яка видається на півроку.

infoТепер багаторазова єгипетська віза обійдеться в 60 доларів. Одноразова турвіза для в’їзду буде коштувати як і раніше — 25 доларів.

Варто зауважити, що єгипетський МЗС останнім часом перетворився на постійного творця новин на туристичному ринку.
Так, у 2017-му році змінилися умови отримання безкоштовної візи «Sinai only», яка тепер видається на 14 діб, а не на 15, як було раніше.

А нещодавно єгиптянами анонсований проект електронної візи. Туристам хочуть запропонувати заповнювати заявку-анкету в інтернеті, а не в аеропорту після прибуття, мотивуючи це великою зручністю і підвищенням рівня безпеки країни на тлі зростаючих терористичних загроз.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber