05/10/2016

З 11 жовтня стартують чартери з України до Кенії

З 11 жовтня стартують чартери з України до Кенії

Амбітними планами відкрити новий масовий туристичний напрямок для українців поділилася компанія Travel Professional Group. І не просто поділилася, а майже готова реалізувати їх найближчим часом.

Вже з 11 жовтня анонсовано старт чартерної програми Київ – Момбаса. Турпакети розраховані на 12 днів, протягом яких туристи встигнуть акліматизуватися і познайомитися з вражаючою африканською екзотикою.

infoТурпутівка на двох коштує від 1674 доларів США, що включає авіапереліт, 2-місний номер, сніданок плюс обід і страховку. Слід зауважити, що з наближенням зими ціни зростуть, оскільки Кенія — це зимовий пляжний відпочинок.

Момбаса займає прибережний кораловий острів в Індійському океані. З материковою частиною Кенії поєднується дамбами. Тут близько мільйона місцевого населення і маса пам’яток архітектури, що збереглися з часів середньовіччя.

Так, в Момбасі налічується два десятки мечетей, є англіканський і католицький собори, індуїстський храм. Храм розташований в парку Джамхури, на території — виставка паркових скульптур. З інших визначних пам’яток варто відзначити форт Ісус XVI століття побудови. Там зараз знаходиться Національний музей, а сам форт входить до списку ЮНЕСКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: