05/10/2016

З 11 жовтня стартують чартери з України до Кенії

З 11 жовтня стартують чартери з України до Кенії

Амбітними планами відкрити новий масовий туристичний напрямок для українців поділилася компанія Travel Professional Group. І не просто поділилася, а майже готова реалізувати їх найближчим часом.

Вже з 11 жовтня анонсовано старт чартерної програми Київ – Момбаса. Турпакети розраховані на 12 днів, протягом яких туристи встигнуть акліматизуватися і познайомитися з вражаючою африканською екзотикою.

infoТурпутівка на двох коштує від 1674 доларів США, що включає авіапереліт, 2-місний номер, сніданок плюс обід і страховку. Слід зауважити, що з наближенням зими ціни зростуть, оскільки Кенія — це зимовий пляжний відпочинок.

Момбаса займає прибережний кораловий острів в Індійському океані. З материковою частиною Кенії поєднується дамбами. Тут близько мільйона місцевого населення і маса пам’яток архітектури, що збереглися з часів середньовіччя.

Так, в Момбасі налічується два десятки мечетей, є англіканський і католицький собори, індуїстський храм. Храм розташований в парку Джамхури, на території — виставка паркових скульптур. З інших визначних пам’яток варто відзначити форт Ісус XVI століття побудови. Там зараз знаходиться Національний музей, а сам форт входить до списку ЮНЕСКО.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: