21/12/2016

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З 23 грудня по маршруту Київ-Пшемисль почне курсувати поїзд «Інтерсіті+». Тоді дорога займе лише 6 з половиною годин. Керівництво «Укрзалізниці» планує виконувати цей рейс щодня на протязі всього календарного року. Таке рішення прийнято у зв’язку із затребуваністю напрямку.

Пшемисль – прикордонне місто в 12-ти кілометрах від держкордону України, тому потік наших громадян в цьому напрямку традиційно високий.

infoЗараз охочим потрапити в Пшемисль треба їхати автобусом або поїздом 51К сполученням Київ-Вроцлав, який робить зупинку в Перемишлі через 12 годин 40 хвилин після відправлення з Києва.

Після того, як на маршруті задіють склад «Інтерсіті+», час у дорозі скоротиться майже вдвічі. До того ж поїзд відправляється вранці близько семи годин на відміну від поїзда 51К, який від’їжджає ввечері. Так що відсутність нічного переїзду по дорозі в Пшемисль стане додатковим бонусом. Назад поїзд поїде приблизно до 14 годин, а ввечері вже повернеться в Київ.

В цілому така подорож стане швидким, ніж пасажирським поїздом, і набагато більш комфортним, ніж поїздка на автобусі. Посадочні місця в «Інтерсіті+» зручні і ергономічні, а життєвого простору достатньо, щоб насолоджуватися поїздкою і не відволікатися на незручності. Розклад і вартість квитків уточнюйте в «Укрзалізниці».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: