21/12/2016

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З 23 грудня по маршруту Київ-Пшемисль почне курсувати поїзд «Інтерсіті+». Тоді дорога займе лише 6 з половиною годин. Керівництво «Укрзалізниці» планує виконувати цей рейс щодня на протязі всього календарного року. Таке рішення прийнято у зв’язку із затребуваністю напрямку.

Пшемисль – прикордонне місто в 12-ти кілометрах від держкордону України, тому потік наших громадян в цьому напрямку традиційно високий.

infoЗараз охочим потрапити в Пшемисль треба їхати автобусом або поїздом 51К сполученням Київ-Вроцлав, який робить зупинку в Перемишлі через 12 годин 40 хвилин після відправлення з Києва.

Після того, як на маршруті задіють склад «Інтерсіті+», час у дорозі скоротиться майже вдвічі. До того ж поїзд відправляється вранці близько семи годин на відміну від поїзда 51К, який від’їжджає ввечері. Так що відсутність нічного переїзду по дорозі в Пшемисль стане додатковим бонусом. Назад поїзд поїде приблизно до 14 годин, а ввечері вже повернеться в Київ.

В цілому така подорож стане швидким, ніж пасажирським поїздом, і набагато більш комфортним, ніж поїздка на автобусі. Посадочні місця в «Інтерсіті+» зручні і ергономічні, а життєвого простору достатньо, щоб насолоджуватися поїздкою і не відволікатися на незручності. Розклад і вартість квитків уточнюйте в «Укрзалізниці».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: