21/12/2016

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З 23 грудня по маршруту Київ-Пшемисль почне курсувати поїзд «Інтерсіті+». Тоді дорога займе лише 6 з половиною годин. Керівництво «Укрзалізниці» планує виконувати цей рейс щодня на протязі всього календарного року. Таке рішення прийнято у зв’язку із затребуваністю напрямку.

Пшемисль – прикордонне місто в 12-ти кілометрах від держкордону України, тому потік наших громадян в цьому напрямку традиційно високий.

infoЗараз охочим потрапити в Пшемисль треба їхати автобусом або поїздом 51К сполученням Київ-Вроцлав, який робить зупинку в Перемишлі через 12 годин 40 хвилин після відправлення з Києва.

Після того, як на маршруті задіють склад «Інтерсіті+», час у дорозі скоротиться майже вдвічі. До того ж поїзд відправляється вранці близько семи годин на відміну від поїзда 51К, який від’їжджає ввечері. Так що відсутність нічного переїзду по дорозі в Пшемисль стане додатковим бонусом. Назад поїзд поїде приблизно до 14 годин, а ввечері вже повернеться в Київ.

В цілому така подорож стане швидким, ніж пасажирським поїздом, і набагато більш комфортним, ніж поїздка на автобусі. Посадочні місця в «Інтерсіті+» зручні і ергономічні, а життєвого простору достатньо, щоб насолоджуватися поїздкою і не відволікатися на незручності. Розклад і вартість квитків уточнюйте в «Укрзалізниці».

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber