21/12/2016

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З 23 грудня по маршруту Київ-Пшемисль почне курсувати поїзд «Інтерсіті+». Тоді дорога займе лише 6 з половиною годин. Керівництво «Укрзалізниці» планує виконувати цей рейс щодня на протязі всього календарного року. Таке рішення прийнято у зв’язку із затребуваністю напрямку.

Пшемисль – прикордонне місто в 12-ти кілометрах від держкордону України, тому потік наших громадян в цьому напрямку традиційно високий.

infoЗараз охочим потрапити в Пшемисль треба їхати автобусом або поїздом 51К сполученням Київ-Вроцлав, який робить зупинку в Перемишлі через 12 годин 40 хвилин після відправлення з Києва.

Після того, як на маршруті задіють склад «Інтерсіті+», час у дорозі скоротиться майже вдвічі. До того ж поїзд відправляється вранці близько семи годин на відміну від поїзда 51К, який від’їжджає ввечері. Так що відсутність нічного переїзду по дорозі в Пшемисль стане додатковим бонусом. Назад поїзд поїде приблизно до 14 годин, а ввечері вже повернеться в Київ.

В цілому така подорож стане швидким, ніж пасажирським поїздом, і набагато більш комфортним, ніж поїздка на автобусі. Посадочні місця в «Інтерсіті+» зручні і ергономічні, а життєвого простору достатньо, щоб насолоджуватися поїздкою і не відволікатися на незручності. Розклад і вартість квитків уточнюйте в «Укрзалізниці».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші новини
28.04.2017

Усім, хто планує подорож в Лондон, варто зробити це в нинішньому році. Біля Кенсінгтонського палацу з’явився «Сад принцеси Діани». Нагадаємо, принцеса загинула 20 років тому, в 1997-му році. Тому за кілька місяців до сумної дати — 31-го серпня англійці відкрили парк на честь улюбленої Діани. Квіти підібрані так, щоб всі вони були білого кольору. Тому парк на честь принцеси ще… Читати далі

27.04.2017

З квітня внесені зміни в автобусний маршрут Харків – Гдиня – Харків. Рейси 002МН і 002Д тепер заїжджають в польські міста Торунь, Волцлавек, Бигдощ. Для тих хто поспішає є авторейс 004МН, який не проїжджає ці міста. Тому поїздка буде на півтори години коротше: приблизно 31 годину замість майже 33-х. Свої поправки в розклад маршруту вносить час, проведений на прикордонно-митному контролі…. Читати далі

26.04.2017

Асоціація турецьких турагентств готує позови проти Інтернет-ресурсів бронювання номерів Tripadvisor.com і Trivago.com. Суть претензій — занадто низькі ціни на готелі, що виставляються даними сервісами. Часто вони навіть нижчі, ніж розцінки на сторінках офіційних Інтернет-представництв турецьких готелів. В результаті готельєри змушені «гнатися» за смаком розпещених цінами мандрівників, знижувати вартість послуг і терпіти збитки. Тому турецькі турагенти хочуть заборонити роботу американської і… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: