21/12/2016

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З Києва в Пшемисль доїдемо швидше!

З 23 грудня по маршруту Київ-Пшемисль почне курсувати поїзд «Інтерсіті+». Тоді дорога займе лише 6 з половиною годин. Керівництво «Укрзалізниці» планує виконувати цей рейс щодня на протязі всього календарного року. Таке рішення прийнято у зв’язку із затребуваністю напрямку.

Пшемисль – прикордонне місто в 12-ти кілометрах від держкордону України, тому потік наших громадян в цьому напрямку традиційно високий.

infoЗараз охочим потрапити в Пшемисль треба їхати автобусом або поїздом 51К сполученням Київ-Вроцлав, який робить зупинку в Перемишлі через 12 годин 40 хвилин після відправлення з Києва.

Після того, як на маршруті задіють склад «Інтерсіті+», час у дорозі скоротиться майже вдвічі. До того ж поїзд відправляється вранці близько семи годин на відміну від поїзда 51К, який від’їжджає ввечері. Так що відсутність нічного переїзду по дорозі в Пшемисль стане додатковим бонусом. Назад поїзд поїде приблизно до 14 годин, а ввечері вже повернеться в Київ.

В цілому така подорож стане швидким, ніж пасажирським поїздом, і набагато більш комфортним, ніж поїздка на автобусі. Посадочні місця в «Інтерсіті+» зручні і ергономічні, а життєвого простору достатньо, щоб насолоджуватися поїздкою і не відволікатися на незручності. Розклад і вартість квитків уточнюйте в «Укрзалізниці».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: