21/03/2017

Запорізький аеропорт планує ремонт злітно-посадкової смуги

Запорізький аеропорт планує ремонт злітно-посадкової смуги

Керівництво запорізького аеропорту прийшло до висновку про необхідність термінового позапланового ремонту головної злітно-посадкової смуги. Тому з 26.03.2017 до 26.04.2017 прийом важких повітряних суден припиняється. Лайнери типу АН-24 і АН-148 зможуть без перешкод сідати на запасну ґрунтову смугу, пристосовану для прийому таких літаків.

Необхідність позапланового ремонту злітно-посадкової смуги викликана морозами і перепадами температур минулої зими. Через це почалося руйнування країв бетонних плит, тому за місяць ремонтникам треба реставрувати шви на головній ЗПС запорізького аеропорту.

infoПланується, що з 26.03.2017 до 26.04.2017 запорізькі рейси прийматиме аеропорт в місті Дніпро — найближчий до Запоріжжя обласний центр. А для запорізьких пасажирів запустять автобусний трансфер в Дніпро.

Деякі перевізники — наприклад, «Атласджет Україна» — просто скасували на цей час рейси в Запоріжжі. Пасажири, які вже купили квитки на ці дати, можуть отримати назад гроші або переоформитись на авіарейси з Харківського аеропорту або Львівського.

Головне, щоб не виникла необхідність термінового ремонту ЗПС в інших аеропортах, які погодилися допомогти колегам із Запоріжжя, оскільки нинішня зима була суворою майже для всіх регіонів країни.

Нагадаємо, раніше про закриття на ремонт в травні 2017-го оголосив аеропорт «Жуляни».

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber