23/10/2019

Ж/д квитки в Україні можна буде придбати за 45 діб до поїздки

Ж/д квитки в Україні можна буде придбати за 45 діб до поїздки

Дочекалися! «Українська залізниця» внесла зміни до Правил продажу квитків. Тепер придбати проїзний документ можна за 45 днів до поїздки, а не за місяць, як раніше.

Нововведення торкнулося не всіх напрямків: ранній продаж квитків передбачено лише для поїздів, що йдуть на схід країни. Завдяки цьому планувати поїздки до Донецької та Луганської області стало простіше, що дуже доречно, з огляду на цілий ряд нюансів, що виникають при перетині лінії розмежування.

За півтора місяця до поїздки тепер можна придбати ж/д квитки на поїзди, що прямують з Києва, Львова та Одеси до Маріуполя і їдуть в Лисичанськ з Дніпра, Хмельницького та Ужгорода.

Торкнеться нова пільга і пасажирських потягів:

  • Одеса — Костянтинівка
  • Львів — Бахмут
  • Покровск — Харків
  • Покровск — Новоолексіївка

Єдиний виняток: поїзд «Інтерсіті+» №711/712 Київ — Костянтинівка. Продаж квитків на нього традиційно розпочинається за 30 діб до дня відправлення.

Керівництво головного залізничного відомства впевнено: така ініціатива істотно спростить переміщення по країні жителів окупованих територій.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber