Трансфер до/з аеропорту

Заповніть заявку і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей:

5 підстав
замовити трансфер у нас:

 • Нові автомобілі бізнес-класу
 • Досвідчені ввічливі водії
 • В усіх автомобілях
  клімат-контроль
 • Всі форми розрахунку
  (готівка, безготівковий, картки)
  та всі бухгалтерські
  документи
 • Сервіс в Києві,
  Борисполі,
  Жулянах,
  з Києва в область
  та по Україні
МИ ОРГАНІЗУЄМО:

Трансфер в аеропорт

Трансфери з аеропорту до готелю / з готелю до аеропорту


Трансфер з аеропорту

Трансфери з залізничного вокзалу до готелю / з готелю до залізничного вокзалу


Трансфер київ-бориспіль

Або за Вашою адресою

Трансфер у Києві
Трансфер в Одесі
Трансфер у Львові
Автомобілі

 
Трансфер – зручна та популярна послуга, якої постійно користуються мандрівники та бізнесмени. Вона полягає в доставці пасажира та багажу від вокзалу або аеропорту до готелю або будь-якого іншого пункту призначення. Також трансфер передбачає зворотне переміщення.

Послугу можна порівняти з таксі, але між цими сервісами існують деякі відмінності. Наприклад, таксі до аеропорту потрібно замовляти, зустрічати, пояснювати водієві, куди слід відвезти пасажира, а у разі нестачі часу – квапити, щоб не спізнитись на рейс. Окрім того, служба таксі може подати автомобіль, у який неможливо покласти багаж, або з салоном, не розрахованим на необхідну кількість осіб. Якщо серед пасажирів є малюки, доведеться заздалегідь придбати дитяче крісло. У цьому разі клієнт змушений самостійно планувати кожну деталь подорожі, що іноді викликає чимало труднощів.

Якщо ж ви замовите трансфер до аеропорту, транспортний засіб буде повністю відповідати вашим побажанням та потребам, а також без запізнень доставить вас до місця призначення. Водія не доведеться додатково інструктувати або направляти. Якщо ж вам потрібен трансфер з аеропорту або вокзалу, вас зустрінуть з табличкою або попередньо зателефонують.

Трансфер в місті Київ та області

Послуга трансферу якнайкраще забезпечить вам комфортну дорогу. Сприяти цьому буде перелік опцій, які ви виберете під час замовлення. Наприклад, трансфер Київ – Бориспіль можна замовити як завчасно, так і безпосередньо перед виїздом.

Автомобіль буде подано вчасно, за вказаною адресою. При попередньому замовленні потрібно вказати дату та час вильоту. Ціна трансферу формулюється одразу, тому не буде для клієнта несподіванкою та виключить імовірність доплати або підвищеного тарифу.

Трансфер до аеропорту
Трансфер з аеропорту
Трансфер київ-бориспіль

 
У разі потреби представники компанії «Бізнес Візит» підкажуть клієнтові, коли йому краще виїхати до аеропорту, щоб не спізнитись на літак. При плануванні трансферу враховується віддаленість пасажира від аеропорту Бориспіль, завантаженість доріг, час, який знадобиться йому для проходження реєстрації на рейс, тощо.

Так само діє трансфер до Жулян. Дорога до аеропорту буде коротшою, оскільки він знаходиться у місті (10 км від центру).

Головна перевага такого перевезення – непотрібно шукати таксі або добиратись на громадському транспорті до місця призначення. Клієнту надається комфортабельний автомобіль з досвідченим, у разі потреби англомовним, водієм. Після прибуття пасажира зустрінуть з іменною табличкою. Якщо поїзд або літак запізниться, водій однаково буде чекати на нього.

Ціна трансферу не залежить від часу очікування, тобто клієнт може не турбуватися через те, що його літак затримується.

Види транспорту для трансферу поділяються на декілька категорій: стандарт, бізнес та представницький. Також клієнт може замовити мінівени, мікроавтобуси та автобуси.

Трансфер в місті Одеса та області

Окрім Києва, компанія «Бізнес Візит» надає можливість замовити трансфер жителям та гостям Одеси. Клієнту пропонується машина економ-, бізнес -, або представницького класу. Велика компанія може обрати мінівен, мікроавтобус або автобус.

Трансфер в Одесі, на відміну від звичайного таксі, гарантує своєчасну подачу машини, без затримок. Компанія з усією відповідальністю ставиться до якості й стану транспорту, тому всі автомобілі утримуються в чистоті та відповідають вимогам клієнта – мають просторі багажники, за необхідності в салоні можна встановити дитячі крісла, тощо.

Замовити трансфер
Трансфер в Бориспіль
Трансфер до аеропорту

 
Водій авто зустріне пасажира в аеропорту або на вокзалі з іменною табличкою. Якщо клієнт не знає розташування вулиць міста, а трансфер передбачає складний маршрут з відвідуванням декількох пунктів, то водій вибере оптимальний шлях й доставить його вчасно за будь-якою вказаною адресою.

Трансфер в місті Львів та області

Львів – культурний й туристичний центр України, тому при плануванні маршруту, краще відразу ж замовити трансфер, щоб забезпечити собі комфортне прибуття до готелю, пам’яток або курорту міста.

Трансфер до/ з аеропорту дозволить уникнути клопотів, пов’язаних з пошуком таксі. На клієнта чекатиме авто замовленого класу та комплектації.

Трансфер до Буковеля зі Львова дозволить заощадити нерви та гроші, оскільки вам не доведеться добиратись до курорту громадським транспортом або користуватись послугами не завжди комфортних приватних перевізників.

Слід зауважити, що саме трансфер Буковель – Львів є найпопулярнішим у туристів та дозволяє вчасно встигнути на літак чи поїзд, не зіпсувавши враження від чудового відпочинку на гірському курорті.

Компанія «Бізнес Візит» надає можливість гостям міста скористатись не лише трансфером, але й послугою оренди автомобіля на декілька годин та довше.

Ми докладаємо зусиль, щоб ваше пересування містом було максимально легким та комфортним!

Автомобілі

КЛАС СТАНДАРТ

трансфер Skoda Octavia A5
Skoda Octavia A5
Містом – 450 грн/год
За містом – 15 грн/км
Залізничний вокзал – 550 грн
Аеропорти:
Жуляни – 550 грн
Бориспіль – 650 грн
трансфер Toyota corolla
Toyota corolla
Містом – 450 грн/год
За містом – 15 грн/км
Залізничний вокзал – 550 грн
Аеропорти:
Жуляни – 550 грн
Бориспіль – 650 грн
трансфер Chevrolet Lacetti
Chevrolet Lacetti
Містом – 450 грн/год
За містом – 15 грн/км
Залізничний вокзал – 550 грн
Аеропорти:
Жуляни – 550 грн
Бориспіль – 650 грн
трансфер Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer
Містом – 450 грн/год
За містом – 15 грн/км
Залізничний вокзал – 550 грн
Аеропорти:
Жуляни – 550 грн
Бориспіль – 650 грн

БІЗНЕС КЛАС / ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ

трансфер з аеропорту Toyota Camry 40
Toyota Camry 40
Містом – 750 грн/год
За містом – 17 грн/км
Залізничний вокзал – 750 грн
Аеропорти:
Жуляни – 750 грн
Бориспіль – 850 грн
Трансфер Toyota Avalon
Toyota Avalon
Містом – 750 грн/год
За містом – 17 грн/км
Залізничний вокзал – 750 грн
Аеропорти:
Жуляни – 750 грн
Бориспіль – 850 грн
трансфер, Toyota Camry 50
Toyota Camry 50, 2016 р. в.
Містом – 850 грн/год
За містом – 20 грн/км
Залізничний вокзал – 950 грн
Аеропорти:
Жуляни – 950 грн
Бориспіль – 1050 грн

МІНІВЕНИ / АВТОБУСИ

трансфер Mercedes Vito
Mercedes Vito
Містом – 1100 грн/год
За містом – 14 грн/км
Залізничний вокзал – 1200 грн
Аеропорти:
Жуляни – 1200 грн
Бориспіль – 1300 грн
трансфер Mercedes VIANO
Mercedes VIANO, NEW
Містом – 1200 грн/год
За містом – 16 грн/км
Залізничний вокзал – 1400 грн
Аеропорти:
Жуляни – 1400 грн
Бориспіль – 1500 грн
трансфер Neoplan Cityliner
Neoplan Cityliner
Містом – 3200 грн/год
За містом – 26 грн/км
Залізничний вокзал – 3300 грн
Аеропорти:
Жуляни – 3300 грн
Бориспіль – 3500 грн
трансфер MAN
MAN
Містом – 3200 грн/год
За містом – 26 грн/км
Залізничний вокзал – 3300 грн
Аеропорти:
Жуляни – 3300 грн
Бориспіль – 3500 грн

 

Виберіть тип трансферу та автомобіль

Оформляйте заявку онлайн або телефонуйте за номерами: у Києві: (044) 303 91 62, у Дніпрі: (056) 794 02 40, у Запоріжжі: (061) 228 17 08.

Трансфер — комфорт та економія часу

Трансфер — попередньо замовлена оренда легкового автомобіля або мікроавтобуса з водієм для подорожі обумовленим маршрутом, найчастіше з вокзалу або з аеропорту до готелю.

Трансфер необхідний, якщо Ви прилітаєте до незнайомого аеропорту, якщо Ви не хочете їхати громадським транспортом або на таксі, якщо у Вас напружений робочий графік, або якщо у Вас багато багажу.

Також зручно скористатися послугою трансферу, якщо Вам потрібно когось зустріти або провести: друзів, родичів, клієнтів, інвесторів, партнерів по бізнесу.

Ви можете підібрати відповідний для Вашого випадку тип трансферу і клас автомобіля.

Замовивши трансфер через нас, Ви можете здійснювати подорожі по місту цілий день, обрати тільки трансфер аеропорт-готель або готель-вокзал.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber