Робота на круїзних лайнерах

Бажаєте працювати на круїзному лайнері?

Отримайте безкоштовну консультацію
Перспективна й динамічна індустрія круїзів продовжує активно розвиватися. Саме тому багато компаній, що організовують морські подорожі, постійно розширюють мережу маршрутів і будують нові комфортабельні судна. Заразом зростає потреба в обслуговуючому персоналі.

Круїзний лайнер — це справжній курорт на воді з готелем, шикарними ресторанами, барами, крамницями, казино, салонами й басейнами. Такий комплекс відпочинку вимагає величезного штату співробітників.

Хочете побачити світ, вирушити в незабутню подорож і набути безцінного досвіду? Компанія «Бізнес Візит» пропонує спеціальну програму набору персоналу на круїзні лайнери, узяти участь у якій ви можете вже сьогодні!

Робота на круїзному лайнері: вакансії

Робота на круїзному лайнері
Робота на круїзних лайнерах без досвіду роботи
Робота на європейських круїзних лайнерах

Молоді люди все частіше цікавляться, як влаштуватися на круїзний лайнер. Нічого складного в цьому немає, досить мати бажання, хороший фізичний стан, почуття відповідальності, готовність працювати й грамотно виконувати свої обов’язки.

Деякі вакансії підходять кандидатам без досвіду роботи. Звісно, перед круїзом вам запропонують пройти курси і скласти іспити. Після цього ви зможете приєднатися до команди.

Ще одна важлива особливість стосується комунікації під час подорожі. Треба враховувати, що робота на круїзному лайнері без знання англійської мови практично неможлива. Для того щоби якісно виконувати свої обов’язки, персоналу доводиться постійно спілкуватися між собою і з гостями. Загальноприйнятою мовою міжнародного спілкування є англійська, тому необхідно володіти нею на розмовному рівні.

Будь-яка робота на круїзних суднах по-своєму цікава і приносить не тільки матеріальну винагороду, а й безліч вражень. Головне — обрати вакансію, яка підійде саме вам.

Робота на круїзному кораблі передбачає такі вакансії:

Помічник офіціанта на круїзний лайнер

Помічник офіціанта на круїзний лайнер

Обов’язки співробітника зводяться до того, щоби допомагати офіціантам в обслуговуванні пасажирів і членів команди. Робота офіціантом на круїзному лайнері досить складна, тому в допомогу йому потрібні активні молоді люди.

Вимоги до кандидатів такі:

 • вік від 21 до 35 років;
 • рівень володіння англійською мовою не нижче Intermediate.

Контракт укладається на 6–8 місяців, у нього входять: медична страховка, харчування, проживання і зворотний переліт.

Зарплата залежить від конкретних умов праці і становить 1 200–1 500 доларів США.

Офіціант на круїзний лайнер

Офіціант на круїзний лайнер

До обов’язків офіціанта входить обслуговування клієнтів, прийом замовлень, прибирання та сервірування столів. Для кандидатів організовується тритижневе навчання. Вік співробітника має становити від 21 до 35 років. Рівень володіння англійською мовою — Intermediate і вище.

З офіціантом, що обслуговує бар, також укладається контракт на термін від 6 до 8 місяців, який передбачає:

 • переліт додому;
 • повне утримання на борту лайнера (з безкоштовним харчуванням, проживанням і медичним страховим полісом).

Орієнтовна сума заробітної плати становить 1 200–1 500 доларів США.

Продавець товарів у магазинах Duty Free на круїзний лайнер

Продавець товарів у магазинах Duty Free на круїзний лайнер

Прийнятий на цю посаду співробітник виконує обов’язки продавця, що обслуговує гостей круїзу, охочих купити одяг, сувеніри, косметичні засоби та інші дрібниці. Вік кандидата має становити від 21 до 30 років. Рівень володіння англійською мовою для отримання вакансії — Intermediate і вище.

Досвід попередньої роботи на аналогічній посаді вітається, але не є обов’язковим. Робота в Duty Free (Д’юті Фрі) на круїзному лайнері передбачає укладання контракту на 6–8 місяців.

Співробітник забезпечується харчуванням і проживанням, медичною страховкою.

Крім бонусів від продажів, він має право розраховувати на матеріальну винагороду, що становить 500 доларів США на місяць.

Зарплата становить 1200–1500 доларів США.

Фотограф на круїзний лайнер

Фотограф на круїзний лайнер

Багато туристів під час подорожі люблять робити фото на пам’ять. Фотограф може відобразити найяскравіші моменти круїзу або запропонувати гостям персональну фотосесію.

До його обов’язків входить підготовка високоякісних знімків, а також їхній роздрук на папері й оформлення для альбому.

Вакансія передбачає такі вимоги:

 • практичний досвід у фотографії;
 • вільне володіння англійською мовою;
 • вік від 21 до 30 років.

Круїзні фотографи укладають піврічні контракти, що передбачають харчування та проживання, медичну страховку та переліт додому. Компанія надає фахівцю все необхідне обладнання та аксесуари, а також організовує спеціальні тренінги.

Робота фотографом на круїзному лайнері оплачується в розмірі 1200–1500 доларів США, без урахування комісійних від продажу фотографій.

Менеджер-супервайзер на круїзний лайнер

Менеджер-супервайзер на круїзний лайнер

Робота на круїзних лайнерах менеджерів-супервайзерів полягає в забезпеченні чистоти й порядку:

 • на палубі й у басейнах;
 • в каютах відпочивальників;
 • у громадських місцях.

Для отримання вакансії досить володіти розмовною англійською мовою й мати вік від 21 до 35 років.

До піврічного контракту фахівця включені: проживання та харчування, переліт і медична страховка.

Орієнтовна зарплата становить 1400–1500 доларів США.

Покоївка на круїзний лайнер

Покоївка на круїзний лайнер

До переліку обов’язків покоївки входить своєчасне прибирання, заміна постільної білизни, рушників і приладдя для ванни.

Кожна компанія, що організовує круїз, має особливості, які можуть вплинути на вимоги до прибиральників і покоївок. Кандидатам на посаду необхідно бути охайними і ввічливими, вміти спілкуватися з туристами англійською мовою. Вік претендентів на посаду складає від 21 до 35 років.

Контракт укладається на 6–8 місяців і передбачає проживання та харчування на лайнері, оплату медичної страховки і зворотного перельоту.

Робота покоївки на круїзному лайнері оплачується в розмірі 1200–1500 доларів США.

Бармен на круїзний лайнер

Бармен на круїзний лайнер

Робота бармена на круїзному лайнері включає обслуговування гостей, приготування напоїв, коктейлів, легких десертів і закусок. Кандидатам необхідно мати практичний досвід роботи, володіти англійською на рівні Intermediate і мати вік до 35 років.

Забезпечення за контрактом включає оплату зворотного перельоту, медичної страховки, харчування і проживання на борту круїзного судна.

Зарплата бармена становить 1200–1500 доларів США.

Розносник закусок на круїзний лайнер

Розносник закусок на круїзний лайнер

Посада передбачає ввічливе і своєчасне обслуговування туристів, а також вимагає від претендента вправності, охайності й хороших манер. Вимоги та забезпечення за контрактом збігаються з вакансією бармена. Єдина відмінність полягає в тому, що кандидату не обов’язково мати досвід роботи.

Зарплата розносника закусок становить 1200–1500 доларів США.

Робота на круїзних лайнерах: переваги

Робота на круїзному судні — це можливість отримати досвід роботи, істотно поліпшити знання англійської мови й розширити свій кругозір. Крім того, багато компаній надають співробітникам знижки на придбання квитків на круїз для рідних і близьких.

Робота на круїзних лайнерах: переваги

Ви зможете побувати в дивовижних країнах, побачити красу тропічних островів і океанських пейзажів. Романтика далеких морських подорожей, маса вражень, цікаве оточення й пам’ять на все життя — ось те, чим приваблює робота на кораблі більшість українців. Важливим чинником є й можливість заробити гроші. Слід зазначити, що працівники лайнера не обкладаються податком, виняток становлять лише громадяни США.

Робота на круїзному лайнері розширює можливості для працевлаштування після повернення додому. Так, для багатьох власників п’ятизіркових готелів, елітних ресторанів та інших закладів сфери обслуговування, що набирають персонал, такий досвід буде вкрай важливий.

Як влаштуватися на круїзний лайнер

Працевлаштування на круїзні лайнери передбачає проходження медичної комісії та отримання паспорта моряка. Якщо ви хочете заощадити час і сили — звертайтеся в агентство «Бізнес Візит». Співробітники компанії допоможуть вам з оформленням документів у максимально стислі терміни.

Для цього необхідно надати:

 • внутрішній паспорт;
 • 4 фотографії розміром 3х4;
 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та відсутність судимості;
 • сертифікат БЖП.

Для оформлення транзитної візи США в претендента на посаду не має бути жодних порушень імміграційних законів і претензій щодо термінів перебування в Штатах.

Компанія «Бізнес Візит» допоможе вам із пошуком роботи на круїзних лайнерах. Наші консультанти розкажуть про всі особливості та нюанси програми працевлаштування, допоможуть підібрати вакансію, а також дадуть відповідь на ваші запитання.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber