Стажування за кордоном

work and travel
Work And Travel
в США
Завдяки програмі Work And Travel студенти з усього світу мають можливість з користю провести літні канікули в США. Триває програма з травня по вересень, що дозволяє молодим людям успішно скласти сесію і встигнути повернутися до занять.
Зарплата: від 1280 $
waiter
Робота в готелях
Болгарії
Компанія Business Visit пропонує програму стажування за кордоном для офіціантів. Ви пройдете практику в найкращих сучасних закладах, зможете підвищити рівень володіння іноземною мовою та набути безцінний досвід і навички.
Зарплата: від 250 €
liner
Робота на круїзних
лайнерах
Хочете побачити світ, вирушити в незабутню подорож і набути безцінний досвід? Компанія «Бізнес Візит» пропонує спеціальну програму набору персоналу на круїзні лайнери, взяти участь в якій ви можете вже сьогодні!
Зарплата: від 1200 $
doctor
Робота лікарем в Чехії
Якщо ви отримали диплом лікаря в Україні та працюєте за фахом, але хотіли б продовжити практику в Європі, зверніть увагу на інтеграційну програму Чехії. Вона включає повний пакет супровідних послуг, дозволяє легко скласти апробаційні іспити, підтвердити диплом та працевлаштуватись.
Зарплата: 2 940 $
nurse
Робота медсестри в Чехії
Компанія Business Visit пропонує програму для працевлаштування персоналу з середньою спеціальною медичною освітою, що дозволяє швидко пройти процес нострифікації диплома, скласти всі необхідні іспити, оволодіти чеською мовою та успішно працевлаштуватись в економічно розвиненій та стабільній країні.
Зарплата: 950 $
dentist
Робота стоматологом в Чехії
Якщо ви мрієте про роботу стоматолога в Європі, то завжди можете розглянути чеську інтеграційну програму для фахівців цього профілю. Програма включає мовні курси та повну підтримку фахівця під час підтвердження кваліфікації, перекладу диплома, складення апробаційних іспитів, тощо.
Зарплата: від 200 до 700 $

Якщо ви бажаєте отримати роботу за кордоном, то повинні підтвердити кваліфікацію та пройти стажування – це обов’язкові етапи на шляху професійної імміграції.

Українські фахівці цінуються в Європі за їх працьовитість та практичний досвід. Попри це, багато наших співвітчизників, які мають диплом про вищу або середню спеціальну освіту, не можуть працевлаштуватись за фахом та змушені змінювати кваліфікацію. Саме тому стажування за кордоном – прямий шлях до успішної кар’єри та отримання престижної високооплачуваної роботи.

Програми стажування за кордоном

Програми стажування за кордоном

Як було сказано, фахівцям з вищою або середньою спеціальною освітою для підтвердження кваліфікації необхідно пройти стажування в закордонній компанії або організації, де згодом вони зможуть працевлаштуватись.

Агенція «Бізнес Візит» пропонує програму стажування за кордоном, розроблену для українських фахівців, що бажають працювати за кордоном. Вам не доведеться витрачати час, сили та гроші на пошук місця роботи в іншій країні – цим займуться представники компанії.

Тривалість програми складає від 9 до 12 місяців, й включає не тільки професійну практику, але й поглиблене вивчення іноземної мови з урахуванням специфіки професії.

Освітні програми стажування за кордоном

Програми стажування для студентів за кордоном

Багато студентів влітку, під час канікул, віддають перевагу сезонному працевлаштуванню, що дозволяє заробити грошей. Зазвичай воно не має подальших перспектив та не відповідає їх майбутній професії. Найчастіше молоді люди влаштовуються офіціантами в літні кафе, прибиральниками, статистами або рекламними агентами.

Компанія «Бізнес Візит» пропонує програми стажування для студентів, які надають студентам можливість:

  • працювати за фахом;
  • відвідати іншу країну та познайомитись з її культурою;
  • побачити визначні пам’ятки та добре відпочити.

Практика за кордоном для студентів оплачується. Вам не доведеться самостійно шукати місце роботи, його вибором займуться представники «Бізнес Візит».

Стажування за кордоном для лікарів

Стажування за кордоном для лікарів

Іноді за кордон їдуть українські лікарі, які з тієї або іншої причини не змогли працевлаштуватись в своїй країні. Закордонні клініки надають їм хороші умови та гідну заробітну плату.

Щороку медичні училища України випускають нових фахівців, кількість яких значно перевищує потреби медустанов. В Європі спостерігається повністю протилежна ситуація – клінікам катастрофічно не вистачає медсестер, тому українських фахівців з задоволенням запрошують до закордонних лікарень.

Але перш ніж приступати до практики, лікарі та медсестри повинні підтвердити свій диплом й скласти всі необхідні іспити.

Нострифікація диплому лікаря включає декілька етапів. Спершу він перекладається іноземною мовою, потім до ВНЗ (який має відповідну спеціальність) надсилається заявка на його підтвердження.

Після цього лікареві необхідно скласти апробаційні іспити та пройти практику. Під час складання іспитів, окрім компетенції, визначається рівень володіння іноземною мовою.

Безкоштовне стажування лікарів за кордоном забезпечується агентством «Бізнес Візит». За такої умови фахівець не займається пошуком місця проходження практики самостійно, за нього це роблять представники компанії.

Стажування за кордоном
Безкоштовне стажування лікарів за кордоном
Стажування за кордоном для лікарів

Оплачуване стажування в Європі триває півроку та дає можливість спеціалісту продемонструвати свої знання та професійні навички, а потім успішно працевлаштуватись.

Після проходження сесії, спеціаліст отримує сертифікат, який дозволяє працювати в закордонних медичних установах.

Для медсестер процедура підтвердження має свої особливості. Якщо програма навчання, що пройдена фахівцем в українському медучилищі, збігається з програмою закордонних навчальних закладів, то підтвердження диплома може відбутися автоматично.

Якщо ж програма відрізняється, то фахівцеві доведеться скласти апробаційний іспит та пройти стажування в закордонній клініці. Стажування для медсестер надається безкоштовно. За відпрацьовані години нараховується зарплата, якої вистачає на покриття усіх поточних витрат.

Стажування українського медперсоналу за кордоном має ще одну перевагу. Якщо після нього фахівець повернеться до України, то отримає пріоритет під час прийняття на роботу в лікарні та клініки. Вивчивши досвід іноземних колег, медичний персонал може застосовувати його в своїй країні.

Організація стажування за кордоном від «Бізнес Візит»

Організація стажування за кордоном від «Бізнес Візит»

Агентство «Бізнес Візит» пропонує програми практики на закордонних підприємствах та в компаніях. Вони розраховані на фахівців різного профілю, особлива увага в усіх програмах приділяється поглибленому вивченню іноземної мови.

Компанія вирішує усі складнощі, пов’язані з переїздом та пошуком житла. Клієнт може розраховувати на підтримку протягом усього періоду проходження стажування та до фактичного працевлаштування. Такий підхід дозволяє не тільки заощадити час та матеріальні ресурси, але й швидко адаптуватись, відчути себе впевнено в чужій країні.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber