Робота медсестри в Чехії

Вас цікавить робота медсестри в Чехії?

Отримай безкоштовну консультацію
Чеські лікарні та клініки відчувають гостру нестачу персоналу з середньою спеціальною медичною освітою. На даний момент в медичних установах країни працює близько 15% медсестер, які приїхали з інших держав.

Водночас в Україні з кожним роком кількість випускників медучилищ постійно збільшується, але, на жаль, робочих місць для всіх фахівців не вистачає. Інколи це змушує людей змінювати спеціальність та шукати роботу в іншій сфері.

Якщо вас цікавить медична практика в Європі, ви можете взяти участь у спеціальній чеській інтеграційній програмі для медсестер. З її допомогою багато українських громадян, за наявності відповідної освіти, вдало працевлаштувались за кордоном.

Зарплата медсестри в Чехії складає близько 830 євро на місяць. Але для того, щоб отримати роботу в цій економічно розвиненій та стабільній країні, необхідно виконати певні вимоги.

Підтвердження диплома медсестри в Чехії

Підтвердження диплома медсестри в Чехії

Робота медсестри в Чехії для іноземців передбачає процедуру апробації, що складається з декількох етапів.

Якщо програма навчання, що була пройдена в Україні, збігається з чеської, то нострифікація диплому медсестри в Чехії може обійтись без додаткових екзаменаційних турів. Іноді замість цього пропонується екзаменаційне опитування за фахом.

Перед подачею заяви на нострифікацію диплом необхідно перекласти чеською мовою.

Екзаменаційні етапи

Екзаменаційні етапи

Наступним кроком є апробаційний іспит, що включає тестування за двома основними напрямками. До нього входять питання з професійної підготовки медсестри, а також охорони здоров’я у Чеській Республіці.

Після успішної здачі тестового завдання починається сорокаденна практика в медичному закладі. Здебільшого місце її проходження фахівець обирає самостійно, але учасники програми Business Visit отримують гарантовану допомогу від представників компанії. Робота медсестри під час практики завжди оплачується, зарплата складає від 4 до 15 тисяч крон.

Саме тоді фахівець може добре підготуватись до усного опитування. Екзаменаційні питання складаються з сестринської справи, основ догляду за хірургічними хворими та гуманітарних наук. Під час складання іспиту комісія визначає загальний рівень знання чеської мови фахівця, а також його володіння термінологією.

Після успішного проходження всіх етапів апробації, спеціаліст може працевлаштуватись.

Підтвердження диплома медсестри в Чехії
Нострифікація медичного диплома в Чехії
Робота медсестри в Чехії

Також медпрацівникові, що має необхідні навички та пройшов відповідне навчання, може бути запропонована робота масажиста в Чехії.

Слід зауважити, що під час підготовки до подорожі в Чехію та подальшого працевлаштування, фахівцю необхідно вивчити державну мову. Компанія Business Visit здійснює комплексну підтримку українських громадян, які бажають жити й працювати за кордоном, та пропонує їм мовні курси. До програми включено вивчення медичної термінології, необхідної медсестрам при підготовці до екзаменаційних етапів та подальшої трудової діяльності.

Працевлаштування персоналу з середньою мед. освітою

Працевлаштування персоналу з середньою мед. освітою

Завдання програми – допомогти медпрацівнику пройти нострифікацію диплома, скласти всі необхідні іспити та оволодіти чеською мовою.

Business Visit надає підтримку фахівцям, які бажають працювати за кордоном, з усіх питань, що стосуються оформлення візи, подорожі та пошуку житла, а також забезпечує якісне юридичне супроводження. Після переїзду – займається організацією мовних курсів з медичним ухилом.

Надалі співробітники компанії вирішують всі організаційні та технічні питання, зокрема, допомагають записатись на іспити, а також підбирають необхідні навчальні матеріали й посібники. У разі потреби подають документи до Держдепартаменту охорони здоров’я та запрошують клієнта на семінар.

Компанія Business Visit не тільки забезпечує фахівців місцем для проходження практики, але й надає допомогу під час працевлаштування.

Перевага участі в нашій програмі полягає в значній економії часу та сил, які знадобляться під час підтвердження професійної придатності та рівня кваліфікації для отримання вакансії медсестри в Чехії.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.08.2019
Прилетіли в аеропорт Дубаї? Отримайте безкоштовну «сімку»

Кожен турист, який прилетів в ОАЕ, тепер може отримати безкоштовну SIM-карту. Послуга доступна тільки повнолітнім мандрівникам прямо в дубайському аеропорту. Звертатися необхыдно на стійку імміграції. Ініціатива…

Читати далі
12.08.2019
У Норвегії створять готель всередині скелі!

Незвичайний готель планують відкрити в Норвегії. Дахом його стане вершина скелі, а роль стін і міжповерхових перекриттів виконає скельна порода. Вхід обладнають нагорі, там же буде оглядовий майданчик. Всього…

Читати далі
05.08.2019
МАУ змінили умови тарифів бізнес-класу

Відтепер всі, хто летить бізнес-класом, можуть самі вибрати, на яких умовах візьмуть квиток на рейс МАУ. Фактично це тепер два тарифи з дещо відмінними умовами. Бізнес-тарифи МАУ: Business Saver – підвищена норма багажу,…

Читати далі