Робота стоматологом в Чехії

Вас цікавить робота стоматологом в Чехії?

Отримайте безкоштовну консультацію
Стоматолог – одна з найпопулярніших професій в медицині, тому кваліфіковані фахівці цінуються не лише в Україні, але й за кордоном. Вони завжди знайдуть практичне застосування своїм знанням та навичкам.

Якщо ви мрієте про медичну практику в Європі та вас цікавить робота стоматолога в Чехії, ви можете розглянути інтеграційну програму для фахівців цього профілю.

Сьогодні громадяни України з медичною освітою можуть влаштуватись на роботу за кордоном. Для цього їм необхідно підтвердити диплом та пройти апробацію. Окрім перспективи розвитку, багатьох мігрантів приваблює зарплата стоматолога в Чехії, яка істотно перевершує дохід українських фахівців.

Підтвердження диплома стоматолога

Підтвердження диплома стоматолога

Право на визнання вищої освіти в сфері медицини в Чехії мають громадяни, які закінчили профільні ВНЗ України або країн СНД.

На відміну від лікарів інших спеціалізацій, стоматологи можуть працювати відразу ж після проходження процедури апробації, оминаючи етап атестаційних іспитів. Їм не потрібно підтверджувати інтернатуру, якщо вони її вже проходили.

Підготовка до підтвердження диплома складається з двох етапів. Спочатку документ про освіту перекладається чеською мовою, потім у ВНЗ, який має відповідний профіль, подається заява для визнання документа.

Якщо у визнанні було відмовлено, то фахівець має право звернутись з апеляційною заявою до Держдепартаменту освіти Чехії, який буде детально розглядати причину відмови.

Для роботи за фахом необхідно скласти апробаційний іспит. Оскільки в Чеській Республіці він проводиться два рази на рік, заявку на проходження потрібно подати до 28 лютого або 28 серпня.

Робота стоматологом в Чехії
Зарплата стоматолога в Чехії
Стоматолог у Чехії

Екзаменаційний тур складається з трьох частин – письмового тестування, п’ятимісячних практичних занять та усного іспиту. Письмовий іспит включає два важливих тестових завдання. Він містить питання з медицини, та розрахований на перевірку знань в області охорони здоров’я Чехії.

Після письмового етапу фахівець проходить практику в одній з чеських медичних установ (за вибором фахівця), яка триває п’ять місяців. Зазвичай практикант отримує зарплату в розмірі від 200 до 700 USD на місяць, що значно нижче за оплату праці, на яку може претендувати підтверджений стоматолог.

На третьому кінцевому етапі фахівець повинен скласти усний іспит, під час якого комісія визначає його рівень володіння чеською мовою та компетенцію в області стоматології.

Особливості роботи стоматолога в Чехії

Особливості роботи стоматолога в Чехії

Після успішного проходження апробації фахівцю видається відповідний сертифікат. Такий документ прирівнює його до випускників чеських ВНЗ та надає можливість для працевлаштування в багатьох клініках країни або приватної практики.

Стоматолог, який прибув до Чехії та підтвердив свою кваліфікацію, може працювати за фахом. Йому не знадобляться додаткові практичні заняття або проходження інтернатури. Також згідно з законодавчими актами, фахівцю не потрібно складати атестаційний іспит.

Статистичні дані свідчать, що стоматологи проходять апробацію частіше за своїх колег, які мають іншу спеціалізацію.

Робота, яку виконав лікар-стоматолог для отримання сертифіката відповідності, відкриває перед ним перспективи для професійної реалізації, а Чехія – одна з найлояльніших країн для розвитку та кар’єрного зростання.

Програма «Лікарі в Чехії»

Програма «Лікарі в Чехії»

Компанія «Бізнес Візит» пропонує програму інтеграції, що дозволяє українським фахівцям, які мають медичну освіту, працевлаштуватись в Чеській Республіці.

Програма включає мовні курси, записатись на які можна 10 вересня або 1 лютого. Водночас навчання та формування словникового запасу на них проводиться з урахуванням медичної спрямованості, особлива увага приділяється профільній термінології.

Окрім мовних курсів, Business Visit забезпечує своїх клієнтів повню підтримкою. Наші спеціалісти займаються пошуком та бронюванням житла за кордоном, надають допомогу під час підтвердження кваліфікації та перекладення диплома чеською мовою.

Компанія сприяє отриманню або продовженню робочої візи, а також організовує спеціальний підготовчий курс, призначений для успішного складення апробаційного іспиту.

Перевагою участі у програмі підтримки «Бізнес Візит» є надання юридичної та консультативної допомоги клієнтам на всіх етапах проходження екзаменаційного періоду та подальшого працевлаштування фахівців в Чеській Республіці.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber