Медична страховка для виїзду за кордон та для отримання візи

Якщо ви бажаєте замовити страховку, заповніть форму і ми свяжемся з вами

Також ви можете оформити страховку самостійно:

Медичне страхування для виїзду за кордон
Страховка для виїзду за кордон ціна
Європейське туристичне страхування

Одним з найважливіших етапів планування страхування подорожуючих за кордон є оформлення медичної страховки. Після введення в Україні довгоочікуваного безвізового режиму з ЄС процедура перетину кордону значно спростилась. Проте українцям слід пам’ятати, що у кожного мандрівника з собою повинні бути:

 • біометричний закордонний паспорт;
 • необхідне фінансове забезпечення;
 • зворотний квиток;
 • медична страховка для туристів.

Власники шенгенських віз можуть використовувати їх до закінчення терміну дії разом зі старим закордонним паспортом. Але після оформлення біометричного документа необхідність в шенгенській візі пропадає.

Як зазначалось, кожному мандрівникові знадобиться медична страховка для виїзду за кордон – це положення зафіксовано в українському законодавстві.

Медична страховка на візу

Медична страховка на візу

Сьогодні великою популярністю користується медичне страхування для виїзду за кордон, яке можна замовити та оформити онлайн. Згідно з останніми змінами, внесеними до законодавчих актів України, електронний страховий поліс для виїзду за кордон здебільшого є оптимальним варіантом. Але деякі візові центри або посольства можуть вимагати паперову версію документа з печаткою.

Для того щоб уникнути труднощів при оформленні такого страхування, достатньо залишити позначку «Потрібна мокра печатка» у формі замовлення. Після цього медична страховка буде відправлена у відділення Нової Пошти, а її вартість сформована з урахуванням наступних факторів:

 • мета візиту за кордон;
 • країна, до якої планується подорож;
 • тривалість перебування;
 • франшиза.

Якщо вам потрібна медична страховка для виїзду за кордон, ви завжди можете самостійно розрахувати її приблизну ціну, скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті компанії Business Visit.

Медичне страхування для виїзду за кордон
Медичне страхування для подорожуючих за кордон, ціна
Поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон

Страховий медичний поліс для візи може мати різну вартість. Звичайне фінансове забезпечення поліса становить 30-50 тис. євро. Цих коштів цілком достатньо для покриття поточних витрат, які виникають у разі страхового випадку.

До послуг, які пропонує медичний страховий поліс для візи, входять:

 • медобслуговування за кордоном;
 • послуги екстреної стоматології;
 • оплата послуг медичних установ, роботи лікарів, необхідних медикаментів;
 • медична евакуація, її організація та оплата.

Якщо відпочинок передбачає участь в екстремальних видах спорту чи інших заходах, пов’язаних з ризиком для здоров’я, медична страховка для візи буде мати більшу вартість. Те ж саме відноситься до громадян, чия поїздка пов’язана з роботою за спеціальністю, а саме: шахтарів, водолазів, льотчиків, членів екіпажу повітряного або морського судна, поліцейських, охоронців, пожежних, тощо. Весь перелік професій, які представляють потенційний ризик для життя й здоров’я, представлено на сторінці оформлення страхового поліса на сайті туроператора.

Також ціна поліса залежить від наявності франшизи. Здебільшого низька вартість страховки для візи передбачає високий відсоток франшизи. Тому не варто намагатись заощадити на своїй безпеці – цілком імовірно, що в такому випадку ви не зможете отримати навіть мінімальне медичне обслуговування. Зазначимо, що клієнтам «Бізнес Візит» про це не потрібно турбуватись –послуги компанії передбачають нульову франшизу.

В окремих ситуаціях оплачується страхування туристів з підвищеним забезпеченням, яке досягає 100 тисяч євро та більше. Але зазвичай стандартних варіантів страхового поліса виявляється цілком достатньо.

Поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон

Поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон

Якщо ви бажаєте придбати медичну страховку для поїздки за кордон, то можете обрати найпростіший спосіб та замовити її онлайн. У такому випадку ви самостійно визначте обсяг фінансового забезпечення страховки, а також перелік послуг, які нею надаються.

На сайті компанії Business Visit розміщено модуль оформлення поліса. У ньому необхідно вказати інформацію про вік туриста, країну, яку він планує відвідати, та тривалість подорожі.

Якщо турист планує активно відпочивати або його поїздка пов’язана з небезпечними для життя та здоров’я професійними особливостями – ці відомості треба вказати при оформленні медичної страховки. Після цього необхідно заповнити поля з контактними даними мандрівника та вибрати страхове агентство, яке буде займатися полісом. Під час оформлення документа на ньому ставиться електронний підпис, оплачуються послуги компанії. Після цього клієнт отримує електронний страховий поліс.

Як оформити страховий поліс для дітей

Як оформити страховий поліс для дітей

Процес отримання медичної страховки для дитини практично не відрізняється від оформлення поліса для дорослої людини.
Для того щоб уникнути можливих складнощів, уточніть деякі деталі:

 • Проконсультуйтесь зі співробітниками страхового агентства, обговоріть з ними всі можливі варіанти.
 • Вкажіть точну тривалість подорожі та вартість страхового поліса.
 • Якщо дитина їде одна, обов’язково повідомте про це працівників страхової компанії.

Перед відправленням слід поговорити з маленьким мандрівником та розповісти йому про всі можливості, які пропонує медичне страхування для виїзду за кордон.

Зрозуміло, найкращий варіант той, у якому поліс не знадобиться через відсутність страхового випадку. Але для того щоб почуватись впевнено під час подорожі, краще замовити туристичне страхування з повним переліком послуг.

Медичне страхування має прийнятну вартість, та іноді може значно допомогти вам.

Відео – докладно про медичне страхування для туристів

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber