Страхування майна

Вирушаючи на відпочинок або у відрядження, складно врахувати всі нюанси подорожі та передбачити складності. Але запобігти деяким ризикам можна за допомогою страхування житла.

Житло дає кожному з нас тепло та затишок, тому залишаючи будинок або квартиру на тривалий час, обов’язково подбайте про їх захист. Згідно зі статистикою, саме під час відпусток відбувається найбільша кількість крадіжок та нештатних ситуацій. Навіть якщо ви покладаєтесь на допомогу друзів або близьких, вони не завжди зможуть забезпечити збереження майна.

Страхування квартири або будинку захистить вас від більшості фінансових втрат та у випадку необхідності допоможе компенсувати збитки.

Страхування майна фізичних осіб

Страхування майна фізичних осіб

Найкращим рішенням убезпечити себе від матеріальних втрат внаслідок їх крадіжки або псування є страхування майна. На жаль, від подібних проблем не завжди можуть вберегти замки та решітки на вікнах. Так, зловмисників, які мають намір здійснити злом, вони майже ніколи не зупиняють.

Під час складання договору страхування зазвичай враховуються такі фактори:

  • Розташування квартири, район, віддаленість від центру.
  • Тривалість поїздки.
  • Дані про зафіксовані випадки крадіжки в минулому. Якщо вони траплялись раніше, то скільки часу пройшло з моменту крадіжки або спроби її здійснення.

Зрозуміло, що інформація, яка надається співробітникам агентства, повинна бути точною та перевіреною.
Страхування цінного майна передбачає його опис та оцінку. Процес проводиться з документальним підтвердженням його вартості. Якщо чеки або документи купівлі не збереглися, запрошується оцінювач відповідної спеціалізації. Наприклад, визначити вартість картин може тільки фахівець, що розуміється на образотворчому мистецтві, а призначити страхову ціну старовинної бібліотеки – лише професійний букініст.

Страхування квартири
Застрахувати будинок
Застрахувати квартиру, ціна

За статистикою, саме крадіжка є найбільш поширеною причиною втрати майна. Сучасні злодії знаходять нові шляхи проникнення у житло. Навіть якщо власники впевнені в охороні, турбота про свій добробут у вигляді оформлення страхового поліса не буде зайвою.

Вартість страхування формує співробітник агентства. Якщо ж ви хочете зробити самостійні розрахунки, то можете скористатися онлайн-калькулятором, який зазвичай розміщується на сайті страхової компанії.

Поліс має доступну ціну, особливо порівняно зі збитками, які може завдати зловмисник.

Страхування нерухомості: як отримати компенсацію

Страхування нерухомості: як отримати компенсацію

Існують певні правила страхування майна фізичних осіб, а також отримання компенсації.
Згідно з угодою, компанія зобов’язується відшкодувати клієнту збитки у разі страхового випадку. Зазвичай у документі прописані основні ризики, до яких входять:

  • пошкодження майна;
  • часткова втрата майна;
  • повна втрата майна.

У страховому випадку потерпілий повинен звернутись до компетентних органів, наприклад, МНС, а потім – до страхової компанії (зазвичай протягом 3-4 діб).

Страховка житла
Застрахувати будинок
Застрахувати квартиру

Для отримання компенсації йому слід надати необхідні документи, а саме:

  • страховий поліс;
  • квитанція про оплату страхового внеску;
  • підтвердження страхового випадку;
  • документи, що підтверджують збитки та настання страхового випадку.

У заяві обов’язково вказується, де, коли та за яких обставин стався страховий випадок, а також перераховується пошкоджене майно. Після цього складається відповідний акт.
Якщо страховий випадок підтверджується, потерпілому виплачується компенсація (страхова сума). Її розміри визначаються індивідуально.

Вирушаючи в подорож, хочеться бути впевненим в тому, що ваше майно перебуває під надійним захистом. Тому страховка квартири або будинку – це найкращий спосіб мінімізувати ризики, яким не слід нехтувати.

Відео – докладно про страхування майна

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі