Гарячі тури з Дніпропетровська

Тури з Дніпропетровська користуються надзвичайним попитом. А найбільший інтерес у мандрівників викликають гарячі путівки з Дніпропетровська. Окрім невисокої вартості, їх приваблює зручність вильоту з дніпропетровського аеропорту.

Туристичні агенції Дніпропетровська постійно пропонують гарячі тури по найбільш популярних напрямках. Гарячі тури, які передбачають виліт з Дніпропетровська, затребувані не тільки серед жителів Дніпра, але й Запоріжжя. Між обласними центрами – всього 70 кілометрів та добре налагоджене транспортне сполучення.

Відео про активний відпочинок

Під час ремонту злітної смуги запорізького аеропорту був організований трансфер в аеропорт Дніпра, що дозволило жителям Запоріжжя користуватися усіма рейсами, як і раніше.

Аеропорт Дніпропетровська

Аеропорт Дніпра
Аеропорт Дніпропетровська
Дніпровський аеропорт

Дніпровський аеропорт – досить зручний і сучасний, він був реконструйований порівняно недавно, у 2010 році. Аеропорт має затишні зали очікування та заклади громадського харчування, також тут створено всі необхідні умови для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Дістатися до аеропорту з міста можна маршрутками №№ 60, 109 або на таксі. Обидва маршрути зв’язують аеропорт з автовокзалом і залізничним вокзалом, що зручно для транзитних пасажирів та туристів з інших міст.

Популярні напрямки

Салоніки, Греція
Анталія, Туреччина
Тиват, Чорногорія

Аеропорт Дніпра обслуговує всі найпопулярніші серед українців напрямки. Навіть вильоти до традиційного зимового курорту Шарм-ель-Шейх тривають до кінця літа. Це дає можливість мандрівникам вибрати гарячі тури з Дніпропетровська на будь-який смак.

Найбільш затребуваними є наступні напрями:

Відмінності гарячих путівок від звичайних

Можна виділити дві основні відмінності гарячих турів від звичайних. Це невисока вартість і обмежений час на збори. Невисока ціна обумовлена схемою походження гарячих турів. Це тури, від яких замовники відмовилися в останній момент або які не вдалося продати, тому туристичне агентство змушене знизити ціну. Особливо, якщо рейс погано заповнений або готель, з яким співпрацює компанія, пустує. У цьому випадку у туристів з’являється можливість відправитися в тур з Дніпропетровська за дуже низькою вартістю.

Обмежений часу на збори також зумовлюється походженням гарячих турів. Якщо вони з’являються у продажу за день-два до вильоту, то саме стільки часу у вас і буде, щоб зібратися і вирушити на відпочинок з Дніпропетровська.

Як підготуватись до гарячого туру?

Підготовка до гарячого туру
Що взяти у подорож?
Гарячі тури з Дніпра

Для того щоб збори не призвели до стресу та інших проблем, до гарячого туру варто підготуватись заздалегідь. Наприклад, слід переконатись, що ваш паспорт дійсний і по ньому ви зможете виїхати за кордон.

У вас обов’язково повинен бути достатній запас грошей для оплати туру та відпочинку на курорті, який ви виберете.

Вирушаючи на відпочинок, обов’язково попередьте про це друзів і близьких. Рідні повинні заздалегідь знати про маршрут вашої подорожі. Якщо ви утримуєте домашніх тварин, зробіть дублікат ключів для друзів, які будуть годувати і доглядати за ними під час вашої відсутності.

Чемодан теж можна зібрати зарані, хоча б наполовину. Складіть туди пляжні приналежності, відео- та фотокамеру із зарядними пристроями – навряд чи все це знадобиться вам до початку подорожі.

Обов’язково укомплектуйте дорожню аптечку антисептиками, жарознижувальними, шлунковими препаратами, а також лейкопластирами та універсальними антибіотиками широкого спектру дії. Візьміть засіб від тиску і препарати, що допомагають після алкогольного сп’яніння.

Навіть якщо ви маєте міцне здоров’я і впевнені у своїх силах, все ж не нехтуйте правилами безпеки. Краще зайвий раз перестрахуватися, ніж опинитися в ситуації, коли ліків не буде під рукою в потрібний момент.

Якщо ви не будете витрачати свій час даремно і добре підготуєтесь до подорожі, то гарячі тури з Дніпра стануть для вас справжнім подарунком і запам’ятаються виключно позитивними враженнями!

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі