Гудлайн

Гудлайн: візьми за кордон найкраще

Ви зібралися за кордон на відпочинок, в гості чи по справах? Як ви маєте намір підтримувати зв’язок з родичами, друзями або партнерами, які будуть перебувати по той бік державного кордону? Думаєте? Тоді скористайтеся послугами оператора, лояльність цін на послуги якого пріоритетна для широкого кола людей.

Інноваційний роумінг здатна подарувати компанія, яка займається виключно роумінговим бізнесом. Такою і є Гудлайн. Їй не притаманне вигадування «унікальних опцій-пакетів» для тих, хто «в темі» або сумнівних акцій. Ця компанія знижує розцінки на послугу передачі даних послідовно, і це стосується абсолютно всіх клієнтів.

Поповнити гудлайн: де і як

Над питанням оплати і поповнення балансу компанія попрацювала відмінно. На сьогоднішній день є близько 5 000 точок купівлі карток поповнення рахунку та оплати. Причому операції можна проводити і Яндекс-Грошима, WebMoney, за допомогою Мобільного гаманця Білайн, e-Port і т. д. По досягненню певної суми можна замовити приїзд кур’єра. До того ж, є зручна можливість оплати прямо на сайті з використанням кредитної картки.

Туристична сімка — це гарантія збереження власного номеру і можливість приймати всі виклики на міжнародний номер. Так як ціни в стільникових компаніях приблизно однакові, то віддавати перевагу слід залежно від напрямку прямування.

Так, ціна Simtravel становить 0.2.е. за хвилину, а у Teletie вона дорожче — 0.49.е. за хвилину. Однак у Телетай інтернет дешевше (від 24 копійок за 10 Кб GPRS). Значно заощадити допомагає така послуга у Гудлайне, як «Зворотний дзвінок».

Чому сім гудлайн поза конкуренцією

На сайті http://www.goodline.ru у зручній формі можна ознайомитися з усіма пропозиціями та тарифами компанії. Для різних країн вартість дзвінка, природно, різна. Але зараз не про це. Давайте розглянемо розцінки вихідних дзвінків компаній і Гудлайн тарифи щодо конкретних країн.

Франція Німеччина Італія Єгипет
Гудлайн 0,15 $ 0,15 $ 0,15 $ 0,55 $
Тревел Сім від 0,15 $ від 0,15 $ від 0,15 $ 0,55 $
Телетай 0,25 $ (з 31-ї секунди) 0,25 $ (з 31-ї секунди) 0,25 $ (з 31-ї секунди) 0,55 $

Як видно з таблиці, відкрито говорити про ціну здатний не кожен. Така, здавалося б, вигідна тарифікація, виявляється, може приховувати за собою великі витрати. І йти на ризик чи ні, кожен покупець вирішує для себе сам.

Багато людей вже давно оцінили переваги полуги «Збереження свого номера». На сайті гудлайн можна свій постійний мобільний номер «прив’язати» один раз до єдиного сервісним номером системи і перед кожною поїздкою тільки включати на своєму номері переадресацію на безкоштовний номер сервісної служби 88001009910 і приймати всі виклики на туристичну сім-карту.

До того ж на сайті першого розумного роумінгу можна придбати пакети і з більш вигідними тарифами, а також безкоштовно підтримувати через Інтернет зв’язок з абонентами «ГудЛайн».

Інші послуги Бізнес Візит:
22.07.2019
В аеропорту Бориспіль відкрився капсульний готель GettSleep Boryspil

В аеропорту Бориспіль тепер можна відпочити з комфортом, не виїжджаючи за його межі. Таку можливість надає GettSleep Boryspil – новий капсульний готель, який нещодавно почав свою роботу. Офіційно готель відкриється в липні, а…

Читати далі
16.07.2019
Закордонний паспорт подорожчав 1 липня 2019 року

В Україні подорожчали закордонні паспорти. Ціна на отримання документа для виїзду за кордон складається з двох компонентів: вартості бланка та послуги з оформлення. Бланк подорожчав майже на 9 відсотків – з 304 гривень…

Читати далі
08.07.2019
Вільнюс пропонує ексклюзивні авторські екскурсії від місцевих жителів

Набридли банальні екскурсійні огляди з переказами з Вікіпедії? У литовській столиці готові запропонувати гостям дещо цікавіше! У місті розгорнулася програма Meet a Local, в рамках якої волонтери-екскурсоводи запропонують…

Читати далі