Нова Сім

Нова Сім розмови без кордонів!

Відпочиваєте за кордоном? Робота пов’язана з регулярними закордонними відрядженнями? Якісний та недорогий мобільний зв’язок вам необхіден? Тоді варто придбати Нова Сім!
NovaSIM — оператор, що пропонує зв’язок у роумінгу за прийнятними цінами, що дає можливість у 10 разів порівняно з роумінгом національних операторів заощадити на міжнародних розмовах.
Застосовувана оператором технологія CallBack забезпечує зв’язок високої якості, яку вже оцінили багато людей.

Міжнародний роумінг недорого

Нова Сім забезпечує міжнародний роумінг в 173 країнах, у 128 з них вхідні дзвінки безкоштовні.
Вихідні дзвінки коштують від 0,19$ і не перевищують у більшості країн 1$ за хвилину.
Зверніть увагу, у відомих міжнародних операторів, таких як Гудлайн, Simtravel, Teletie вихідні дзвінки коштують від 0,29$, а в GSM-travel – від 0,49$.

Звідки такі ціни в NovaSIM? Все просто.

Технологія CallBack забезпечує з’єднання з абонентом через країну, де розцінки значно нижче, а дзвінок стає вхідним і для того хто дзвонить, і для того, кому телефонують.
Але і це ще не все. Особливо вигідно користуватися Нова Сим в країнах Євросоюзу, де з 30 секунди розмови діє посекундна тарифікація вихідного дзвінка.
Примітно, що тарифи залишаються незмінними незалежно від обраної мережі або часу доби в окремо взятій країні.
Де б ви не знаходилися перевірка балансу або поповнення рахунку будуть абсолютно безкоштовні.
По суті, ви купуєте стандартну сім-карту, яка легко вставляється в телефон будь-якої моделі, не вимагає абонентської плати і навіть документів при підключенні. Її відмінність в тому, що NovaSIM — туристична сім-карта, що дозволяє спілкуватися з близькими, в якій би країні ви не знаходились.

Додаткові послуги

Крім розмов у роумінгу, ви можете скористатися додатковими послугами:

  • Відправка смс за пільговими тарифами.
  • Гарний номер (простий і легко запам’ятовується номер NovaSIM).
  • Голосова пошта.
  • Переадресація дзвінків (переадресація всіх вхідних на будь-який телефонний номер: міжміський або міжнародний, міський або мобільний).
  • Прямий набір для смартфонів і КПК (просто переведіть через SIM-menu режим набору)
  • Груповий номер (прийом дзвінків з номерів будь-яких операторів).
  • Передача даних GPRS(доступ в Інтернет, чати, ICQ, електронна пошта, Skype і ін).
  • Інтернет-дзвінки (дзвінки через мережу Інтернет при вартості вихідних від 0,02$).
  • “Передзвони мені”.

На балансі

Поповнювати Нова Сім зовсім нескладно. Так само, як баланс туристичних карт інших операторів, баланс NovaSIM можна поповнити в турагентствах або у дистриб’юторів. Платіжні термінали «24nonStop», «Банку Національний кредит», Приватбанку, CityPayта також можна використовувати для поповнення рахунку. Ще варіант — переклад з карти на карту. Ну і, природно, в режимі онлайн через сайт в інтернеті.

На відміну від інших туристичних карт, сім-карти Нова Сім не мають терміну придатності і не блокуються при нульовому балансі на рахунку. Навіть після довгої бездіяльності карту можна використовувати знову, не витрачаючись на розблокування та активацію.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.09.2019
Нові маршрути екскурсій в Чорнобильську зону відчуження

У зв'язку зі зростанням інтересу до екскурсій в Чорнобильську зону, прийнято рішення розширити маршрутну екскурсійну мережу, додавши нові об'єкти та напрямки. На сьогодні ДАЗВ (Державне агентство з управління зоною…

Читати далі
10.09.2019
SkyUp запускає нові авіарейси з Харкова до Києва, Львова та Праги

Українська лоукост SkyUp заявив про запуск нових рейсів з харківського аеропорту. Так, вже у вересні відбудеться кілька вильотів до Києва і назад. У столицю рейси вирушать 13, 17 і 26 вересня, назад – 14, 18 і 27 вересня. А вже з…

Читати далі
04.09.2019
Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Всім, хто літає рейсами «Люфтганзи», потрібно бути потенційно готовими до нових експериментів з боку авіакомпанії. На цей раз експеримент з посадкою пасажирів в літак. Мета – оптимізувати та зробити комфортнішим…

Читати далі