Тури в Болгарію з Дніпропетровська

Популярні курорти

Головною перевагою турів в Болгарію з Дніпра є прямий авіарейс в Софію. Вам не доведеться їхати до Києва, добиратися з пересадками та підбирати стикування. Через пару годин ви вже опинитесь в Болгарії.

Враховуючи невеликі розміри Болгарії, з софійського аеропорту легко потрапити до будь-якого популярного болгарського курорту: морського або високогірного. В рамках групових турів організовуються автобусні трансфери.

Відпочинок у Болгарії з вильотом із Дніпропетровська – це зручно. Під час самостійної подорожі легко зорієнтуватися у розгалуженій транспортній мережі країни.

Нагадуємо, що з 11.06.2017 громадяни України, власники біометричних документів, зможуть подорожувати по Болгарії без візи.

Відео про Болгарію

Основні курортні напрямки Болгарії

Країна пропонує три основних види відпочинку: екскурсійний, в горах та на морі. Скрізь можна знайти спеціалізовані готелі з лікувально-оздоровчими процедурами, а також бальнеологічні курорти. Також практикуються паломницькі тури.

Гарячі тури в Болгарію з Дніпропетровська – в основному морські та екскурсійні.

Екскурсійні тури до Болгарії:

Місто Софія в Болгарії
Місто Велико-Тирново в Болгарії
Місто Варна в Болгарії

Проживання в столиці обійдеться в середньому дорожче, ніж у невеликих містах. Але там знаходиться більше історичних пам’яток.

Паломницькі тури:

Роженський монастир у Болгарії
Рильський монастир у Болгарії
Троянський монастир у Болгарії

У кожен з монастирів можна потрапити в рамках одиночної екскурсії, будучи на відпочинку в будь-якому регіоні. Паломницькі маршрути включають усі п’ять монастирів.

Морські тури до Болгарії:

Золоті Піски в Болгарії
Сонячний Берег в Болгарії
Несебр у Болгарії

Найбільш відомі і освоєні нашими туристами перші два курорти – Золоті Піски і Сонячний Берег. Вони ж є найдорожчими.

Не менш цікаві і більш доступні за ціною — курорти Святий Влас і Еленіте. Болгарія та її морські курорти – відмінний варіант з урахуванням того, що Дніпропетровськ не має виходу до моря.

Гірськолижні курорти Болгарії:

Боровець в Болгарії
Бансько в Болгарії
Пампорово в Болгарії

Більшість гірськолижних об’єктів влітку перепрофілюються в маунтін-байкерські та пішохідно-туристичні.

Термальні курорти:

Санданський у горах Пірин
Девин в Західних Родопах
Велинград в Родопах

У Болгарії освоєно близько 600 термальних і мінеральних джерел, тому лікарні є майже в будь-якому регіоні країни. Вище перераховані найбільш популярні.

Що варто відвідати в Болгарії

Пам'ятки Болгарії

Країна невелика за розмірами. Тому куди б ви не відправилися на відпочинок, за пару тижнів зможете оглянути всю Болгарію.

Основна концентрація пам’яток, безумовно, знаходиться у столиці країни – Софії. Враховуючи багатонаціональний вплив на історію Болгарії впродовж століть, в Софії збереглися пам’ятки османської, римської та фракійської культур.

Особливий інтерес викликають храми О. Невського і Св. Георгія. Чимало пам’яток у містах Велико-Тирново і Варна. І на кожному курорті можна знайти свої місцеві визначні пам’ятки. Наприклад, у Пампорово можна подивитися на Бачковський чоловічий монастир, етнографічне поселення Широка-Лика, найдавніше місто Чепеларе, чепеларский музей спелеології. Останній – дуже специфічний туристичний об’єкт. Спеціалізований музей спелеології можна відшукати далеко не в кожній країні світу.

Національні страви Болгарії

Національні страви Болгарії

Більшість болгарських національних страв включають у себе відомий болгарський перець. Щоб простіше було зорієнтуватися у їх різноманітті, варто спробувати хоча б основні, які дають уявлення про болгарську кухню. Це фарширований перець, болгарською «пълнени чушки»; м’ясне блюдо з цибулею, перцем, червоним віном, болгарською «каварма», і овочевий салат з огірками, помідорами, перцем і бринзою, болгарською «шопська салату». Саме так ці страви позначені в меню болгарських кафе і ресторанів.

Які сувеніри привезти з Болгарії

Кукерські маски
Сувеніри з Болгарії
Віна Болгарії

Окрім традиційних магнітів і футболок з краєвидами, з Болгарії можна привезти специфічні сувеніри, які відображають дух країни.

Також у Болгарії варто придбати болгарські вина і консервований болгарський перець.

Болгарія з вильотом з Дніпропетровська доступна кожне літо – вибирайте і відпочивайте!

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (Немає оцінок)
Loading...

Коментарі закрито.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі