Тури в Болгарію з Києва

Головною перевагою турів в Болгарію з Києва є наявність прямих авіарейсів: Софія, Бургас, Варна. Через декілька годин ви опинитесь на курорті в Болгарії, без зайвих стикувань в Європі.

Враховуючи розгалужену маршрутну мережу польотів та невеликі розміри країни, трансфер з аеропорту триватиме близько часу, тому ви зможете відпочити вже у день перельоту. Болгарія з вильотом з Києва – це відмінний варіант!

Ще одна перевага таких турів – власники біометричних паспортів можуть подорожувати без візи. Болгарія чекає, тури з Києва вже доступні!

Відео про Болгарію

Основні курортні напрямки Болгарії

Країна пропонує все різноманіття видів відпочинку. Доступні екскурсійні, пляжні, паломницькі, оздоровчі, гірськолижні тури. Влітку високогірні бази перетворюються з лижних в альпіністські та маунтінбайкерські. Болгарія вже відкрита для туристів, купуйте гарячі тури з Києва та вирушайте в подорож.

Екскурсійні тури:

Місто Софія в Болгарії
Місто Варна в Болгарії
Місто Велико-Тирново в Болгарії

Найдорожчі готелі знаходяться у столиці, найдешевші – у маленьких містах. Підчас автобусних турів демонструються усі три міста з їх головними визначними пам’ятками. Якщо ви не бажаєте проводити багато часу в автобусі, то можете вибрати гарячі тури до Болгарії з перельотом з Києва.

Паломницькі тури:

Рильський монастир в Болгарії
Роженський монастир
Самоковский монастир

Монастирі відкриті для відвідування, тому туди можна з’їздити у будь-який час, відпочиваючи на курорті. Наприклад, недалеко від Рильського монастиря знаходяться курорти Еленіте та Боровець. У спецтурах до релігійних місць передбачено відвідування всіх головних болгарських монастирів.

Морські тури до Болгарії:

Сонячний Берег в Болгарії
Місто Несебр у Болгарії
Місто Бургас в Болгарії

Найбільш відомі перші два місця – Сонячній Берег та Золоті Піски. Це найпрестижніші болгарські курорти. Трохи дешевше (не враховуючи акції) обійдуться Несебр та Бургас.

Також можна відшукати й інші, менш відомі місця відпочинку. Вибір дуже великий, якщо купити тур в Болгарію з Києва.

Гірськолижні курорти Болгарії:

Курорт Боровець в Болгарії
Місто Банско в Болгарії
Курорт Пампорово в Болгарії

На гірськолижних курортах вартість відпочинку зумовлюється сервісом та класом готелю. Тому шанс купити недорогу путівку є завжди.

Термальні курорти:

Курорт Санданскі в Пиринах
Курорт Банкя в передмісті Софії
Курорт Велінград в Родопах

Це основні курорти – кожен у своєму регіоні. Загалом на території країни працює близько 600 термально-мінеральних джерел, в усіх регіонах Болгарії є спеціалізовані лікарні. Перш ніж вибирати гарячі оздоровчі путівки в Болгарію з Києва, проконсультуйтеся з лікарем.

Що варто відвідати в Болгарії

Пам'ятки Болгарії

Розміри Болгарії дозволяють за 2 тижні побачити її всю. Зрозуміло, що в першу чергу варто відправитися до Софії. Всесвітньо відома бібліотека Кирила та Мефодія має у фондах рукописи XI століття. Галерея мистецтв представляє експонати XIX століття, зібрані в усіх куточках Болгарії.

За своєю архітектурою цікаві: будівля Парламенту, Собор О. Невського, мечеть Баня-Баші, а також фортеця Сердика та Драгалевський монастир в передмістях столиці.

Відпочити та продовжити знайомство з містом можна в парку Борисова-Градина, закладеному в 1884-му році. Українською це означає «Сад князя Бориса». Свою назву парк отримав пізніше – за підсумками Правління Бориса Третього в 1918-43 рр.

У центрі парку розташований ставок Марія-Луїза, а навколо – алеї. Цікаво, що не дивлячись на бажання кожного нового дизайнера додати щось своє, парк зберіг первісну композицію і задум садівників позаминулого століття. Нині тут працюють атракціони, магазини та кафе.

Беріть гарячий тур в Болгарію з Києва на двох – та рушайте за новими пригодами!

Національні страви Болгарії

Національні страви Болгарії

Основні болгарські національні страви готуються на основі болгарського перцю. Найпоширеніші з них – перець фарширований (болг. пълнени чушки) і салат, схожий на грецький, але включає болгарський перець (болг. шопська салату).

Окремо можна виділити блюдо лютениця (як чується, так і пишеться). Це суміш перцю з помідорами, але в кожному регіоні країни воно має свої пропорції та добавки.

Отже, ваш план на літо: захоплюючий тур, гостинна Болгарія, бюджетна подорож з Києва.

Які сувеніри привезти з Болгарії

Болгарське вино
Мартениці з Болгарії
Традиційна кукерська маска з Болгарії

Кожен, хто побував у Болгарії, повинен мати з собою:

Купуйте дешеві тури в Болгарію з Києва і везіть додому сувеніри та нові враження!

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (Нет оценок)
Loading...

Коментарі закрито.

Інші послуги Бізнес Візит:
20.05.2019
Змінені правила відвідування американської Статуї Свободи

Починаючи з 16 травня, квиток на екскурсію до Нью-Йоркської Статуї Свободи можливо придбати тільки у компанії Statue Cruises. Цей екскурсійний оператор є офіційним представником Служби Національних Парків і тепер має…

Читати далі
13.05.2019
З Дніпра запущені безпересадні вагони в Перемишль

З квітня жителі Дніпра отримали можливість дістатися до Польщі без пересадок. Головне – не заплутатися в поїздах, вагонах і часу відправлення. Два безпересадних вагонів в польському напрямку спочатку їдуть в…

Читати далі
06.05.2019
У Луврі відкривається масштабна виставка, присвячена Да Вінчі

Паризький Лувр відкриває унікальну виставку, присвячену до 500-річчя з дня смерті великого творця своєї епохи Леонардо да Вінчі. Творець залишив після себе багатющу спадщину — картини, скульптури, наукові праці та…

Читати далі