Угода авіаквитки

Угода про умови створення і скасування бронювання, придбання авіаквитка.

Дякуємо, що скористалися сервісом Бізнес Візит!

Погоджуючись з умовами створення і скасування бронювання, а також придбання авіаквитка, Замовник погоджується з правилами та умовами співпраці з ТОВ «Бізнес Візит».

Бронювання створюється в режимі онлайн Замовником самостійно. Для створення бронювання Замовнику необхідно коректно внести дані про пасажирів і покупця, обрати спосіб оплати й отримання авіаквитка в розділі «оформлення».

Термін дії бронювання та дату викупу бронювання Ви можете дізнатись у менеджера за телефонами: + 38 (050) 532-3120, + 38 (067) 846-2929, +38 (044) 303-9162, +38 (061) 228-1708 або по e-mail info@businessvisit.com.ua, вказавши номер бронювання, прізвище та ім’я пасажира.

Для перегляду свого бронювання Ви можете скористатися сайтом глобальної системи резервування: www.viewtrip.com/avia.

Умови придбання

Підтвердження оплати й бронювання не є підтвердженням оформлення (отримання) квитка.

Для підтвердження продажу квитка, оплати та оформлення, необхідно зв’язатися з нашими менеджерами. Для виписки авіаквитка необхідно надіслати запит на виписку на e-mail info@businessvisit.com.ua із зазначенням номера бронювання, прізвища та імені пасажира. У запиті також необхідно вказати серію та номер паспорта, дату народження та термін закінчення дії закордонного паспорта пасажира — це необхідно для авіакомпаній, які вимагають внесення паспортних даних пасажира при бронюванні. Відповідальність за коректність даної інформації несе Замовник.

У правилах тарифів існують умови повернення та зміни авіаквитка за невикористаний або частково використаний квиток. Обмеження діють з моменту виписки авіаквитка.
Вартість авіаквитка розраховується в гривні за курсом, встановленим в системі бронювання на день виставлення рахунку. Вартість перельоту за Вашим бронюванням дійсна протягом 1-ї календарної доби. При своєчасній оплаті вартість авіаквитка може змінюватися. При оплаті авіаквитка не в день його бронювання, просимо уточнювати вартість у наших менеджерів.

Способи розрахунку:

Каса банку (згідно з виставленим рахунком)

Замовником створюється бронювання та запит рахунку. Після оплати вартості авіаквитка на розрахунковий рахунок ТОВ «Бізнес Візит», виписується (оформлюється) авіаквиток за письмовим запитом Замовника. Рахунок потрібно оплатити протягом 1-го календарного дня з дати виставлення рахунку. Вартість авіаквитка може змінитися при недотриманні термінів оплати.

Оплата пластиковою карткою (кредитною карткою)

Оплату за квиток можна здійснити в режимі онлайн за допомогою пластикової картки. Для цього в меню «спосіб оплати й отримання» необхідно вибрати даний спосіб і діяти, згідно з інструкцією по оплаті.

Оплата в Приват24

Для оплати через Приват24 дотримуйтесь інструкцій і правил Приватбанку щодо розрахунків через Приват24. При виникненні питань по оплаті цим способом, звертайтесь до наших менеджерів.

Готівковий розрахунок

Оплатити готівкою можна у наших офісах:
Україна, м. Київ, вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304;
м. Запоріжжя, пр. Маяковського, буд. 4.

Спосіб доставки авіаквитка:

Всі електронні квитки, відправляються Замовнику по e-mail або факсом.

Погоджуючись з умовами придбання авіаквитка, Замовник погоджується з правилами та умовами співпраці з ТОВ «Бізнес Візит»:

  1. Перевезення Пасажира та багажу регулюється законодавством України та/або країн, через які Пасажир здійснює переліт, Монреальською та Варшавською конвенціями, правилами авіакомпаній.
  2. ТОВ «Бізнес Візит» не несе відповідальність перед Замовником і Пасажирами, які придбали квитки за участю Замовника, за перевезення Пасажирів і багажу та за дії перевізників, у тому числі за затримку відправлення літаків, поїздів, автобусів та інших транспортних засобів, за ануляцію частини авіаційного, залізничного та автомобільного перевезення з боку перевізника.
  3. Замовник підтверджує згоду з правилами придбання авіаквитка (умови, дата викупу, повернення, зміна квитка та інше) та зобов’язується надати дану інформацію Пасажиру.
  4. До моменту оформлення квитка, авіакомпанія має право змінити тарифи й такси в бронюванні без попереднього повідомлення.
  5. Вартість авіаквитка в день оплати може відрізнятися від вартості авіаквитка в день бронювання — це пов’язано з можливою зміною тарифу/такс з боку авіакомпанії й валютного курсу.
  6. Замовник несе відповідальність за дотримання Пасажиром правил і умов виконання авіаперевезення.
  7. Замовник несе відповідальність за дотримання Пасажиром митних та паспортно-візових правил, правил перевезення Пасажира і багажу.

Звертайтесь до нас за телефонами: + 38 (050) 532-3120, +38 (067) 846-2929, +38 (044) 303-9162, +38 (061) 228-1708
або пишіть на E-mail: info@businessvisit.com.ua

Ще раз дякуємо за вибір нашого сайту, бажаємо Вам приємного перельоту.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber