Угода авіаквитки

Угода про умови створення і скасування бронювання, придбання авіаквитка.

Дякуємо, що скористалися сервісом Бізнес Візит!

Погоджуючись з умовами створення і скасування бронювання, а також придбання авіаквитка, Замовник погоджується з правилами та умовами співпраці з ТОВ «Бізнес Візит».

Бронювання створюється в режимі онлайн Замовником самостійно. Для створення бронювання Замовнику необхідно коректно внести дані про пасажирів і покупця, обрати спосіб оплати й отримання авіаквитка в розділі «оформлення».

Термін дії бронювання та дату викупу бронювання Ви можете дізнатись у менеджера за телефонами: + 38 (050) 532-3120, + 38 (067) 846-2929, +38 (044) 303-9162, +38 (061) 228-1708 або по e-mail info@businessvisit.com.ua, вказавши номер бронювання, прізвище та ім’я пасажира.

Для перегляду свого бронювання Ви можете скористатися сайтом глобальної системи резервування: www.viewtrip.com/avia.

Умови придбання

Підтвердження оплати й бронювання не є підтвердженням оформлення (отримання) квитка.

Для підтвердження продажу квитка, оплати та оформлення, необхідно зв’язатися з нашими менеджерами. Для виписки авіаквитка необхідно надіслати запит на виписку на e-mail info@businessvisit.com.ua із зазначенням номера бронювання, прізвища та імені пасажира. У запиті також необхідно вказати серію та номер паспорта, дату народження та термін закінчення дії закордонного паспорта пасажира — це необхідно для авіакомпаній, які вимагають внесення паспортних даних пасажира при бронюванні. Відповідальність за коректність даної інформації несе Замовник.

У правилах тарифів існують умови повернення та зміни авіаквитка за невикористаний або частково використаний квиток. Обмеження діють з моменту виписки авіаквитка.
Вартість авіаквитка розраховується в гривні за курсом, встановленим в системі бронювання на день виставлення рахунку. Вартість перельоту за Вашим бронюванням дійсна протягом 1-ї календарної доби. При своєчасній оплаті вартість авіаквитка може змінюватися. При оплаті авіаквитка не в день його бронювання, просимо уточнювати вартість у наших менеджерів.

Способи розрахунку:

Каса банку (згідно з виставленим рахунком)

Замовником створюється бронювання та запит рахунку. Після оплати вартості авіаквитка на розрахунковий рахунок ТОВ «Бізнес Візит», виписується (оформлюється) авіаквиток за письмовим запитом Замовника. Рахунок потрібно оплатити протягом 1-го календарного дня з дати виставлення рахунку. Вартість авіаквитка може змінитися при недотриманні термінів оплати.

Оплата пластиковою карткою (кредитною карткою)

Оплату за квиток можна здійснити в режимі онлайн за допомогою пластикової картки. Для цього в меню «спосіб оплати й отримання» необхідно вибрати даний спосіб і діяти, згідно з інструкцією по оплаті.

Оплата в Приват24

Для оплати через Приват24 дотримуйтесь інструкцій і правил Приватбанку щодо розрахунків через Приват24. При виникненні питань по оплаті цим способом, звертайтесь до наших менеджерів.

Готівковий розрахунок

Оплатити готівкою можна у наших офісах:
Україна, м. Київ, вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304;
м. Запоріжжя, пр. Маяковського, буд. 4.

Спосіб доставки авіаквитка:

Всі електронні квитки, відправляються Замовнику по e-mail або факсом.

Погоджуючись з умовами придбання авіаквитка, Замовник погоджується з правилами та умовами співпраці з ТОВ «Бізнес Візит»:

  1. Перевезення Пасажира та багажу регулюється законодавством України та/або країн, через які Пасажир здійснює переліт, Монреальською та Варшавською конвенціями, правилами авіакомпаній.
  2. ТОВ «Бізнес Візит» не несе відповідальність перед Замовником і Пасажирами, які придбали квитки за участю Замовника, за перевезення Пасажирів і багажу та за дії перевізників, у тому числі за затримку відправлення літаків, поїздів, автобусів та інших транспортних засобів, за ануляцію частини авіаційного, залізничного та автомобільного перевезення з боку перевізника.
  3. Замовник підтверджує згоду з правилами придбання авіаквитка (умови, дата викупу, повернення, зміна квитка та інше) та зобов’язується надати дану інформацію Пасажиру.
  4. До моменту оформлення квитка, авіакомпанія має право змінити тарифи й такси в бронюванні без попереднього повідомлення.
  5. Вартість авіаквитка в день оплати може відрізнятися від вартості авіаквитка в день бронювання — це пов’язано з можливою зміною тарифу/такс з боку авіакомпанії й валютного курсу.
  6. Замовник несе відповідальність за дотримання Пасажиром правил і умов виконання авіаперевезення.
  7. Замовник несе відповідальність за дотримання Пасажиром митних та паспортно-візових правил, правил перевезення Пасажира і багажу.

Звертайтесь до нас за телефонами: + 38 (050) 532-3120, +38 (067) 846-2929, +38 (044) 303-9162, +38 (061) 228-1708
або пишіть на E-mail: info@businessvisit.com.ua

Ще раз дякуємо за вибір нашого сайту, бажаємо Вам приємного перельоту.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.07.2019
В аеропорту Бориспіль відкрився капсульний готель GettSleep Boryspil

В аеропорту Бориспіль тепер можна відпочити з комфортом, не виїжджаючи за його межі. Таку можливість надає GettSleep Boryspil – новий капсульний готель, який нещодавно почав свою роботу. Офіційно готель відкриється в липні, а…

Читати далі
16.07.2019
Закордонний паспорт подорожчав 1 липня 2019 року

В Україні подорожчали закордонні паспорти. Ціна на отримання документа для виїзду за кордон складається з двох компонентів: вартості бланка та послуги з оформлення. Бланк подорожчав майже на 9 відсотків – з 304 гривень…

Читати далі
08.07.2019
Вільнюс пропонує ексклюзивні авторські екскурсії від місцевих жителів

Набридли банальні екскурсійні огляди з переказами з Вікіпедії? У литовській столиці готові запропонувати гостям дещо цікавіше! У місті розгорнулася програма Meet a Local, в рамках якої волонтери-екскурсоводи запропонують…

Читати далі