Де перевірити готовність візи

Коли ми готуємося відправитися за кордон, то першою проблемою стає віза. Але чекати її доводиться деколи надзвичайно довго, щоб не переживати занадто сильно, у будь-якого потенційного мандрівника є можливість перевірити готовність візи.

Перевірка — це необхідний організаційний момент, стежити за оформленням самого важливого документа дуже зручно, завдяки інтернету і телефонам візових центрів.

Перевірка готовності візи

Не всі візові центри надають онлайн-послугу перевірки, не у всіх є спеціально відведений номер телефону для контрольних дзвінків. Тому, подаючи документи, уточніть у працівників центру, де і як найзручніше буде перевірити статус візи.

Готовність візи перевіряється різними шляхами:

 • Дзвінок у візовий центр або консультанту фірми
 • Якщо ви подавали документи через туристичне агентство або візову контору, що допомагає туристам, то у вас є прямий вихід на консультанта. Співробітник, який працює з вами, неодмінно залишить вам свої контакти (телефон, пошту), куди можна звернутись, щоб уточнити, на якій стадії ваша віза.

  Якщо ви подавали документи самостійно і безпосередньо у візовий центр, то, коли віза буде готова, вам прийде повідомлення на пошту або мобільний телефон.

  Зазвичай співробітники посольства або візового центру дають довідковий номер телефону, куди можна звертатися при виникненні будь-яких питань. Якщо номер вам не надали, його можна знайти також на офіційному сайті.

 • Онлайн-сервіс візового центру
 • Якщо щодня ходити під кабінет – не ваш варіант, то можна скористатися Інтернетом.

  Щоб відстежити візу необхідно зайти на офіційний сайт самого центру і, в залежності від форми, заповнити поля з номером договору та основними даними (П.І.Б., дата народження тощо).

  Як перевірити статус Візи
  Як перевірити статус візи в Італію

  Складніше справи з сайтом візового центру Великобританії. Відстеження візи можливе лише після реєстрації на сайті створення свого окремого профілю. Тільки після цього етапу за номером договору та датою народження можна слідкувати, на якому етапі знаходиться ваш документ.

 • Додаткові веб-ресурси
 • Крім сайтів візових центрів, в Україні існує кілька спеціалізованих сервісів для онлайн-перевірки готовності документів.
  Наприклад, можна відвідати іноземний сайт vfsglobal.com, де зібрані бази багатьох візових центрів. На головній сторінці, внизу, достатньо вказати, по якому документу необхідна інформація і в якій країні ви живете. Крім цього, можна перейти безпосередньо у вкладку конкретної країни і вже там шукати за номером договору візу.

  Перевірка статусу візи
  Перевірка статусу шенген візи

  Також український ресурс pegast.com.ua допомагає з оформленням віз і володіє базою для перевірки готовності ваших документів.

Кроки перевірки і статус візи

Коли ви замовляєте візу, існує цілий ряд етапів, які пройдуть ваші документи, перш ніж перетворяться на візу.

У документів можуть бути такі статуси:

 • Неповний пакет — ви зібрали не всі папери.
 • Підтверджені — пакет документів перевірений і виявився правильним.
 • Відхилено посольством — часто супроводжується поясненням причини.
 • Корекція — значить потрібно щось підправити, помарки зазвичай вказані.

Але далеко не всі сайти візових центрів показують безпосередньо статус документів. Тому, коли ви стежите, який на даний момент статус візи, то повинні знати три основних фази:

 • Заявка направлена з візового центру — документи відправлені на розгляд в посольство.
 • Заявка розглядається в посольстві — документи знаходяться в посольстві.
 • Заявка прийшла в візовий центр — віза готова.

Для перевірки статусу, як і цілісної готовності документа, необхідно зайти на офіційний сайт візового центру або просто подзвонити туди. Завдяки відстеженню ви завжди будете в курсі оформлення візи і не будете нервувати.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі