Які документи необхідні для оформлення шенгенської візи?

Врахуйте, що з 11.07.2017 року діє безвіз, тому при наявності біометричного закордонного паспорта віза в Шенгенські країни не оформляється!

Основні документи, необхідні для отримання шенгенської візи на короткострокове перебування:

 • Бланк візової анкети, заповнений російською (у цьому випадку слова повинні бути написані латинськими літерами), національною або англійською мовою та підписаний особисто заявником.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5
 • Закордонний паспорт та копія всіх заповнених сторінок закордонного паспорта з фотографією і персональними даними. Паспорт повинен бути підписаний та мати термін дії не більше 3-х місяців після закінчення терміну запитуваної візи.
 • Підтвердження наявності у заявника грошових коштів для покриття витрат, пов’язаних з поїздкою, наприклад: виписка з банківського рахунку, дорожні чеки, кредитні картки (з довідкою з банку про наявність коштів на картці), запрошення (оригінал).
 • Медичну страховку з покриттям € 30 000, дійсну у всіх країнах Європейського союзу. Страховий поліс повинен охоплювати весь період дії візи й всі плановані дні перебування.
 • Оригінал довідки з місця роботи:
  • – для працівників: довідка з місця роботи, оформлена на бланку з реквізитами організації, з зазначенням зарплати за останні півроку, посади, трудового стажу та розміру заробітної плати;
  • – для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію фізичної або юридичної особи, а також свідоцтво про постановку на облік в податковому органі (ІПН);
  • – для студентів: довідка з місця навчання, у разі поїздки в навчальний час — довідка про дозвіл відсутності на заняттях.
 • Якщо заявник є неповнолітньою особою і подорожує самостійно або з одним з батьків, потрібен оригінал і копія нотаріального дозволу (згоди) батька чи матері, або піклувальника, що не виїжджає, на поїздку дитини.

Консульство залишає за собою право запитати додаткові документи, якщо в цьому буде потреба, призначити співбесіду або відмовити у візі без надання будь-яких пояснень. У всіх випадках консульський збір та візовий збір не повертається.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі