Які документи необхідні для оформлення шенгенської візи?

Врахуйте, що з 11.07.2017 року діє безвіз, тому при наявності біометричного закордонного паспорта віза в Шенгенські країни не оформляється!

Основні документи, необхідні для отримання шенгенської візи на короткострокове перебування:

 • Бланк візової анкети, заповнений російською (у цьому випадку слова повинні бути написані латинськими літерами), національною або англійською мовою та підписаний особисто заявником.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5
 • Закордонний паспорт та копія всіх заповнених сторінок закордонного паспорта з фотографією і персональними даними. Паспорт повинен бути підписаний та мати термін дії не більше 3-х місяців після закінчення терміну запитуваної візи.
 • Підтвердження наявності у заявника грошових коштів для покриття витрат, пов’язаних з поїздкою, наприклад: виписка з банківського рахунку, дорожні чеки, кредитні картки (з довідкою з банку про наявність коштів на картці), запрошення (оригінал).
 • Медичну страховку з покриттям € 30 000, дійсну у всіх країнах Європейського союзу. Страховий поліс повинен охоплювати весь період дії візи й всі плановані дні перебування.
 • Оригінал довідки з місця роботи:
  • – для працівників: довідка з місця роботи, оформлена на бланку з реквізитами організації, з зазначенням зарплати за останні півроку, посади, трудового стажу та розміру заробітної плати;
  • – для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію фізичної або юридичної особи, а також свідоцтво про постановку на облік в податковому органі (ІПН);
  • – для студентів: довідка з місця навчання, у разі поїздки в навчальний час — довідка про дозвіл відсутності на заняттях.
 • Якщо заявник є неповнолітньою особою і подорожує самостійно або з одним з батьків, потрібен оригінал і копія нотаріального дозволу (згоди) батька чи матері, або піклувальника, що не виїжджає, на поїздку дитини.

Консульство залишає за собою право запитати додаткові документи, якщо в цьому буде потреба, призначити співбесіду або відмовити у візі без надання будь-яких пояснень. У всіх випадках консульський збір та візовий збір не повертається.

Інші послуги Бізнес Візит:
13.05.2019
З Дніпра запущені безпересадні вагони в Перемишль

З квітня жителі Дніпра отримали можливість дістатися до Польщі без пересадок. Головне – не заплутатися в поїздах, вагонах і часу відправлення. Два безпересадних вагонів в польському напрямку спочатку їдуть в…

Читати далі
06.05.2019
У Луврі відкривається масштабна виставка, присвячена Да Вінчі

Паризький Лувр відкриває унікальну виставку, присвячену до 500-річчя з дня смерті великого творця своєї епохи Леонардо да Вінчі. Творець залишив після себе багатющу спадщину — картини, скульптури, наукові праці та…

Читати далі
22.04.2019
МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ презентувала зміни у формуванні тарифів економкласу. Відтепер економтариф включає три підтарифи, і пасажири, що летять економкласом, можуть вибрати одну з трьох категорій квитків. Нововведення стосуються всіх…

Читати далі