Які документи необхідні для оформлення шенгенської візи?

Врахуйте, що з 11.07.2017 року діє безвіз, тому при наявності біометричного закордонного паспорта віза в Шенгенські країни не оформляється!

Основні документи, необхідні для отримання шенгенської візи на короткострокове перебування:

 • Бланк візової анкети, заповнений російською (у цьому випадку слова повинні бути написані латинськими літерами), національною або англійською мовою та підписаний особисто заявником.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5
 • Закордонний паспорт та копія всіх заповнених сторінок закордонного паспорта з фотографією і персональними даними. Паспорт повинен бути підписаний та мати термін дії не більше 3-х місяців після закінчення терміну запитуваної візи.
 • Підтвердження наявності у заявника грошових коштів для покриття витрат, пов’язаних з поїздкою, наприклад: виписка з банківського рахунку, дорожні чеки, кредитні картки (з довідкою з банку про наявність коштів на картці), запрошення (оригінал).
 • Медичну страховку з покриттям € 30 000, дійсну у всіх країнах Європейського союзу. Страховий поліс повинен охоплювати весь період дії візи й всі плановані дні перебування.
 • Оригінал довідки з місця роботи:
  • – для працівників: довідка з місця роботи, оформлена на бланку з реквізитами організації, з зазначенням зарплати за останні півроку, посади, трудового стажу та розміру заробітної плати;
  • – для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію фізичної або юридичної особи, а також свідоцтво про постановку на облік в податковому органі (ІПН);
  • – для студентів: довідка з місця навчання, у разі поїздки в навчальний час — довідка про дозвіл відсутності на заняттях.
 • Якщо заявник є неповнолітньою особою і подорожує самостійно або з одним з батьків, потрібен оригінал і копія нотаріального дозволу (згоди) батька чи матері, або піклувальника, що не виїжджає, на поїздку дитини.

Консульство залишає за собою право запитати додаткові документи, якщо в цьому буде потреба, призначити співбесіду або відмовити у візі без надання будь-яких пояснень. У всіх випадках консульський збір та візовий збір не повертається.

Інші послуги Бізнес Візит:
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі
28.01.2019
В Арабських Еміратах штрафуватимуть за недоїдену їжу

В Арабських Еміратах будете платити штраф, якщо щось недоїли. Правда, не скрізь, а лише в ресторані Gulou Hotpot і тільки в рамках однієї акції для любителів «халяви». Суть у наступному: замовивши за 49 дирхам перше гаряче…

Читати далі