Які документи необхідні для оформлення шенгенської візи?

Врахуйте, що з 11.07.2017 року діє безвіз, тому при наявності біометричного закордонного паспорта віза в Шенгенські країни не оформляється!

Основні документи, необхідні для отримання шенгенської візи на короткострокове перебування:

 • Бланк візової анкети, заповнений російською (у цьому випадку слова повинні бути написані латинськими літерами), національною або англійською мовою та підписаний особисто заявником.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5
 • Закордонний паспорт та копія всіх заповнених сторінок закордонного паспорта з фотографією і персональними даними. Паспорт повинен бути підписаний та мати термін дії не більше 3-х місяців після закінчення терміну запитуваної візи.
 • Підтвердження наявності у заявника грошових коштів для покриття витрат, пов’язаних з поїздкою, наприклад: виписка з банківського рахунку, дорожні чеки, кредитні картки (з довідкою з банку про наявність коштів на картці), запрошення (оригінал).
 • Медичну страховку з покриттям € 30 000, дійсну у всіх країнах Європейського союзу. Страховий поліс повинен охоплювати весь період дії візи й всі плановані дні перебування.
 • Оригінал довідки з місця роботи:
  • – для працівників: довідка з місця роботи, оформлена на бланку з реквізитами організації, з зазначенням зарплати за останні півроку, посади, трудового стажу та розміру заробітної плати;
  • – для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію фізичної або юридичної особи, а також свідоцтво про постановку на облік в податковому органі (ІПН);
  • – для студентів: довідка з місця навчання, у разі поїздки в навчальний час — довідка про дозвіл відсутності на заняттях.
 • Якщо заявник є неповнолітньою особою і подорожує самостійно або з одним з батьків, потрібен оригінал і копія нотаріального дозволу (згоди) батька чи матері, або піклувальника, що не виїжджає, на поїздку дитини.

Консульство залишає за собою право запитати додаткові документи, якщо в цьому буде потреба, призначити співбесіду або відмовити у візі без надання будь-яких пояснень. У всіх випадках консульський збір та візовий збір не повертається.

Інші послуги Бізнес Візит:
18.12.2018
Арабські Емірати пропонують шопінг на воді

У Дубаї запрацював перший у всьому світі магазин, здатний переміщатися по поверхні води. Це плавуча платформа, яка більшу частину часу знаходиться біля берега в районі Джумейри, а також доставляє прийняті телефоном…

Читати далі
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі