Як оформляється виписка з банку для візи

Фінансове забезпечення своєї подорожі – це чи не найголовніший момент в будь-якій поїздці. Приймаюча вас країна хвилюється про ваш добробут, адже ви можете стати потенційним нелегалом, що приїхали на заробітки. Саме тому всі консульства в обов’язковому порядку вимагають, щоб у пакеті документів на візу була виписка про рахунок і фінансові можливості. Але що ж це за документ і як його оформляти?

Довідка з банку для візи

Виписка для візи — це документ, який надається співробітниками банку для підтвердження фінансової стабільності туриста. Папір дасть зрозуміти співробітникам консульства, що у вас не буде обставин і причин для кредитування в чужій країні. І вже тим більше дасть гарантію, що ви не залишитеся в незнайомій країні як нелегальний іммігрант.

Як відомо, багато європейських країн висувають конкретні вимоги до сум на рахунку. Це означає, що при перетині кордону турист повинен володіти конкретно встановленою добовою сумою. А виписка про стан банківського рахунку найкраще підтвердить, що ця сума є.

Якщо з різних причин ви не можете надати інформацію про рахунок, то допустимо подати чеки, копії або оригінали кредитних карт, а також дорожні квитанції. Всі ці дані теж підійдуть для гарантії вашої валютної стабільності.

Виписка з банку для візи: правила оформлення

Оформляється довідка для надання візи двома різними способами:

  • Стандартний спосіб — відвідати відділення своєї фінансової організації або ж просто зателефонувати оператору. Зробіть це заздалегідь, враховуючи, що оформлення займає від 2 до 5 днів. Дзвінок запобігне поспіху і додатковим розтратам. Як і за будь-який терміновий документ, та позачергову банківську довідку доведеться платити.
  • Ще один варіант — скористатися онлайн-додатком. У деяких банків є можливість оформити електронну заявку на виписку. Усього кілька кліків — і через два дні можна забирати потрібний документ у найближчому відділенні.

Що робити, якщо немає рахунку в банку

Якщо у вас немає банківського рахунку, а надати дорожні чеки і кредитні картки ви не можете, то можете завести рахунок. Цілком реально за один візит відкрити рахунок і покласти на нього необхідну для поїздки суму.

Якщо кілька рахунків

У випадку декількох фінансових рахунків в одному банку, то немає необхідності робити відразу кілька паперів. Всі наявні рахунки можна зібрати в одну довідку. Це зменшує кількість макулатури і в сукупності збільшує суму виписки.

Банківська виписка для візи: зразок

Пропонуємо подивитися на приклад оформлення довідки з банку, для порівняння та недопущення помилок.

бланк, виписка з банку для візи
приклад виписка з банку для візи

Виписка з рахунку для візи: вимоги до довідки

Виписка з банку для візи друкується на фірмовому бланку організації з логотипом і податковими реквізитами.

В обов’язковому порядку в довідці вказується загальна сума, наявна на рахунку. Сумарний обсяг фінансів повинен відповідати конкретно встановленого добового мінімуму.

Додатково надається ксерокопія карти з обох сторін. В цілях безпеки не забудьте заретушувати або вибілити код CVV2. Це робиться, щоб шахраї не могли незаконно і без вашого відома скористатися вашою карткою чи рахунком.

Довідка з банку для візи

Виписка здійснюється не тільки про стан зарплатної або кредитної карти. Допускаються дані по депозитній картці.

Валюта рахунку не має значення. Якщо посольство вимагає виписку в євро або доларах, то ваші фінанси переводяться за чинним на момент оформлення курсом.

Ще важливо уточнити необхідну мову оформлення. Деякі посольства, приміром, Польщі, Німеччини і Великобританії, можуть зажадати оформити виписку англійською або німецькою мовою. Цю умову також потрібно озвучити в банку, щоб потім самостійно не перекладати і не передруковувати довідку.

На бланку повинна бути прописана дата видачі (не раніше 30 днів до візиту в посольство), також необхідно проставити мокру печатку.

Як бачите, оформляється довідка досить просто. Звернутися до фінансової установи і переконатися в термінах підготовки. Не забудьте все перевірити і уточнити перед тим, як нести заповітний папір у консульство. Зрештою, фінансова стабільність гарантує спокій не тільки для послів, але і для вас.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber