Як оформляється виписка з банку для візи

Фінансове забезпечення своєї подорожі – це чи не найголовніший момент в будь-якій поїздці. Приймаюча вас країна хвилюється про ваш добробут, адже ви можете стати потенційним нелегалом, що приїхали на заробітки. Саме тому всі консульства в обов’язковому порядку вимагають, щоб у пакеті документів на візу була виписка про рахунок і фінансові можливості. Але що ж це за документ і як його оформляти?

Довідка з банку для візи

Виписка для візи — це документ, який надається співробітниками банку для підтвердження фінансової стабільності туриста. Папір дасть зрозуміти співробітникам консульства, що у вас не буде обставин і причин для кредитування в чужій країні. І вже тим більше дасть гарантію, що ви не залишитеся в незнайомій країні як нелегальний іммігрант.

Як відомо, багато європейських країн висувають конкретні вимоги до сум на рахунку. Це означає, що при перетині кордону турист повинен володіти конкретно встановленою добовою сумою. А виписка про стан банківського рахунку найкраще підтвердить, що ця сума є.

Якщо з різних причин ви не можете надати інформацію про рахунок, то допустимо подати чеки, копії або оригінали кредитних карт, а також дорожні квитанції. Всі ці дані теж підійдуть для гарантії вашої валютної стабільності.

Виписка з банку для візи: правила оформлення

Оформляється довідка для надання візи двома різними способами:

  • Стандартний спосіб — відвідати відділення своєї фінансової організації або ж просто зателефонувати оператору. Зробіть це заздалегідь, враховуючи, що оформлення займає від 2 до 5 днів. Дзвінок запобігне поспіху і додатковим розтратам. Як і за будь-який терміновий документ, та позачергову банківську довідку доведеться платити.
  • Ще один варіант — скористатися онлайн-додатком. У деяких банків є можливість оформити електронну заявку на виписку. Усього кілька кліків — і через два дні можна забирати потрібний документ у найближчому відділенні.

Що робити, якщо немає рахунку в банку

Якщо у вас немає банківського рахунку, а надати дорожні чеки і кредитні картки ви не можете, то можете завести рахунок. Цілком реально за один візит відкрити рахунок і покласти на нього необхідну для поїздки суму.

Якщо кілька рахунків

У випадку декількох фінансових рахунків в одному банку, то немає необхідності робити відразу кілька паперів. Всі наявні рахунки можна зібрати в одну довідку. Це зменшує кількість макулатури і в сукупності збільшує суму виписки.

Банківська виписка для візи: зразок

Пропонуємо подивитися на приклад оформлення довідки з банку, для порівняння та недопущення помилок.

бланк, виписка з банку для візи
приклад виписка з банку для візи

Виписка з рахунку для візи: вимоги до довідки

Виписка з банку для візи друкується на фірмовому бланку організації з логотипом і податковими реквізитами.

В обов’язковому порядку в довідці вказується загальна сума, наявна на рахунку. Сумарний обсяг фінансів повинен відповідати конкретно встановленого добового мінімуму.

Додатково надається ксерокопія карти з обох сторін. В цілях безпеки не забудьте заретушувати або вибілити код CVV2. Це робиться, щоб шахраї не могли незаконно і без вашого відома скористатися вашою карткою чи рахунком.

Довідка з банку для візи

Виписка здійснюється не тільки про стан зарплатної або кредитної карти. Допускаються дані по депозитній картці.

Валюта рахунку не має значення. Якщо посольство вимагає виписку в євро або доларах, то ваші фінанси переводяться за чинним на момент оформлення курсом.

Ще важливо уточнити необхідну мову оформлення. Деякі посольства, приміром, Польщі, Німеччини і Великобританії, можуть зажадати оформити виписку англійською або німецькою мовою. Цю умову також потрібно озвучити в банку, щоб потім самостійно не перекладати і не передруковувати довідку.

На бланку повинна бути прописана дата видачі (не раніше 30 днів до візиту в посольство), також необхідно проставити мокру печатку.

Як бачите, оформляється довідка досить просто. Звернутися до фінансової установи і переконатися в термінах підготовки. Не забудьте все перевірити і уточнити перед тим, як нести заповітний папір у консульство. Зрештою, фінансова стабільність гарантує спокій не тільки для послів, але і для вас.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі