Як заповнюється анкета на візу

Гряде поїздка по роботі або вирішили оглянути європейські пам’ятки? Але перш ніж збирати валізи потрібно отримати Шенгенську візу. А перший крок для цього – збір документів та анкета.

Які правила і що потрібно врахувати, куди звертатися і на чому загострити свою увагу. Ми постараємося допомогти вам.

Навіщо потрібна анкета на шенгенську візу

Анкета на візу — дуже важлива частина загального пакету документів на отримання заповітного пропуску через кордон. Перше, на що дивляться представники консульства – це саме анкета для отримання шенгенської візи. У ній міститься вся основна інформація, яка потрібна для підтвердження вашої надійності та базових даних як про громадянина.

В ній прописані дані:

  • адреса;
  • контактні телефони;
  • ваша візова історія та інше.

Тільки після того, як анкета буде розглянута, співробітники консульства почнуть знайомитися з іншою інформацією – виписками з банку, довідкою з роботи і так далі.

Де оформляється анкета для отримання шенгенської візи

Анкета на шенген візу оформлюється в друкованому або електронному форматі.

Щоб отримати друкований бланк і заповнити від руки, необхідно звернутися безпосередньо в консульство або в туристичне агентство, яке готує вашу подорож. В такому випадку ви отримуєте два бланки, які потрібно заповнити зрозумілим почерком, а краще друкованими літерами.

Якщо ж ви хочете спростити процес, то можете заповнити онлайн-анкету. Форму потрібно завантажити з офіційного сайту консульства або міністерства закордонних справ конкретної країни або знайти на сайтах візових центрів і туристичних агентств.

Як скачати? Досить відкрити посилання консульства і ввести в запит на пошук «анкета на отримання шенгенської візи». Форма завантажується у форматі .pdf або .doc, її роздруковують на принтері на аркуші формату А4 з двох сторін. Чи можна заповнити безпосередньо на сайті в онлайн-режимі.

Як виглядає бланк анкети на шенгенську візу

Бланк на аркуші А4 має цілий ряд пунктів, необхідних для заповнення.

До основних пунктів бланка відносяться:

  • прізвище (прізвище, яке було дано при народженні), ім’я, дата народження (день-місяць-рік через тире);
  • місце та країна народження (повна назва населеного пункту як нова, так і стара);
  • громадянство, стать, сімейний стан;
  • ідентифікаційний номер, проїзний документ (вказується службовий або звичайний закордонний паспорт), серія та номер, дата видачі та термін дії паспорта, ким виданий;
  • домашня адреса, країна;
  • професія, посада, юридична адреса місця роботи, робочий телефон;
  • мета поїздки;
  • як заповнювати анкету на візу

  • країна, від консульства якої ви отримуєте візу;
  • країна зони, куди ви їдете в першу чергу;
  • бажана кількість в’їздів, час перебування в Шенгенській зоні;
  • наявність попередніх Шенгенських віз і термін дії;
  • запланована дата перетину кордону Шенгенської зони і завершення терміну дії візи;
  • дані про готелі і можливе запрошення від організації;
  • як заповнювати анкету на візу

  • хто покриває всі витрати під час поїздки;
  • дані про можливих родичів, у кого плануєте зупинитися;
  • місце, дата заповнення, обов’язкова підпис (якщо анкета для неповнолітнього, то підписують батьки або опікун).

Зразок анкети на шенгенську візу

Якщо вам потрібна анкета на шенгенську візу, зразок заповнення вам просто необхідний. Проблема в тому, що великий відсоток віз повертався і відмови були отримані саме через те, що бланк був заповнений неправильно.

В ньому все має бути написано чітко, максимально розбірливо, бажано друкованими літерами. Деякі посольства розповідають точні правила заповнення. Так, наприклад, естонські, польські та німецькі консульства вимагають заповнення перших пунктів з персональними даними виключно латиницею.

Приклад заповнення анкети на візу
Приклад заповнення анкети на візу
Приклад заповнення анкети на візу
anketa4

Деякі іноземні посольства дозволяють заповнювати анкети українською або російською мовами, деякі вимагають виключно англійську мову.

Іноді у вимогах вказують, що анкети заповнюються безпосередньо на сайті в онлайн-формі. І важливо пам’ятати про те, що на деяких сайтах встановлений часовий ліміт на кожну окрему анкету. Тому будьте уважні.

Не полінуйтеся знайти на сайтах консульств або туристичних фірм зразки бланків. Оскільки заповнення анкети на шенгенську візу – це недовгий, але надзвичайно важливий і відповідальний момент.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber