Які вимоги до фото на візу

Перша річ, яка значиться в списку документів на шенгенську візу — фотографія. Як і на будь-який документ, на візу фотографія повинна бути виконана правильно. Тільки дотримання чітких правил допоможе пройти контроль у посольстві.

Де робити фото на шенгенську візу

Для того, щоб зробити якісне і правильне фото на шенгенську візу, можна звернутися в будь-яке фотоательє. При паспортних столах, міграційних службах і центрах адміністративного обслуговування громадян є навчені фотографи, які чітко знають параметри необхідних фотокарток. Інший варіант — фотографи в місцях для паспортних знімків. Деякі також знають головні вимоги для шенгенських фото, декому доведеться повідомити їх.

Розмір фото на візу і інші критерії

Міжнародна організація цивільної авіації ICAO висунула спеціальний перелік вимог, яким повинне відповідати фото на візу.

Розмір фото

Повинен складати 35х45 міліметрів, а висота особи від 32 до 36 міліметрів. Ці характеристики можуть трохи порушуватися за умови, що фотографія робиться для дитини до 10 років.

вимоги до фото
Параметри фото на візу

Положення голови

Голову слід поставити прямо, ні в якому разі не повертати, не нахиляти.

Міміка

Не допускаються посмішки, прижмурювання, зморщування будь-яких м’язів обличчя. Вираз повинен бути максимально простим і беземоційним. Очі повинні дивитися прямо і перебувати на одній висоті.

Окуляри

Якщо ви фотографуєтеся в окулярах, то надягайте тільки ті, які не надто приховують обличчя. А ще через скло повинні бути чітко видно очі. Також важлива відсутність відблисків на лінзах.

Головний убір

Якщо за релігійним догмам ви носите певний головний убір, то простежте, щоб він не створював сильну тінь на обличчі і не приховувати його контурів.

фото на візу неправильні
фото на візу приклади

Освітлення

Також на фотографії не може бути тіней більше, ніж це відбувається при природному освітленні (в зоні брів, повік і крил носа). Освітлення використовується денне, не допускаються жовтуваті або будь-які інші лампи неприродного кольору.

Не варто занадто експериментувати з контрастом, фотографія повинна бути кольоровою з сірим фоном. Особа має чітко проглядатися, а колір волосся, очей і шкіри не повинен надто відрізнятися від оригіналу.

Потурбуйтеся про якість готової фотографії. Папір потрібен міцний, якісний, без колірних або друкованих дефектів. Віддаючи її в консульство, не згинайте і не забруднюйте.

Вимоги до фото на візу для різних країн

Фотографія на візу в консульство може надаватись у різній кількості. Найчастіше потрібна лише одна фотокартка, але в низці консульств вимагають відразу дві — для анкети і додаткову. Це стосується Італії, Німеччини, Польщі, Ліхтенштейну, Швейцарії, Австрії та Франції.

Крім цього, в Данії, Норвегії, Ісландії та Нідерландах вимагають, щоб фотографія була зроблена не раніше, ніж за 3 місяці до подачі у консульство.

Окремі вимоги висуваються до фону фотографії. Він повинен бути світлим і добре контрастувати з особою. Але деякі держави мають свої уподобання до кольору, тону і яскравості фону. Так Люксембург і Чехія вимагають, щоб фон був блакитним, а Фінляндія і
Франція — сірим. Найвдалішим кольором є білий або злегка жовтуватий.

Крім цього, кілька консульств вимагають, щоб на фотографії було видно вуха. Всі ці деталі необхідно уточнити або в посольстві, або на офіційному сайті.

Фотографія на візу, приклади

Нижче наведені приклади фотографій, на яких можна побачити правильні пози, контраст і кольори. Слідуючи цим прикладам, ви зможете зробити правильні знімки і з легкістю пройти контроль у консульстві.

правильні фото для візи
Інші послуги Бізнес Візит:
10.06.2019
Одеса вперше в історії прийме Сорочинський ярмарок

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й…

Читати далі
03.06.2019
У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам'ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту…

Читати далі
28.05.2019
Нові рейси з Одеси до Італії, Іспанії та Греції

У нинішньому році з'явилося відразу кілька нових рейсів, що зв'язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський…

Читати далі