Віза до Анголи

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Анголи не надається.

Незважаючи на те, що ця африканська країна для наших співвітчизників залишається далекою, безліч бізнесменів і фахівці знайшли в ній кути зіткнення інтересів і готові туди їхати. Наше агентство володіє більш детальною інформацією про цю країну і готове надавати її своїм клієнтам.

В Анголі є чим зайнятися нашим співвітчизникам. У першу чергу це стосується бізнесменів. Ця країна знаходиться на етапі модернізації, тому її можуть зацікавити проекти, котрі належать до галузі енергетики чи до промислового будівництва. Ця країна також зацікавлена у співпраці і в інших сферах економіки.

Візи до Анголи для бізнесу і туризму

Для тих, хто зацікавлений в подорожах до цієї країни для налагодження ділових контактів, ми готові запропонувати свою допомогу в отриманні візи до Анголи. Час, який знадобиться для прийняття рішення консульством Анголи про видачу візи, в межах 3-х діб. Але порядок збору і підготовки документів, якщо ви хочете займатися цим самостійно, може забрати набагато більше часу і сил.

Одна з основних перешкод для того, щоб оформити візу до Анголи, це переклад заявки і документів португальською, англійською або французькою мовами. Переклади для надання до консульства повинні бути зроблені професійними перекладачами, які мають спеціальний рівень кваліфікації. Знайти агентство перекладів не буде складно, але ціни там будуть на порядок вище, ніж у нас.

Ми знаємо найкоротший шлях до консульства Анголи

Перевага нашого візового агентства полягає в тому, що віза до Анголи, оформлена у нас, обійдеться вам набагато дешевше, ніж ви її зробите самостійно. Це пояснюється тим, що у нас ви отримаєте весь спектр послуг і допомоги в одному місці, що заощадить ваш час, а значить і гроші. Знаючи особливості отримання візи, ми позбавимо вас помилкових рішень і дій.

Незалежно від того, з якою метою ви подорожуєте до цієї країни, ми допоможемо вам практичними і корисними порадами. Ми допоможемо відразу ж придбати квитки на найбільш вигідні рейси, забронювати номер в готелі і дізнатися всю необхідну інформацію про цю країну.

Почати співпрацю з нами можна, зателефонувавши по телефону або через спеціальну форму заявки на нашому сайті. Наш менеджер проконсультує вас щодо документів, які вам необхідно надати нам при першій зустрічі.

Інші країни Африканського континенту:
— Гвінея >>>
— Габон >>>
— Єгипет >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber