Віза до Бірми

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Бірми (М’янми) не надається.

Віза до Бірми. Оформлення візи до Бірми

Як оформити візу до Бірми (М’янми) громадянам України, враховуючи, що в Україні поки ще немає офіційних представництв цієї країни? Варто зазначити, що зусиль Вам доведеться докласти трохи більше, ніж у тих випадках, коли Ви можете записатися на прийом до посольства в одному з міст нашої країни й виокремити кілька годин на цей візит.

Але якщо бажання відвідати це неповторне місце все ж не дає Вам спокою, тоді ось що необхідно зробити для отримання візи до Бірми.

Як подати документи на отримання візи?

Більшість українців відкривають візу до Бірми в Посольстві М’янми в Москві. Зверніть увагу, що для мешканців України часто потрібне офіційне запрошення з М’янми й бронь готелю. Рекомендуємо подбати про це заздалегідь, щоб зробити подачу документів якомога швидшою і більш організованою.

Перелік документів, які необхідно надати в Консульстві Бірми, можна знайти на російському сайті посольства. На оформлення візи йде приблизно 2-3 робочих дні. Також можливі варіанти отримання візи без особистої присутності заявника — довіреною особою або туристичною фірмою.

Можна також вдатися до послуг компаній, які займаються оформленням візових документів, але в цьому випадку співпрацюйте лише з досвідченими професіоналами й висококваліфікованими фахівцями. Такі послуги оформляються через форму онлайн або замовляються телефоном.

Види віз

  • Транзитна віза, яка надається при необхідності транзиту через територію М’янми до третьої країни. Термін дії такої візи становить 24 години.
  • Туристична віза, яку отримують у разі туристичного, культурного, сімейного візиту, дійсна протягом 3-х місяців з моменту видачі, термін перебування в Бірмі складає 28 днів.

Є ще один спосіб оформлення візи: онлайн на візовому порталі М’янми. У цьому випадку Міністерство туризму М’янми оформить попередній візовий дозвіл, а по приїзду до Бірми Вам буде вклеєно у паспорт спеціальний візовий стікер. Це одноразова віза, для оформлення якої обов’язково потрібно буде надати бронювання авіаквитків і готелів.

Таким чином, якщо мета Вашої поїздки Бірма, віза вимагає особливої уваги й зусиль, але повірте, воно того варте, тим більше, що сьогодні Ви можете довірити оформлення своєї візи спеціалізованим компаніям і витратити на це мінімум часу і сил.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— Індія >>>
— Китай >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі