Віза до Бірми

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Бірми (М’янми) не надається.

Віза до Бірми. Оформлення візи до Бірми

Як оформити візу до Бірми (М’янми) громадянам України, враховуючи, що в Україні поки ще немає офіційних представництв цієї країни? Варто зазначити, що зусиль Вам доведеться докласти трохи більше, ніж у тих випадках, коли Ви можете записатися на прийом до посольства в одному з міст нашої країни й виокремити кілька годин на цей візит.

Але якщо бажання відвідати це неповторне місце все ж не дає Вам спокою, тоді ось що необхідно зробити для отримання візи до Бірми.

Як подати документи на отримання візи?

Більшість українців відкривають візу до Бірми в Посольстві М’янми в Москві. Зверніть увагу, що для мешканців України часто потрібне офіційне запрошення з М’янми й бронь готелю. Рекомендуємо подбати про це заздалегідь, щоб зробити подачу документів якомога швидшою і більш організованою.

Перелік документів, які необхідно надати в Консульстві Бірми, можна знайти на російському сайті посольства. На оформлення візи йде приблизно 2-3 робочих дні. Також можливі варіанти отримання візи без особистої присутності заявника — довіреною особою або туристичною фірмою.

Можна також вдатися до послуг компаній, які займаються оформленням візових документів, але в цьому випадку співпрацюйте лише з досвідченими професіоналами й висококваліфікованими фахівцями. Такі послуги оформляються через форму онлайн або замовляються телефоном.

Види віз

  • Транзитна віза, яка надається при необхідності транзиту через територію М’янми до третьої країни. Термін дії такої візи становить 24 години.
  • Туристична віза, яку отримують у разі туристичного, культурного, сімейного візиту, дійсна протягом 3-х місяців з моменту видачі, термін перебування в Бірмі складає 28 днів.

Є ще один спосіб оформлення візи: онлайн на візовому порталі М’янми. У цьому випадку Міністерство туризму М’янми оформить попередній візовий дозвіл, а по приїзду до Бірми Вам буде вклеєно у паспорт спеціальний візовий стікер. Це одноразова віза, для оформлення якої обов’язково потрібно буде надати бронювання авіаквитків і готелів.

Таким чином, якщо мета Вашої поїздки Бірма, віза вимагає особливої уваги й зусиль, але повірте, воно того варте, тим більше, що сьогодні Ви можете довірити оформлення своєї візи спеціалізованим компаніям і витратити на це мінімум часу і сил.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— Індія >>>
— Китай >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі