Віза до Бразилії

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Бразилії не надається.

Коли потрібна віза до Бразилії

З 2014 року в’їзд для українців до Бразилії можливий без візи на термін до 90 днів за умови наявності зворотнього квитка.

Замовити авіаквиток до Бразилії за посиланням >>>.

З 30 грудня 2011 року українці отримали можливість в’їжджати, перебувати, прямувати транзитом або виїжджати з території Бразилії без візи, при умові, що їх метою є туризм або здійснення іншої неприбуткової діяльності, протягом 30 днів. В іншому випадку люди, котрі планують перебувати на території Бразилії, повинні звертатися за інформацією до Консульства в Україні за переліком документів та умовами отримання візи.

Як оформити візу до Бразилії

Обов’язковою умовою оформлення візи до Бразилії є наявність нотаріально завіреного в цій країні запрошення від приватної особи (громадянина країни), або ваучера від турагентства, офіційного запрошення у вигляді листа від бразильського туроператора або організатора конференції і т. д.

У запрошенні повинні бути зазначені особисті дані запрошуваного, мета його поїздки, назва готелю, адреса місця проживання запрошеного на території країни, терміни подорожі. Перший перетин кордону має відбутися не пізніше, ніж через 90 діб з моменту отримання візи. Період виготовлення візи не перевищує 6 робочих днів.

Якщо передбачається поїздка неповнолітньої особи (до 18 років), що подорожує з одним з батьків або самостійно, але в супроводі третьої особи, потрібно надати до Консульства Бразилії нотаріально завірену згоду на виїзд від другого або обох батьків відповідно.

Унікальна Бразилія: віза з вимогами

При оформленні бразильської візи є досить суворі правила щодо подання фотокартки. Так, вона повинна бути чорно-білою або кольоровою, і мати розмір 3х4 см. Такий знімок повинен бути роздрукований нещодавно, на світлому фоні і без темних куточків і овалів.

Відповідно до законодавства Бразилії, віза може бути видана на термін 90 днів. Але цей період може бути подовжений, якщо за 30 днів до його закінчення подати клопотання до Федеральної поліції Бразилії про подовження терміну перебування в країні.

Візи до інших країн Американського континенту:
— США >>>
— Канада >>>
— Венесуела (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі