Віза в Чехію Стяг країни

Вартість візи в Чехію
за заявкою онлайн -10%
66 євро
59 євро
Терміни оформлення візи
7-10
днів

Типи віз до Чехії для українців:

Туристична віза Робоча віза Студентська віза
Терміни дії візи Терміни оформлення Наявність Вартість
короткострокова, до 25 днів 10 днів 59 євро
річна мультивіза, 90/360 10 днів 1 чеська віза 190 євро
робоча (зелена карта), 2 2 місяці особиста присутність 1600 євро
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85
 • Заповнення консульських анкет
 • Консультація та сприяння
  у зборі документів
 • Подача документів
  без особистої присутності
  у консульствах країн, де
  це дозволено
 • Призначення дати подачі
  пакета документів
 • Візи в Чехію
  для будь-яких поїздок:
  — короткострокова,
  — мультивіза,
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза

Як виглядає віза в Чехію:

Чехія, Шенгенська віза, 2014, туристичне агентство «Бізнес Візит»Увага: на страховку знижки не поширюються.

Шенгенська віза вклеюється у паспорт.


Лише особиста подача документів у консульство Чехії.


Під час отримання документів обов'язково перевіряйте дані у вашій візі.

До вартості оформлення візи входять:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • або супровід під час подання документів у консульство;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Оплачуються додатково:

 • консульський збір;
 • візовий збір.
Страховка завжди оплачується додатково та не включається до вартості. Її сума залежить від віку заявника та строків перебування в країні.

Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну дії, вартість страховки також індивідуальна. Уточнюйте вартість кожного випадку у менеджера.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланку візи перевірте таку інформацію:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.
Віза в Чехію Київ Віза в Чехію Дніпро Віза в Чехію Запоріжжя
Віза в Чехію Харків Віза в Чехію Одеса Віза в Чехію Львів

Документи для візи в Чехію:

 • закордонний паспорт;
 • копії усіх сторінок українського паспорта;
 • 2 нових фото 3,5х4,5 см;
 • довідка з роботи (навчання);
 • довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Рух коштів на рахунку за останні 6 місяців;
 • Свідоцтво про народження або смерть;
 • Свідоцтво про шлюб або розлучення;
 • Документи про нерухомості;
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії;
 • Свідоцтво платника податків;
 • Довіреність й спонсорський лист.

Документи перекладаються англійською мовою.

Увага! Кожен список документів індивідуальний.

Список, наведений на сайті — базовий. Посольства часто змінюють правила. Ваш список документів залежить від вашої візової історії. На усі питання дадуть відповіді менеджери.

Типи віз до Чехії для українців:

 • Туристична віза;
 • Гостьова віза;
 • Робоча віза;
 • Бізнес-віза;
 • Віза для укладення шлюбу;
 • Студентська віза.

Адреси консульств Республіки Чехія в Україні

Консульський відділ посольства Чехії у Києві знаходиться за адресою:

Адреса посольства Чехії01901, м. Київ, вул. Ярославів Вал, буд. 34А.

Генеральне консульство Республіки Чехія в Україні у Львові знаходиться за адресою:

Адреса посольства Чехії79057, р. Львів, вул. Антоновича, 130 А.

Інформація для покупців
Консультації та візова підтримка в містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ За номером телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків За номером телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса За номером телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів За номером телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя За номером телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії «Бізнес Візит» у зручному для вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію щодо отримання візи в Чехію за номером телефону, вказаним у таблиці, або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або особисто.

Віза в Чехію для українців

Українським громадянам досить складно оформити чеську візу, але у 2017 році частка виданих мультивіз все ж таки зросла. Пояснити причину потрапляння Чехії до переліку нелояльних до наших заявників країн досить складно. У консульстві країни справи українців розглядаються з підвищеною увагою, тобто підхід до оформлення чеської візи повинен бути максимально обережним та відповідальним, адже навіть єдина відмова може послужити причиною того, що ви більше не отримаєте перепустку до країн Шенгенської зони. За минулий рік країною було видано близько 60 тисяч віз українським заявникам, позитивний момент відзначається й в тому, що отримати візу в Чехію все ж простіше, ніж у Польщу або Словаччину. Кількість відмов становить близько 2%. Одну з головних ролей під час прийняття рішення щодо видачі візи грає ваша візова історія. Якщо вона хороша, ваші шанси на успіх значно зростають.

Проконсультувати з усіх питань, а також допомогти в оформленні візи, формуванні пакета документів, оновленні закордонних паспортів можуть професіонали компанії «Бізнес Візит». Якщо вам потрібна віза в Чехію, ви повинні пам’ятати, що її ціна змінюється. Тому заздалегідь звертайтесь до спеціалістів компанії.

У 2017 році великим попитом серед українців користувались візи терміном від 2 до 5 років, а також Шенгенська та національна візи. Останні видаються на тримісячний термін, у випадку з візою типу D (національною) тривалість візиту може бути продовжена. Національна віза оформляється тільки для єдиного напрямку (в одну державу), Шенген дає більше привілеїв своєму власникові, за такою візою можна відвідати держави Шенгенської зони. До переліку входять Іспанія (+ Андорра), Австрія, Франція (+ Монако), Австрія, Люксембург, Італія (+ Сан-Марино), Ісландія, Фінляндія, Бельгія, Естонія, Греція, Угорщина, Швеція, Португалія, Нідерланди, Словенія, Німеччина, Чехія, Данія, Литва, Швейцарія, Латвія, Словаччина, Норвегія, Ліхтенштейн, Польща та Мальта.
Вибір візи в Чехію

Обрати візу в Чехію досить легко, якщо ви визначились с метою та часом перебування у державі. Найпоширенішими причинами відвідування країни серед українських громадян залишаються:
Робоча віза в Чехію

Отримати легальну роботу в Чехії досить складно. Окрім її пошуку та проходження співбесід, вам доведеться подбати про отримання особливої візи, що дозволяє здійснювати професійну діяльність.

Робочі візи в Чехію: специфіка

Така віза є документом тривалої дії та дозволяє проживати й працювати на території держави протягом строку, що перевищує 90 днів. Існує два варіанти оформлення візи: короткострокова (сезонна віза до Чехії) або довгострокова віза в Чехію (перебування до 90 днів). Робоча віза — це різновид національної візи. Оформлення робочої візи в Чехію може здійснюватися тривалий час, оскільки включає підготовку значного переліку документів. Розгляд документів на робочу візу в Чехію з перебуванням до 90 днів триває від 2-х тижнів до місяця. Це стандартний термін, але Консульство завжди може затримати розгляд документів. Окрім стандартних довідок, потрібно додати офіційне запрошення від майбутнього роботодавця та медичний поліс.

Документи на робочу візу в Чехію подаються у Львові в Консульському відділі Посольства Чеської Республіки.

Якщо ви маєте запрошення на роботу з перебуванням у державі понад 90 днів — подача документів відбувається тільки в Консульському відділі Посольства Чеської Республіки у Львові без попереднього запису, в порядку живої черги.

Зелена карта в Чехію — робоча віза на 2 роки

Зелена карта — це спеціальний дозвіл на довгострокове перебування в Чехії з можливістю легального працевлаштування. Зелена карта видається на конкретну посаду, яка підходить вам та потрібна на території Чеської республіки.

До вартості оформлення зеленої карти в Чехію входять:

Термін оформлення робочої візи становить 2 місяці. Документи для отримання зеленої карти необхідно подати до Консульського відділу Посольства Чеської Республіки у Львові. Зробити це необхідно особисто.

Туристична віза в Чехію

Подорож в Чехію може стати найяскравішим відпочинком у вашому житті. Якщо вас цікавить виключно туризм у Чехії, можна обійтися одноразовою візою, максимальний термін якої складає 30 днів. Для подорожі до інших країн Шенгенської зони вам знадобиться Шенгенська віза.

Здебільшого програми популярних чеських курортів розраховані на місяць, тому відкриття одноразової візи цілком вас задовольнить. Тривале лікування вимагає більш значущої візи, наприклад, Шенгенської. Якщо термін перебування складає від 3 місяців та більше, потрібно відкрити національну візу або мультивізу.
Також існує спеціальні гостьова віза в Чехію по запрошенню, яка дозволяє відвідати друзів, близьких, родичів або знайомих. Для її оформлення надається спеціальне запрошення.

Студентська віза в Чехію

Навчання в чеських ВНЗ зобов’язує до відкриття національної візи. Тренінги, мовні курси або інші навчальні програми, розраховані на невеликий період, та дозволяють скористатися візою типу С (Шенген) або одноразовою візою.
Студентська віза відноситься до довгострокових національних віз. Вона відкривається безпосередньо для майбутніх студентів та учнів акредитованих освітніх закладів Чехії. Студентська віза гарантує законність перебування в країні на термін, необхідний для отримання освіти, й дозволяє повертатися в країну після здійснення подорожі.

Для робочих поїздок, ділових візитів або відвідування партнерів буду потрібна Шенгенська віза. Заснування власної справи, а також робота за наймом вимагають оформлення національної візи.

Імміграція до Чехії та скріплення шлюбу у країні можливі лише після оформлення національної візи.

Експерти компанії «Бізнес Візит» не тільки проконсультують вас щодо інновацій у візовому режимі, ваших персональних можливостей та реалій, але й допоможуть під час оформлення будь-якого типу візи. Цьому сприяє багаторічний розвиток напрямку візової підтримки клієнтів, високий професіоналізм та досвід співробітників компанії. Залишити заявку на обслуговування можна за телефоном, вказаним на сайті, або в онлайн-режимі.

Візова проблематика заявника

Поширеними підставами для відмови чеського консульства є:

 1. відсутність фінансових гарантій або медичної страховки у заявника;
 2. чистий паспорт;
 3. погана візова історія, наявність попередніх відмов;
 4. підроблені документи;
 5. неправдиві відомості про заявника;
 6. скасування броні в готелі.

Навіть якщо ви натрапили на непередбачені труднощі при оформленні візи, пам’ятайте, що будь-яка проблема має рішення, головне — звернутися за допомогою на потрібному етапі. Співробітники компанії «Бізнес Візит» завжди готові розглянути вашу проблему та запропонувати можливі варіанти її вирішення. Для того щоб дізнатись, скільки коштує віза в Чехію, звертайтесь до спеціалістів компанії.

Чехія затримувала оформлення документів при видачі шенгенських віз українцям у 2011-2013 рр.

Як виконується угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз?

Громадянська ініціатива «Європа без кордонів» опитала понад 2000 респондентів та зібрала офіційну статистику. Три країни, які найретельніше дотримуються цієї угоди — це Угорщина, Естонія та Словенія. Чехія часто затягує оформлення документів.

Загальна видача шенгенських віз громадянам України неухильно зростає, у 2012 році було видано 1,2 млн віз, а в 2013 році — 1,5 млн. З цього числа 58% віз — довгострокові.

У відео також зазначені складні для отримання шенгенської візи країни.
Чехія спростила видачу віз українцям з 22 квітня 2014 р.

За заявою МЗС Чехії з 22 квітня 2014 року відбулися зміни в порядку оформлення шенгенських віз для українців.

Зміни стосуються молоді до 26 років та пенсіонерів від 60 років. Спростився порядок оформлення короткострокових шенгенських віз.

Існує категорія громадян, які після надання необхідних документів можуть отримати чеську мультивізу терміном на 1 рік.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (6голосов. Оценка: 3,83 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber