Віза до Чилі

Віза до Чилі для громадян України

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Чилі не надається.

Якщо Вас приваблюють країни Латинської Америки, вирушайте до Чилі — саме ця країна подарує Вам безліч яскравих вражень і емоцій. Щоб здійснити таку подорож, жителям України належить оформити візу до Чилі. Підготувавши всі необхідні документи, перелік яких можна знайти на сайті посольства, сміливо вирушайте на прийом до Консульства Республіки Чилі в Україні, яке знаходиться в Києві.

Особливості оформлення візи до Чилі

Документи на отримання візи до Чилі можуть бути подані без особистої присутності заявника, тобто його довіреною особою або представником турфірми. При цьому консульство залишає за собою право призначити особисту співбесіду із заявником у разі необхідності, після чого буде прийнято рішення щодо прохання про надання візи.

Зверніть увагу, що Вашу заявку буде розглядати Міністерство Закордонних Справ Чилі, тому Вам потрібно буде внести окремий внесок за відправлення запиту до МЗС Чилі. Так, вартість оформлення одноразової візи становить 35$ за курсом Національного банку, а багаторазової — 50$ США.

Після отримання відповіді на запит про отримання візи з МЗС Чилі (протягом 15 робочих днів), Консульство Чилі починає оформлення документів, тому розраховуйте, що період очікування буде близько 2-х тижнів.

Типи Чилійських віз

Залежно від термінів та мети перебування на території країни, існує декілька типів віз:

  1. Транзитні візи типу A і B;
  2. Короткострокова віза типу С, яка може мати таку спеціалізацію: туристична, гостьова і ділова;
  3. Національна віза типу D.

Одноразові візи дозволяють одиничний в’їзд і виїзд з Чилі, віза багаторазового відвідування країни дозволяє в’їжджати на територію Чилі більше одного разу в межах часових термінів, обмежених візовою роздільною здатністю.

Як полегшити процес отримання візи?

Сьогодні у багатьох консульських представництвах дозволяється подача документів на отримання візи без особистої присутності заявника, і Чилійське Консульство — не виняток. Ви можете звернутися до послуг досвідчених фахівців, які нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть оформити візу до Чилі. Для цього потрібно просто замовити оформлення візових документів через онлайн-форму або телефоном.

Крім того, Вашу подорож можна ще більше оптимізувати шляхом швидкого онлайн замовлення і придбання авіа- та залізничних квитків в потрібні напрямки.

Візи до інших країн Американського континенту:
— Канада >>>
— Сполучені Штати Америки >>>
— Аргентина (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі