Оформлення візи до Данії Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
155 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Терміни дії візи Терміни оформлення Обов'язкова наявність Вартість
короткострокова, до 25 днів 20 робочих днів 155 євро
піврічна мультивіза, 90/180 30 днів 1 німецька віза 500 євро
річна мультивіза, 90/360 30 днів 600 євро
2х-річна мультивіза 30 днів 2 німецькі візи 800 євро
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Данії:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Данії
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Данії:

Шенгенская виза в Данию, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Данії "від і до" — від 155 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Консульський відділ посольства Данії в Києві знаходиться за адресою:

01054, м. Київ, вул. Гоголівська, буд. 8.

Типи віз до Данії для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Віза до Данії

Датська віза, по-суті, це стандартний Шенген, процедура її оформлення нічим не відрізняється. Варто відзначити, що візове законодавство зазнало певних змін, і з 23.06.2015 р. при відкритті візи до країн Шенгенської зони, заявник повинен особисто відвідати Консульство держави, куди він планує свій візит. Після даної процедури зобов’язання з подальшим оформленням протягом 5 років має право взяти на себе будь-яка туристична компанія. Оформити датську або будь-яку іншу Шенгенську візу вам допоможуть у компанії «Бізнес Візит». Звернутися за допомогою легко — це можна зробити по телефону або заповнивши форму заявки в онлайн-режимі.

Співробітники «Бізнес Візит» надають послуги з відкриття різних типів віз, від одноразових — до типу С і D. Національна віза (D) відкриває можливість перебувати в межах кордонів однієї з країн Шенгенської угоди протягом 90 днів, після її закінчення заявник може подовжити візу. Шенгенська віза не підлягає подовженню відразу по закінченню терміну, але також дозволяє знаходитись в межах Шенгенської зони 3 місяці.

Тип С дає можливість неодноразово відвідувати Шенгенську територію протягом півроку, 3 місяці — це кількість днів перебування загалом. Така категорія передбачає собою гостьову, ділову або туристичну візу, зручна для поїздки в цілях бізнесу, проходження короткострокового навчання або просто для знайомства з країною.

Тип D відкриває дещо більші можливості, по даній візі ви можете залишитися працювати, навчатися у ВНЗ, проходити тривалий курс лікування і т. д.
В цілому отримання кожного типу візи характеризується своїми тонкощами і нюансами, розв’язати які вам допоможе компанія «Бізнес Візит».

Інформація про документи

Головний документ, без якого відкриття будь-якої візи неможливе — це закордонний паспорт. В Україні ви маєте право стати володарем двох закордонних паспортів, особливо ця можливість корисна для бізнесменів, які перебувають у постійних ділових поїздках. Грамотне використання двох закордонних паспортів передбачає розмежування на документ для подорожей і документ для більш вагомих віз. Серйозні візи на кшталт Шенгенської та національної мають прив’язку до терміну дії паспорта. Він повинен діяти після того, як сама віза буде закрита, ще протягом півроку. Володіння двома паспортами полегшує процес заміни і оновлення документа.

Однією зі спеціалізацій компанії «Бізнес Візит» є допомога в отриманні або заміні закордонних паспортів для громадян України. Якщо ви хочете отримати позитивний результат в стислі терміни, не витрачаючи в процесі особистого часу і фінансів, зверніться до фахівців компанії. Офіси «Бізнес Візит» розташовані в багатьох регіонах країни, з максимально детальною інформацією про них можна ознайомитись у вкладці контакти.

Для того, щоб скористатися послугами компанії в Києві, вам не обов’язково мати конкретно київську прописку або реєстрацію, для решти регіонів це є однією з умов співробітництва.

Гарантія позитивного результату

Гарантію позитивного результату компанія «Бізнес Візит» може надати у разі нормальної візової історії заявника та надання їм справжньої інформації. Допомога експертів допоможе вам заощадити свої нерви і час, займаючись такою кропіткою справою, як відкриття Шенгенської візи. Щоб спростити собі завдання, заповніть в онлайн-режимі спеціальну форму або зверніться до фахівців по телефону. Варто також зазначити, що ряд європейських держав має безвізовий режим з деякими країнами Шенгенської зони. Данія стала однією з них. В цілому Шенгенська зона включає в себе країни: Андорру, Монако, Сан-Марино, Бельгію, Швецію, Словаччину, Мальту, Ісландію, Естонію, Грецію, Швейцарію, Австрію, Чехію, Словенію, Німеччину, Фінляндію, Угорщину, Люксембург, Данію, Польщу, Іспанію, Францію, Латвію, Португалію, Італію, Нідерланди, Ліхтенштейн, Норвегію, Литву.

Лояльність і проблематика країн по відношенню до громадян України

В останні роки активно впроваджується система спрощення візового режиму для громадян України. Тим не менш, країни Шенгенської зони розподіляються на лояльні держави і ті, на чиї території в’їзд залишається проблематичним. За даними за 2014 рік в перелік «відкритих» держав увійшли Іспанія, Словенія, Португалія, Данія, Литва, Австрія, Естонія, Швейцарія, Греція, Латвія, Голландія. Складніше українцям дається відкриття візи до Чехії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії. Зростання динаміки відзначається в сегменті видачі мультивіз, в цілому за минулий рік було видано майже півтора мільйона віз різних категорій.

Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Ісландія >>>
— Іспанія >>>
— Італія >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (2голосов. Оценка: 3,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber