Віза до Габону

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Габону не надається.

Віза до Габону для громадян України

Ця країна належить до однієї з найбільш сприятливих для поїздок на африканському континенті. Ризики, пов’язані з відвідуванням, ідентичні тим, котрі характерні для всієї тропічної частини Африки. Це специфічні місцеві хвороби, до яких наш європейський організм не пристосований. Але ця проблема легко вирішується за допомогою вакцинації, яка є однією з небагатьох умов для отримання візи до Габону.

До цієї країни наші співвітчизники переважно їздять по справам бізнесу, хоча не виключено, що вас в цю країну могли запросити. Але навіть якщо ви туди хочете поїхати в туристичних цілях, все одно вам доведеться оформити візу до Габону. Такі правила.

Оформити візу до Габону без відвідування консульства

Незважаючи на те, що консульство Габону намагається розглянути заявки на отримання віз нашими громадянами у найкоротші терміни, цей процес може тривати від п’яти днів. Але даний мінімум може збільшитися за рахунок того, що сама підготовка документів на отримання візи може тривати набагато довше.

До пакету документів, який вам необхідно буде подавати до консульства, необхідно буде докласти кілька довідок, а також перекладів документів, отримання яких може сильно загальмувати процес збору документів. Іноді наші громадяни, не розібравшись, дістають ті довідки, які насправді не потрібні. Мова йде про медичні довідки, якщо ви плануєте поїздку до Габону не більше ніж на два тижні.

Звернувшись до нашого агентства за допомогою, ви отримаєте консультаційну підтримку, а також зможете замовити квитки і забронювати готель. Нашу підтримку ви відчуєте протягом всієї подорожі.

Інші країни Африканського континенту:
– Єгипет >>>
– Замбія >>>
– Зімбабве >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber