Оформлення візи до Греції Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
66 євро
59 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Греції:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Греції
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Греції:

Шенгенская виза в Грецию, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Греції "від і до" — від 59 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Консульський відділ посольства Греції в Києві знаходиться за адресою:

01901, м. Київ, вул. Панфіловців, буд. 10.

Типи віз до Греції для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Греція — одна з 5 країн, до яких досить складно отримати шенгенські візи українцям (2011-2013 рр).

Як виконується угода між Україною та ЄС про спрощення в оформленні віз?

Громадська ініціатива “Європа без кордонів” опитала понад 2000 респондентів і зібрала офіційну статистику.

Загальна видача шенгенських віз громадянам України неухильно зростає, у 2012 році було видано 1,2 мільйони віз, а в 2013 — 1,5 мільйони. З цієї кількості 58% віз — це довгострокові візи.

Дізнайтеся також, які складнощі можуть виникнути під час оформлення шенгенської візи громадянами України.

 

Греція — поліпшення візової практики

Громадська ініціатива “Європа без кордонів” повідомила про те, що посольство Греції врахувало побажання і поліпшило свою візову практику.
 

 

 

 

 

 

Віза до Греції

Зовсім нещодавно оформити візу до Греції було не дуже просто. Візова політика Греції по відношенню до України була переглянута і спрощена в рамках проекту «Європа без кордонів». Сьогодні відкрити Шенген до цієї країни вже не є значною проблемою, якщо візова історія заявника чиста і не обтяжена нюансами на кшталт попередніх відмов. У 2014 році Греція увійшла до п’ятірки країн, котрі видали найбільшу кількість віз українським громадянам. Ця країна приваблює українців, в першу чергу, як об’єкт для туризму, і, тим не менше, наші туристи віддають перевагу не одноразовому типу віз, а мультивізам.

Компанія «Бізнес Візит допомагає також у відкритті віз С і D, іншими словами, це стандартний Шенген на 90 днів без права продовження та національна віза на той самий термін, але з можливістю подовжити своє перебування на території держави.

Інформація про закордонні паспорти

Перше, що необхідно мати в пакеті документації для відкриття візи — це закордонний паспорт. Законодавством передбачено отримання двох закордонних паспортів, що значно полегшує завдання тим, хто через специфіку діяльності часто подорожує по всьому світу з діловими поїздками. Важливою умовою для оформлення Шенгену є те, що термін дії документа заявника повинен бути дійсний ще півроку після завершення терміну дії самої візи. Якщо один з паспортів вже потребує планової заміни, заявник цілком може скористатися другим. І все ж, для того, щоб візова історія була ідеальна, краще використовувати один паспорт для подорожей та відпочинку в країнах на кшталт Туреччини, ОАЕ та Єгипту, а другий залишити для більш масштабних і тривалих віз типу Шенгенської та національної візи.

Зробити заміну паспорта або допомогти вам з оформленням візи можуть менеджери компанії «Бізнес Візит», спростивши вам той чи інший процес. Офіси компанії знаходяться в різних регіонах України, в тому числі в Запоріжжі і Києві.

Відкриття Шенгенської візи: позитивний результат

Для того, щоб максимально наблизити позитивний результат при отриманні Шенгенської візи, зверніться за консультаційною та практичної допомогою до компанії «Бізнес Візит». Ви заощадите час і отримаєте результат за короткий час. Процедура оформлення замовлення на обслуговування дуже проста, необхідно лише заповнити на сайті форму або звернутися за телефонами нашої компанії:

 

Країни Шенгенської Угоди

Шенгенська віза дає власникові право відвідування ряду європейських країн. Шенгенська зона складається з Естонії, Словенії, Австрії, Угорщини, Фінляндії, Бельгії, Франції, Швеції, Чехії, Швейцарії, Німеччини, Словаччини, Греції, Португалії, Данії, Польщі, Ісландії, Норвегії, Іспанії, Норвегії, Італії, Нідерландів, Латвії, Мальти, Литви, Люксембургу та Ліхтенштейну. Також до переліку входять Монако, Андорра та Сан-Марино. Якщо ви власник національної візи, ви маєте право в’їзду тільки до однієї з цих країн. У компанії «Бізнес Візит» вам доступна послуга оформлення різного типу віз. Візові фахівці компанії мають багаторічний досвід, котрий підкріплено позитивними відгуками клієнтів з усієї України.

Причини негативної відповіді в консульстві

Причинами відмови в Шенгені можуть виступати різноманітні фактори, але найчастіше негативна відповідь ґрунтується на наступних нюансах:

 1. Заявник подає неправдиві дані про себе у вигляді підроблених довідок з робочого місця, з банку і пр. Це вагома підстава для занесення до чорного списку та позбавлення права на відкриття подібної візи назавжди.
 2. Неправдиве чи підозріле формулювання мети візиту. Якщо у офіцера з’являться сумніви щодо мети візиту, це може стати причиною відмови.
 3. Проблеми з медичною страховкою. Проблеми зі страховкою або її повна відсутність ставить під загрозу оформлення Шенгенської візи, оскільки документ є необхідністю.
 4. Погана візова історія. Якщо раніше спостерігалися відмови у відкритті віз, шанси на позитивний результат стрімко падають. Те ж саме стосується «чистих» паспортів, відсутність віз не менш негативно впливає на рішення Консульства. З цієї причини першу Шенгенську візу варто відкривати до держави, яка дає право в’їзду більш лояльно.
 5. Порушення. У разі порушення правил перебування в країні Шенгенської зони, навіть діюча віза може бути відкликана офіцерами Консульства.
 6. Скасування броні. Скасування заброньованого номера в готелі ставить під сумнів ваші цілі отримання візи і наміри візиту в цілому. Якщо у заявника є причини для відмови від броні, варто повідомити про це представництво.
 7. Фінансова неспроможність. Якщо фінансові гарантії для знаходження в державі відсутні, заявник не може отримати Шенгенську візу.

Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Данія >>>
— Ісландія >>>
— Іспанія >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (2голосов. Оценка: 3,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber