Віза до Гвінеї

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Гвінеї не виявляється.

Візи до Гвінеї

Якщо Ви громадянин України, Ви можете легко в’їхати до Гвінеї-Бісау — віза за 85 євро після прибуття на термін не більше ніж 90 днів без додаткових документів. Детальніше за посиланням >>>.

Гвінея — це унікальна країна зі своїми традиціями та особливостями. Для її відвідування достатньо мати бажання відвідати Гвінею та візу. Перше залежить виключно від ваших планів та намірів, а от з оформленням візи до Гвінеї наше візове агентство готове допомогти вам негайно.

Єдине, чим ви будете займатись — це наданням нашому агентству документів та фотографій під час першого візиту. Після підписання з нами угоди на надання послуг та їх оплати, а також сплати необхідних платежів, пов’язаних з отриманням візи до Гвінеї, ви зможете переключити увагу на свої справи.

Наша допомога неоціненна

Готуючи пакет для подачі до консульства Гвінеї, ми зробимо необхідну кількість копій документів, заповнимо заявки та анкети, підкажемо, де взяти необхідні довідки. Документи, на які потрібен переклад, ми переведемо в нашій агенції. Це дозволить заощадити ваш час, щоб вам не довелося шукати кваліфікованого перекладача французької мови самому.

У нас ви дізнаєтеся всі правила і особливості перебування в Гвінеї, віза до якої оформляється в консульстві не менше двох днів. Другий раз вам необхідно буде відвідати наше агентство для того, щоб забрати свій закордонний паспорт з вже оформленою візою.

Віза до Гвінеї видається на термін від місяця до трьох. Її вартість становить 40 американських доларів. Слід зазначити, що вам не доведеться відвідувати банк для здійснення платежу. За вашим дорученням це зробимо ми.

Візи Гвінеї класифікуються за трьома типами:

  • Короткострокова віза (С);
  • Транзитна (А, В);
  • Національна (D).

Зазвичай наші громадяни користуються візою типу «С». Це дозволяє відвідати країну з туристичною, діловою чи туристичною метою. Гвінейські візи бувають одноразові та багаторазові. Відкриття багаторазової візи дає можливість відвідувати країну кілька разів під час її дії.

Враховуючи особливість цієї країни та її національні багатства, гостям Гвінеї слід не забувати про деякі правила. Обов’язковий митний контроль тут повинні проходити дорогоцінні камені, вироби з слонової кістки, рогу, дерева або шкіри. Перш ніж вивозити їх, вам буде потрібно взяти дозвіл місцевих державних органів.

У нашому агентстві ви зможете отримати і інші послуги. З нашою допомогою ви розробите найбільш оптимальний маршрут вашого шляху і придбаєте квитки на всі види транспорту. Крім того, ми зможемо забронювати вам готель в будь-якій країні.

Інші країни Африканського континенту:
— Габон >>>
— Єгипет >>>
— Замбія >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber