Оформлення візи до Іспанії Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
155 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Терміни дії візи Терміни оформлення Обов'язкова наявність Вартість
короткострокова, до 25 днів 20 робочих днів 155 євро
піврічна мультивіза, 90/180 30 днів 1 німецька віза 500 євро
річна мультивіза, 90/360 30 днів 600 євро
2х-річна мультивіза 30 днів 2 німецькі візи 800 євро
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Іспанії:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Іспанії
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Іспанії:

Шенгенская виза в Испанию, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Іспанії "від і до" — від 155 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Візовий центр посольства Іспанії в Києві знаходиться за адресою:

м. Київ, пл. Спортивна, буд. 1А, ТРЦ «Гуллівер», 8 поверх.

Типи віз до Іспанії для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Чи легко українцям отримати візу до Іспанії?

Іспанія — популярний напрямок подорожей на відпочинок та подорожей з діловими цілями. Ми пропонуємо тури для відпочинку та бізнесу до Іспанії.

Ви можете поїхати до Іспанії самостійно, а ми надамо Вам професійну візову підтримку, допоможемо забронювати готелі та авіаквитки, замовити прокат автомобілів за маршрутом прямування.

 

 

 

Віза до Іспанії

У минулому році Іспанія увійшла до переліку держав, які сумлінно дотримуються правил проекту «Європа без кордонів» і максимально лояльно ставляться до видачі віз різних типів громадянам України. На сьогоднішній день іспанський напрямок цікавий співвітчизникам не тільки в якості об’єкта для туризму, все частіше українці звертаються не за одноразовими перепустками на територію країни, а за мультивізою, національними візами і Шенгеном.

Обидва останніх варіанти дають можливість перебувати на території держави протягом 3 місяців, з тією різницею, що національна віза підлягає подовженню. Шенгенська віза в даному випадку — це ваш пропуск на 90 днів з правом виїзду і в’їзду до країни протягом півроку. Шенгенська віза відзначена типом С, національна — типом D.

Кожен з типів і категорій віз має свої варіації оформлення, є маса індивідуальних випадків, при яких зустрічаються підводні камені в процесі відкриття візи. До таких можна віднести перетин кордонів на особистому автомобілі, оформлення візи пенсіонерам, дітям і т. д. Розібратися в складнощах візової законодавчої системи і отримати позитивний результат вам допоможе компанія «Бізнес Візит», котра успішно надає візову підтримку клієнтам протягом багатьох років. Крім цього напряму, туристична компанія також активно співпрацює з іспанською стороною в частині турів, взаємодіє з готельними мережами, авіалініями і всіма сегментами туристичного ринку.

Робота із закордонними паспортами

Клієнти нерідко звертаються до компанії «Бізнес Візит» з метою оновлення закордонного паспорта, адже при відкритті мультивіз, а також національної і Шенгенської візи, закордонний паспорт повинен мати достатній термін дії. Фахівці компанії радять українцям завести два закордонні паспорти, оскільки ця практика є дуже зручною і не суперечить чинному законодавству.

Переваги володіння двома документами полягають у тому, що коли в одного з них наближається термін переоформлення, цей процес не відображається на власнику, адже він може подорожувати з другим паспортом, поки перший проходить необхідні процедури. Якщо мова заходить про бізнес-практику, то розмежовані паспорти (для подорожей і для значних віз) дають власникові більше шансів безперешкодно отримати навіть найскладнішу візу.

Складнощі з відкриттям візи

Якщо кредитна історія заявника в порядку, і він має на руках всі необхідні документи, складнощів з оформленням іспанської візи виникнути не повинно. Експерти «Бізнес Візит» беруть на себе весь процес відкриття візи, але згідно з нововведеннями, котрі діють з 23.06.2015 р. заявник в будь-якому випадку повинен прибути до Консульства, це одна з вимог законодавства. Крім того, до переліку документації додані нові дані, які повинен надати громадянин, котрий бажає оформити візу до країни Шенгенської зони. До них належать відбитки пальців та фотографія заявника в цифровому вигляді. Здача відбитків пальців не актуальна для дітей, які не досягли 12 років.

Інші труднощі і перешкоди, з якими стикається заявник, зазвичай лежать виключно в площині його відповідальності, оскільки відмови найчастіше пов’язані з виною самого заявника. У цей перелік входять наступні помилки:

 1. Заявник подає неправдиву інформацію про себе у вигляді підроблених довідок і документів, що є повноцінною підставою для відмови Консульства.
 2. Візова історія зіпсована попередніми відмовами.
 3. Подається чистий паспорт на оформлення складної візи (нормальна практика — відкриття першої візи до лояльної країни).
 4. Проблеми з медичною страховкою можуть стати перешкодою до оформлення Шенгену, тому якщо ви вирішили заощадити на цьому документі, будьте готові до відмови.
 5. Офіцери Консульств і раніше попереджали про те, що різке і необґрунтоване скасування броні в готелі викликає у них сумніви. Сьогодні від попереджень перейшли до практики, навіть анулювання вже виданої візи — вже не поодинокий випадок.
 6. Ваш фінансовий стан має відповідати вимогам Консульства. Якщо власних грошей недостатньо — залучайте інші фінансові гарантії.

Це не повна інформація про аспекти, здатні допомогти вам в оформленні візи, і ті причини, що можуть стати перешкодою. Щодо української сторони постійно провадяться різноманітні інновації та оновлення законодавчої системи, за чим стежать наші фахівці. За повним переліком консультаційних послуг та практичною допомогою звертайтеся до експертів компанії «Бізнес Візит» за телефонами:

Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Італія >>>
— Латвія >>>
— Литва >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (7голосов. Оценка: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber