Віза до Камеруна

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Камеруна не надається.

Отримання візи до Камеруна від трьох днів

Камерун – це одна з небагатьох країн Африки, де туризм не тільки розвивається, але й вже зараз має привабливі для іноземців умови. Сюди людей приваблює дивовижна природа, чудовий ландшафт, а також озеро Чад. Люди в цій країні привітні, тому подорожувати сюди приємно і цікаво, харчування смачне, а ціни на проживання прийнятні.

Для того, щоб в’їхати до країни, необхідно подбати про візу до Камеруна. Є два варіанти її отримання. Її можна оформити під час перетину кордону цієї держави, а також завчасно перед виїздом у себе на батьківщині. Який з цих варіантів оберете ви, вирішувати вам, але якщо ви прагнете перестрахуватись і отримати візу до виїзду, тоді ми вам пропонуємо свою допомогу.

Оформити візу до Камеруна без виїзду до Москви

Єдиною незручністю для громадян України є те, що консульство Камеруна знаходиться в Москві. Але це не означає, що туди потрібно приїжджати особисто. Оформити візу до Камеруна через наше візове агентство для вас не буде клопіткою справою. Достатньо зв’язатися з нашим фахівцем, уточнити, які документи необхідно надати нам, а потім зустрітися особисто.

Ми допоможемо вам зібрати пакет документів, необхідний для отримання візи до Камеруна. Потім він буде відправлений до Москви по нашим кур’єрським каналам. Вам не доведеться хвилюватися ні за терміни його доставки, ні за збереження. У консульстві мінімальний термін розгляду документів – три дні. Тільки-но в документ буде поставлена віза, він буде негайно відправлений назад, і ви зможете отримати паспорт з візою в найкоротші терміни.

До Камеруна оформляється декілька видів віз, які залежать від термінів, цілей та кількості поїздок.

Візи до Камеруна бувають наступних типів:

  • короткострокові, національні, транзитні;
  • гостьові, робочі, туристичні;
  • одно- або багаторазові.

Виходячи з цього, ціна на візу може варіюватись від 30-ти до 250-ти доларів. Туристам вона коштуватиме 52 долари.

Ми надаємо консультаційну підтримку наших клієнтів. Також допоможемо вам придбати або забронювати квитки на зручні і вигідні маршрути на будь-які види транспорту. Крім того, ми можемо посприяти в бронюванні номерів у готелі, що звільнить вас від турбот відразу після приїзду до країни.

Інші країни Африканського континенту:
– Конго >>>
– Марокко >>>
– Саудівська Аравія >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber