Віза до Катару

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Катару не надається.

Віза до Катару. Оформлення візи до Катару

Безвізове перебування в Катарі для українців — 14 днів при наявності запрошення з готелю або туристичного ваучера. Для цього необхідно за 2 доби передати всі необхідні дані готелю і отримати факсом запрошення.
Забронювати готель для поїздки до Катару і отримати ваучер Детальніше >>>

Відвідування держави Катар для громадян України відбувається за візою. Щоб отримати ділову візу, необхідно мати на руках запрошення або лист від приймаючої сторони. Проставити візу можна і в міжнародному аеропорті Дохи.

Можливе також оформлення візи після прибуття в тому випадку, якщо на те є згода МВС Катару. Для цього приймаюча сторона (спонсор або гарант) зобов’язана заздалегідь повідомити про майбутній візит, із зазначенням паспортних даних, номеру рейсу, дати і часу прильоту, та вказати віросповідання гостя.

Віза до Катару після прибуття

Щоб отримати туристичну візу в аеропорту Дохи після прильоту, необхідно не пізніше, ніж за 48 годин до можливої подорожі (зазвичай за 3-5 діб) відправити факс із зазначенням особистих даних приймаючій стороні. У разі позитивної відповіді, приймаюча сторона повинна факсом надіслати заявнику копію дозволу про те, що можна оформити візу до Катару після прибуття.

Такий дозвіл необхідно мати при собі в момент проходження паспортного контролю разом із закордонним паспортом. Причому термін дії другого документа має становити не менше півроку з дати в’їзду до країни. Також на кордоні потрібно показати зворотні квитки, копію підтвердження броні готелю або запрошення, надати докази наявності достатніх фінансових коштів (банківську картку, готівкові кошти, дорожні чеки) для здійснення поїздки (понад $1 000).

За оформлення віз по прибуттю береться невеликий збір. Термін дії візи — 14 днів. Але її можна подовжити ще на такий самий період, якщо заявник і спонсор звернуться із запитом до Департаменту імміграції Катару.

Коли видається в Консульстві віза до Катару

Одним із ускладнень при отриманні візи до держави Катар, є той аспект, що консульський відділ посольства цієї країни досить суворо ставиться до фінансового становища сторони, що в’їжджає до крайни. Справа в тому, що Консульство Катару залишає за собою право пред’являти вимоги від’їжджаючим щодо надання доказів наявності достатніх для здійснення поїздки і проживання коштів.

Наші співробітники проведуть складний і виснажливий процес збору і підготовки документації замість вас. Вони вирішать питання з приводу запису на прийом і можливого коригування документації.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— Сінгапур >>>
— Філіппіни >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber