Віза до Конго

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Конго не надається.

Мешканцям України для відвідування Демократичної Республіки Конго необхідно мати візу. На жаль, офіційного представництва цієї країни немає в Україні, тому всім охочим здійснити подорож до Конго доведеться звернутися до Консульства Конго в Москві.

Також візу можна отримати на прикордонному пункті або в аеропорту, але відразу попереджаємо, що в такій ситуації може виникнути чимало проблем, оскільки оформлення візи здійснюється через МЗС Конго, яке не завжди прихильно ставиться до туристів.

Особливості отримання візи до Конго для українців

Оформити візу до Конго не є дуже складною справою, але майте на увазі, що обов’язково треба мати певні щеплення, тому без їх наявності немає сенсу записуватися на прийом до консульства (крім цього потрібно мати сертифікат міжнародного зразка про проходження вакцинації).

Також важливо знати, що на обробку Вашої заявки піде не менше 15 робочих днів, а термін дії звичайної короткострокової візи становить 30 днів. Це віза типу C, яка може бути кількох видів залежно від мети поїздки: туристична, ділова і гостьова.

Безвізовий транзит не дозволяється МЗС Конго, тому, у разі виникнення потреби транзитного перетину країни, Вам необхідно відкрити транзитну візу типу A або B.

Для більш тривалого перебування в країні потрібно оформляти національну візу типу D.
Зверніть увагу, що візи до Конго можуть бути як одноразові, так і багаторазові – для необмеженої кількості в’їздів в період дії візи. Якщо ж Ви плануєте подорож з дітьми до 16 років, їм не потрібно відкривати окрему візу, їх вписують до візи батьків.

Подорожуючи навіть до таких далеких країн, як Конго, отримання візи не буде перешкодою, котра може зруйнувати Ваші плани. Навпаки, ви можете навіть не помітити всіх турбот пов’язаних з оформленням візи, якщо звернетеся до досвідчених професіоналів з питань оформлення візових документів.

Фахівці, що працюють в цій сфері, нададуть Вам якісну консультацію стосовно всіх питань про майбутню поїздку, а також запропонують комплекс додаткових послуг, які максимально оптимізують Вашу подорож.

Інші країни Африканського континенту:
– Марокко >>>
– Саудівська Аравія >>>
– Судан >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber