Оформлення візи до Литви Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
66 євро
59 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Литви:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Литви
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Литви:

Шенгенская виза в Литву, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Литви "від і до" — від 59 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Консульський відділ посольства Литви в Києві знаходиться за адресою:

01901, м. Київ, вул. Буслівська, буд. 21.

Типи віз до Литви для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Віза до Литви

Порівняно з багатьма іншими країнами Шенгенської зони, Литва досить дружня і лояльна по відношенню до пропуску українців на свої території. Відкриття литовської візи по своєму процесу нічим не відрізняється від оформлення стандартного Шенгену, але гарантії позитивного результату значно вищі. За підсумками минулого та поточного року, кількість відмов від Консульства Литви не було високим, а негативні рішення були виправдані. До союзу Шенгенських держав входять Польща, Ліхтенштейн, Словенія, Австрія, Мальта, Норвегія, Бельгія, Люксембург, Угорщина, Словаччина, Німеччина, Фінляндія, Іспанія, Греція, Латвія, Швеція, Естонія, Ісландія, Данія, Португалія, Нідерланди, Італія, Швейцарія, Франція та Чехія. Якщо ви не маєте національної візи Болгарії, Кіпру, Румунії та Хорватії, але є власником мультивізи Шенгену, то ви маєте право в’їзду до цих країн.

Найскладніше доводиться з оформленем віз типу С і D до Німеччини, Бельгії, Данії, Австрії та Люксембургу. Незважаючи на дію проекту «Європа без кордонів», ускладнився процес отримання перепустки до Португалії, Франції та Швейцарії. Якщо ви плануєте відвідати відразу декілька країн, відкривати візу є сенс до держав, в кордонах яких ви пробудете найбільше часу. Існує міф, що необхідно відкривати візу до тієї країни, на територію якої ви заїдете спершу, але по факту це не є правдою.

Шенгенська віза (тип С) і національна віза (тип D) відкривають для володаря кордони держави на 3 місяці з тією різницею, що Шенгенська віза діє протягом півроку і її можна «розбивати» на кілька відвідувань. Шенген не підлягає подовженню, національна віза подовжується без проблем. Максимальний термін оформлення візи — 10 діб, зазвичай питання вирішується за 5-8 робочих днів, якщо порядок оформлення терміновий, можна стиснути терміни до 1-3 діб.

Документація для оформлення латвійської візи

Згідно зі змінами візового законодавства, який набрав чинності від 23 червня 2015 року, особистий візит заявника до Консульства є необхідністю. Після позитивного результату і отримання візи протягом 5 років після цього інтереси заявника можуть представляти туристичні компанії. Окрім того, до пакету документів віднедавна додаються відбитки пальців та фото у цифровому вигляді. Діти, які не досягли 12 років, не проходять процедуру зняття відбитків пальців. В іншому пакет документів, який подається при оформленні Шенгенської візи, не змінився, до переліку входять анкета, закордонний паспорт, фото, медична страховка, яка має силу у всій Шенгенській зоні, запрошення (або бронь в готелі), квитки, робоча і банківська довідка, копія внутрішнього паспорта. В залежності від мети візиту, у Консульстві можу попросити додаткові документи на зразок свідоцтва про реєстрацію або розірвання шлюбу і т. д.

Що стосується закордонних паспортів, громадянин України має повне право на володіння двома подібними документами. Один закордонний паспорт зазвичай відводиться під подорожі, другий використовується для відкриття Шенгену або американських віз. Крім того, паспорти мають свої терміни дії і у кожної візи свої вимоги до них, тому найчастіше заявники використовують один паспорт, поки другий знаходиться в процесі оновлення.

Допомогти з відновленням паспорта можуть фахівці компанії «Бізнес Візит». Компанія розвиває обслуговування у всіх туристичних сегментах, а також у напрямку документації клієнтів. Візова підтримка успішно надається експертами протягом багатьох років, звернутися за подібною послугою можна до офісів у Києві, Запоріжжі та Дніпропетровську. В інших регіонах України ця послуга також є доступною, документи доставляються за допомогою кур’єрських служб.

Гарантії і результати

Якщо візова історія заявника не має проблем, це може гарантувати отримання позитивного результату від Консульства, і фахівці компанії «Бізнес Візит» виконають завдання в максимально стислі терміни. Щоб уникнути негативної відповіді, необхідно мати нормальну візову історію, не скасовувати бронь в готелі, володіти фінансовими гарантіями, справжнім пакетом документів та медичною страховкою. Найчастіше у відкритті візи офіцери відмовляють саме з вини заявника, який надав неправдиву інформацію про себе або порушує правила їх подачі.

Якщо ви бажаєте замовити консультаційні чи практичні послуги компанії, звертайтесь за телефонами: +038 (044) 303-91-62 (м. Київ), +38 (056) 794-02-40 (м. Дніпропетровськ), +38 (061) 228-17-08 (м. Запоріжжя). Компанія «Бізнес Візит» гарантує якісний сервіс, стислі терміни оформлення, економію вашого особистого часу і фінансів. Крім того, клієнт має можливість скористатися і іншими туристичними послугами, що надаються фахівцями. Робота з клієнтом на будь-якому етапі, від задуму до самої подорожі — основна спеціалізація компанії.

Можливо, вас зацікавить віза в іншу країну Шенгенської угоди:
— Ліхтенштейн >>>
— Люксембург >>>
— Мальта >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (5голосов. Оценка: 3,80 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber