Оформлення візи до Люксембургу Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
155 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Терміни дії візи Терміни оформлення Обов'язкова наявність Вартість
короткострокова, до 25 днів 20 робочих днів 155 євро
піврічна мультивіза, 90/180 30 днів 1 німецька віза 500 євро
річна мультивіза, 90/360 30 днів 600 євро
2х-річна мультивіза 30 днів 2 німецькі візи 800 євро
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Люксембургу:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Люксембургу
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Люксембургу:

Шенгенская виза в Люксембург, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Люксембургу "від і до" — від 155 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.
 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Візовий центр Люксембургу в Києві знаходиться в посольстві Бельгії за адресою:

м. Київ, пл. Спортивна, буд. 1, ТРЦ «Гуллівер», 8 поверх.

Типи віз до Люксембургу для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Віза до Люксембургу

Довгий час однією з головних цілей візиту громадян України в Люксембург був туризм. Мальовнича краса гірських схилів Арденн і ультрамодна інфраструктура привертали тих, хто полюбляє активний відпочинок та оглядові екскурсії. Окремо приваблює і заповідник Еш-сюр-Альзет, місцевина, котра є середовищем існування для екзотичних тварин і птахів. Молодь цінує пішохідні і велосипедні прогулянки по горах і узбережжях річок, спеціально для цінителів схилів у Эхтернахе створено центр скелелазіння.

Не менш популярний і подієвий туризм в Люксембурзі, в лютому туристи стікаються сюди на карнавал, приурочений до фестивалю вогню, в кінці квітня естети приїжджають на фестиваль квітів, а в серпні тут проводиться фестиваль Шуеберфюрер, супроводжуваний винними святами.

Люксембург має зручні дорожні розв’язки і автобани, що з’єднують країну з сусідніми державами, тому подорож по Шенгенській зоні дуже зручно починати саме звідси. Віза типу С (Шенгенська віза) — найбільш зручний варіант для подібних цілей. Крім того, вона чудово підійде для ділових поїздок, адже законодавство Люксембургу знане своєю відкритістю до іноземців, що в свою чергу дозволяє засновувати тут громадянам інших держав свої фірми і компанії. Двоє засновників мають право внести статутний капітал підприємства у розмірі 2500 євро на двох, після чого можна розпочинати бізнес. Вимоги до акціонерних товариств також невисокі — всього 31 000 євро. Податкове законодавство Люксембургу є простим і зрозумілим, в ньому відсутній податок на розкіш. В цілому Люксембург — сприятливий грунт для різного роду бізнес-рішень і проектів.

Якщо ви плануєте розвивати бізнес, а не просто організувати короткострокову ділову поїздку, вам необхідно відкривати національну візу типу D. За нею ви зможете бути в межах країни протягом трьох місяців, потім ви отримаєте можливість подовжити візу. Шенгенська віза відкривається на півроку, загальна кількість перебування в Шенгенській зоні становить по ній 90 днів, але подовжувати ви її не можете. Для тривалих поїздок з метою лікування, навчання, роботи та інших довгострокових потреб потрібно відкривати візу типу D.

До речі, навчатися в Люксембурзі вкрай зручно і вигідно, уряд країни видає абітурієнтам різні гранти, а після навчання в університеті столиці студентам-спеціалістам надають робоче місце. Умови, в яких відбувається процес навчання, також вкрай привабливі. Крім того, запрошення з боку ВНЗ є гарною підставою для відкриття візи типу D. Шенгенська віза підійде тим, хто хоче закінчити короткострокові мовні курси.

Національна віза також використовується для укладення шлюбного союзу на території Люксембургу, іноземець отримує громадянство через 3 роки після оформлення шлюбу.

Документи і візовий процес

Подача необхідного Консульством пакету документів — перший крок до отримання візи до Люксембургу. Перелік містить документацію, необхідну для оформлення Шенгену. Віднедавна, згідно зміненого законодавства, необхідно також здати відбитки пальців і надати фотографію в цифровому вигляді. Крім того, якщо раніше візит до Консульства не завжди був обов’язковим, то по новим законам заявник зобов’язаний з’явитися особисто, але після цього наступні 5 років його інтереси може представляти третя особа (візовий центр, туристична компанія).

Громадянин України може мати два закордонні паспорти на руках. Найчастіше цією послугою користуються бізнесмени, чи люди, що будують ідеальну візову історію. В обох випадках принцип розпорядження двома паспортами простий: один з них використовується для одноразових віз для подорожей і туризму, а другий — для відкриття віз до Америки або країн Шенгену.

Оформити або оновити закордонний паспорт вам допоможуть експерти «Бізнес Візит», візова і документаційна підтримка клієнта — один з напрямків роботи наших фахівців. Протягом багатьох років компанія напрацьовувала ділові взаємини з базою Консульств, успішно розвиваючи і зміцнюючи свої позиції в даному сегменті. Заповнюючи форму заявки на обслуговування в онлайн-режимі або звертаючись за телефонами до наших представництв, ви збільшуєте свої шанси на отримання візи.

Контактні телефони:


Країни Шенгенської зони

Шенгенська віза до Люксембургу відкриває українцям можливості відвідати й інші країни Шенгенської зони. У цей перелік входять: Чехія, Угорщина, Естонія, Австрія, Португалія, Мальта, Ліхтенштейн, Бельгія, Литва, Франція, Латвія, Швейцарія, Словенія, Греція, Фінляндія, Німеччина, Словаччина, Данія, Італія, Швеція, Ісландія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Андорра, Монако, Норвегія, Сан-Марино.

Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Мальта >>>
— Нідерланди (Голландія) >>>
— Норвегія >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (1голосов. Оценка: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber