Віза до Мексики

Віза до Мексики. Як українці отримують візи до Мексики

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Мексики не надається.
Якщо Ви громадянин України, Ви можете легко в’їхати до Мексики, попередньо зареєструвавшись через інтернет.

З 2010 року для громадян України запроваджено електронний дозвіл, що дає можливість отримати згоду на поїздку до Мексики, без необхідності отримання мексиканської візи. Така віза до Мексики дозволяє бути на території країни до 180 днів, за умови, що метою перебування є туризм, транзит і деякі види ділових поїздок.

Якщо громадяни України мають у паспорті діючу візу США, то у них є право в’їжджати на територію Мексики без візи, при умові, що поїздка носить туристичний, транзитний чи короткостроковий діловий візит, який не передбачає отримання прибутку на території країни. Кількість в’їздів до Мексики при цьому необмежена.

Мексиканська віза через Інтернет

Громадяни України, метою яких є туристичне, транзитне або ділове відвідування Мексики, можуть оформити електронний дозвіл (Inicio Autorizacion Electronica). Отримати документ можна на сайті Національного Інституту Міграції Мексики. При оформленні дозволу необхідно буде вказати особисті дані заявника, дату в’їзду і період перебування на території країни, а також мету візиту.

Після заповнення і відправки анкети, відповідь, як правило, з позитивним рішенням, приходить через 5-15 хвилин. Кожен такий дозвіл має унікальний номер, який містить свій штрих-код, особисті відомості та мету подорожі заявника. Таким чином, оформити візу до Мексики досвідченій людині можна дуже швидко. Надається цей документ при перетині кордону разом з паспортом та заповненою міграційною картою.

Допомога в оформленні візи в консульстві

Отримання візи включає в себе два етапи. На першій стадії заповнюється електронний запит на візу в онлайн режимі на сайті Мексиканського Посольства. Причому перед заповненням запиту виконується первинна реєстрація особи з подальшою відправкою їй на електронну пошту пароля доступу до електронної анкети. Другий етап оформлення візи — це безпосередньо звернення до Консульства Мексики. Воно включає в себе складання необхідного пакету документів, сдачу відбитків пальців і проплату консульського збору.

Візи до інших країн Американського континенту:
— Канада >>>
— Сполучені Штати Америки >>>
— Панама (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber