Віза до Панами

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Панами не надається.
З 2014 року віза до Панами для українців — без оформлення будь-яких документів. Детальніше за посиланням >>>
.

Коли потрібна, а коли ні віза до Панами

Громадяни України з 08 травня 2012 року мають можливість отримати візу після прибуття до Панами. Ціна за отримання візи (придбання туристичної картки) становить 50 американських доларів. Період перебування на території країни не може перевищувати 90 діб.

В’їзд без візи до Панами

Декретом президента Республіки Панама в 2009 році було визначено, що громадянин будь-якої національності, який має візу до США, Великобританії, Австралії, Канади чи до будь-якої держави Євросоюзу і відвідав хоча б раз територію даної країни (для якої і оформлялася віза), має право в’їхати на територію Панами.

При наданні візи, оформленої належним чином і виданої однією з наведених країн, компанія-перевізник або встановлений міграційний пункт — Консульство Панами видасть міграційну картку. Збір за неї стягується в розмірі 30 доларів США.

Потрібно відзначити, що в системі TIMATIC, що використовується авіакомпаніями при реєстрації тих, хто вилітає рейсом, інформація про такий закон уряду Панами не міститься. Тому дуже Вам рекомендуємо уточнити перед поїздкою у авіакомпанії умови з оформлення квитка та реєстрації на рейс.

Яким чином видається віза Консульством Панами

Документи до консульського відділу посольства Панами в Києві подавати можна особисто або через довірену особу, турагентство. У певні дні та години здійснюється прийом та видача документів. Подавати документацію можна не тільки самостійно, але і через кур’єра. Терміни оформлення візи займають, зазвичай, не менше 7 днів.

Туристична віза визначає знаходження людини на території Панами терміном на 30 днів, але передбачає подовження дозволу до 3-х місяців. При перетині кордону країни можлива офіцерська перевірка прикордонної служби. Тому важливо мати достатньо фінансових коштів на весь період проживання в країні, а також дорожні чеки, пластикові картки, можливо виписки з банківського рахунку.

Звернувшись до нашого оператора або заповнивши онлайн-форму на сайті, Ви можете швидко і гарантовано оформити візу до Панами. Наші співробітники надають послуги в отриманні віз через Посольство Панами в Києві. Якщо у Вас є запрошення, ми допоможемо Вам уникнути простоювання в чергах для особистої подачі документації і візьмемо на себе всі зобов’язання в отриманні позитивної відповіді на запит.

Візи до інших країн Американського континенту:
— Канада >>>
— Сполучені Штати Америки >>>
— Перу (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber