Віза до ПАР

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до ПАР не надається.

Віза до ПАР для громадян України

Всім українцям, які хочуть відвідати Південно-Африканську Республіку, потрібно звернутися в Консульство ПАР в Києві для оформлення візових документів.

З переліком необхідних документів Ви можете ознайомитись на офіційному сайті консульства, але зверніть увагу, що вони повинні бути представлені англійською мовою. Якщо ж у Вас в наявності є документація російською або українською мовами – необхідно заздалегідь підготувати їх переклад.

Типи віз до ПАР

Транзитна віза видається, якщо особа прямує через територію ПАР до третьої країни або ж має намір зробити пересадку на інший рейс, не залишаючи аеропорту прибуття. Термін перебування в межах країни, згідно з транзитною візою, становить 72 години.

У деяких випадках дозволено безвізовий транзитний проїзд через ПАР. Для цього Ви повинні надати квитки на весь маршрут прямування і, не покидаючи зони аеропорту, залишити територію країни протягом 1-го дня. Винятком є тільки переліт через Йоганнесбург, де є можливою ночівля в прилеглому до аеропорту готелі.

Туристична віза оформляється протягом 2-х тижнів в консульському представництві ПАР в Києві. Найчастіше видається дворазова або багаторазова віза з візовим коридором від 2-х до 3-х місяців. Період перебування в ПАР складає до 40 днів, хоча його може бути змінено в залежності від кількості днів, зазначених у запрошенні або броні готелю.

Національна віза видається в разі тривалого перебування на території ПАР і вимагає окремого пакету документів, котрі виправдовують тривале перебування в країні.

Хто може подавати документи на отримання візи?

Щоб оформити візу до ПАР не обов’язково особисто записуватися на зустріч, подати документи може довірена особа, турфірма або кур’єрська служба. Якщо у Вас немає часу займатися оформленням візи до ПАР, довірте це досвідченим професіоналам у питаннях підготовки візових документів.

Крім того, Ви зможете зробити свою подорож ще більш безтурботною і комфортною скориставшись комплексом додаткових послуг компанії (онлайн-бронювання авіа- і залізничних квитків в будь-якому напрямку).

Інші країни Африканського континенту:
– Ангола >>>
– Гвінея >>>
– Габон >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber