Віза до ПАР

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до ПАР не надається.

Віза до ПАР для громадян України

Всім українцям, які хочуть відвідати Південно-Африканську Республіку, потрібно звернутися в Консульство ПАР в Києві для оформлення візових документів.

З переліком необхідних документів Ви можете ознайомитись на офіційному сайті консульства, але зверніть увагу, що вони повинні бути представлені англійською мовою. Якщо ж у Вас в наявності є документація російською або українською мовами – необхідно заздалегідь підготувати їх переклад.

Типи віз до ПАР

Транзитна віза видається, якщо особа прямує через територію ПАР до третьої країни або ж має намір зробити пересадку на інший рейс, не залишаючи аеропорту прибуття. Термін перебування в межах країни, згідно з транзитною візою, становить 72 години.

У деяких випадках дозволено безвізовий транзитний проїзд через ПАР. Для цього Ви повинні надати квитки на весь маршрут прямування і, не покидаючи зони аеропорту, залишити територію країни протягом 1-го дня. Винятком є тільки переліт через Йоганнесбург, де є можливою ночівля в прилеглому до аеропорту готелі.

Туристична віза оформляється протягом 2-х тижнів в консульському представництві ПАР в Києві. Найчастіше видається дворазова або багаторазова віза з візовим коридором від 2-х до 3-х місяців. Період перебування в ПАР складає до 40 днів, хоча його може бути змінено в залежності від кількості днів, зазначених у запрошенні або броні готелю.

Національна віза видається в разі тривалого перебування на території ПАР і вимагає окремого пакету документів, котрі виправдовують тривале перебування в країні.

Хто може подавати документи на отримання візи?

Щоб оформити візу до ПАР не обов’язково особисто записуватися на зустріч, подати документи може довірена особа, турфірма або кур’єрська служба. Якщо у Вас немає часу займатися оформленням візи до ПАР, довірте це досвідченим професіоналам у питаннях підготовки візових документів.

Крім того, Ви зможете зробити свою подорож ще більш безтурботною і комфортною скориставшись комплексом додаткових послуг компанії (онлайн-бронювання авіа- і залізничних квитків в будь-якому напрямку).

Інші країни Африканського континенту:
– Ангола >>>
– Гвінея >>>
– Габон >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі