Віза до ПАР

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до ПАР не надається.

Віза до ПАР для громадян України

Всім українцям, які хочуть відвідати Південно-Африканську Республіку, потрібно звернутися в Консульство ПАР в Києві для оформлення візових документів.

З переліком необхідних документів Ви можете ознайомитись на офіційному сайті консульства, але зверніть увагу, що вони повинні бути представлені англійською мовою. Якщо ж у Вас в наявності є документація російською або українською мовами – необхідно заздалегідь підготувати їх переклад.

Типи віз до ПАР

Транзитна віза видається, якщо особа прямує через територію ПАР до третьої країни або ж має намір зробити пересадку на інший рейс, не залишаючи аеропорту прибуття. Термін перебування в межах країни, згідно з транзитною візою, становить 72 години.

У деяких випадках дозволено безвізовий транзитний проїзд через ПАР. Для цього Ви повинні надати квитки на весь маршрут прямування і, не покидаючи зони аеропорту, залишити територію країни протягом 1-го дня. Винятком є тільки переліт через Йоганнесбург, де є можливою ночівля в прилеглому до аеропорту готелі.

Туристична віза оформляється протягом 2-х тижнів в консульському представництві ПАР в Києві. Найчастіше видається дворазова або багаторазова віза з візовим коридором від 2-х до 3-х місяців. Період перебування в ПАР складає до 40 днів, хоча його може бути змінено в залежності від кількості днів, зазначених у запрошенні або броні готелю.

Національна віза видається в разі тривалого перебування на території ПАР і вимагає окремого пакету документів, котрі виправдовують тривале перебування в країні.

Хто може подавати документи на отримання візи?

Щоб оформити візу до ПАР не обов’язково особисто записуватися на зустріч, подати документи може довірена особа, турфірма або кур’єрська служба. Якщо у Вас немає часу займатися оформленням візи до ПАР, довірте це досвідченим професіоналам у питаннях підготовки візових документів.

Крім того, Ви зможете зробити свою подорож ще більш безтурботною і комфортною скориставшись комплексом додаткових послуг компанії (онлайн-бронювання авіа- і залізничних квитків в будь-якому напрямку).

Інші країни Африканського континенту:
– Ангола >>>
– Гвінея >>>
– Габон >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
10.06.2019
Одеса вперше в історії прийме Сорочинський ярмарок

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й…

Читати далі
03.06.2019
У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам'ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту…

Читати далі
28.05.2019
Нові рейси з Одеси до Італії, Іспанії та Греції

У нинішньому році з'явилося відразу кілька нових рейсів, що зв'язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський…

Читати далі