Віза до Перу

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Перу не надається.

Якщо Ви громадянин України, Ви можете перебувати в Перу 90 днів за умови наявності у вас зворотнього квитка.

Забронювати авіаквиток до Перу за посиланням >>>.

Мапа Перу

Громадянам України для перетинання території Перу на термін до 90 днів, за умови, що метою візиту є туризм, віза не потрібна. Також не потрібно і заздалегідь оформляти транзитну візу, якщо термін поїздки не буде перевищувати 2-х днів. При інших обставинах візу необхідно оформляти заздалегідь в консульському відділі при посольстві Перу в Києві.

Для кого і як діє віза до Перу

При перетині кордону країни доведеться надати такі документи, як закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше шести місяців з моменту в’їзду, а також зворотні квитки з відкритою датою. В особливих ситуаціях офіцер прикордонної служби має право вимагати також підтвердження броні готелю, ваучер чи інші докази платоспроможності.

Підтвердити свій фінансовий статок можна буде наданням готівки, дорожніх чеків, кредитної картки. Щодо виїзду дітей до 16 років, Консульство Перу вважає необхідним вписувати їх до візи батьків (матері).

Якщо віза отримана на кордоні, при перетині території країни, то дійсна вона може бути тільки на один в’їзд, а термін перебування в Перу обмежений 90-ма днями. Однак, можливо подовження візи на місці. Для цього працює офіс Головного управління Міграційної служби в Лімі. До трьох разів допускається можливість подовження візи терміном до 30 днів на кожний дозвіл. Мито доведеться сплатити окремо у встановленому розмірі (близько $20).

Яким чином видається віза Консульством Перу

Подача документів до консульського відділу посольства Перу в Києві можлива як особисто, так і через довірену особу, турагентство. У чітко регламентовані дні та години проходить прийом і видача документів. Надавати документацію на розгляд можна, як самостійно, так і через кур’єрську службу.

Оформлення візи до Перу триває, зазвичай, не менше семи днів. Для ввезення на територію країни коштовної кіно- та фотоапаратури потрібно отримання спеціального дозволу. Також на митниці буде взято за це спеціальний податок.

Візи до інших країн Американського континенту:
— Канада >>>
— Сполучені Штати Америки >>>
— Чилі (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber