Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Польщі:
Заповнення консульських анкет.
Консультація та сприяння в зборі документів.
Подача документів без особистої присутності в посольствах країн, де це можливо.
Призначення дати подачі пакета документів.
Візи до Польщі для будь-яких подорожей: — гостьова, — туристична, — бізнес-віза, — віза нареченої, — студентська віза.
Увага: з 15 жовтня 2014 перелік документів розширено Детальніше: (044) 303 91 62.
Який вигляд має віза до Польщі:
Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!
Увага: На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.
Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.
При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.
До вартості наших послугпо візовій підтримці належать:
консультація;
запис на співбесіду;
заповнення анкети;
бронювання авіаквитків;
бронювання готелю;
подача документів чи супровід до консульства;
комплектація повного пакета документів на візу.
Додатково сплачуються:
консульський збір;
візовий збір;
страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.
Оформлення візи до Польщі "від і до" — від 59 євро.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.
Перелік необхідних документів:
Закордонний паспорт.
Копії всіх сторінок українського паспорта.
2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
Довідка з банку.
Також можуть знадобитись:
Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
Свідоцтво про народження чи смерть.
Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
Документи на нерухомість.
Свідоцтво про реєстрацію компанії.
Свідоцтво платника податків.
Довіреність та спонсорський лист.
Переклад документів англійською мовою.
Увага! Кожен перелік є індивідуальним.
Перелік, наведений вище, — базовий.
Посольства змінюють правила доволі часто.
Ваш перелік залежить від Вашої візової історії.
Всі нюанси уточнюйте у менеджера.
Консульський відділ посольства Польщі в Києві знаходиться за адресою:
Консультації та візова підтримка в різних містах України
Місто
Консультації
Передача документів
Телефон
Київ
По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304
Кур’єром або в офісі
+38 (044) 303 91 62
Дніпро
По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316
Кур’єром або в офісі
+38 (056) 794 02 40
Харків
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (057) 728 56 08
Одеса
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (048) 738 57 80
Львів
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (032) 242 79 42
Запоріжжя
По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4
Кур’єром або в офісі
+38 (061) 228 17 08
*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.
Отримати візу до Польщі в Києві без довідок про доходи
Польща — одна з найбільш лояльних до українців з-поміж країн шенгенської зони. Шенгенську візу можна отримати без довідки про доходи, достатньо забронювати готель і сплатити 50% вартості проживання.
Ви можете поїхати до Польщі самостійно, а ми забезпечимо Вам професійну візову підтримку, допоможемо готелів та авіаквитки, замовити прокат автомобілів за маршрутом прямування.
Віза до Польщі
Незважаючи на добросусідські відносини, взаємні проекти та інші зв’язки України та Польщі, насправді отримати польську візу українцю виявляється не просто. Польща не відрізняється позитивною динамікою та зростанням кількості видачі своїх віз українським громадянам. До речі, раніше Польща була набагато лояльнішою по відношенню до українців і створювала спрощені умови для отримання Шенгенської візи, але за останні роки ситуація змінилася.
Крім туристичних цілей, найчастіше громадяни України їдуть до Польщі вчитися і працювати. Якщо передбачено короткостроковий термін навчання або мова йде про просту ділову поїздку, можна обмежитися отриманням Шенгенської візи типу С. Для тривалого перебування на території країни з подальшим подовженням терміну буде необхідна національна віза типу D.
Не тільки Польща, але і ряд інших європейських держав посилили правила в’їзду до країни, це підкріплено і новим візовим законодавством, що цього року набрав чинності. За зміненими правилами особистий візит заявника до Консульства є обов’язковою умовою, у разі успішного оформлення візи та відсутності претензій у офіцерів, наступні 5 років представляти заявника в Консульстві можуть треті особи (туристичні компанії, візові центри тощо).
Документаційний пакет залишився таким самим, до нього додалася тільки необхідність надання заявником своєї фотографії в цифровому вигляді. В цілях посилення візового контролю було введено також процедуру здачі відбитків пальців, їй не підлягають тільки громадяни, які не досягли 12-річного віку. Для кожного конкретного випадку в польському Консульстві передбачені свої правила, що діють в залежності від візової історії, мети візиту і інших нюансів, пов’язаних з особистими даними заявника.
Допомогти розібратися в законодавстві, надати необхідну інформацію у вигляді консультаційних послуг та оформити польську візу на практиці допоможуть експерти компанії «Бізнес Візит». Телефонуйте за номерами:
+38 (044) 303-91-62 (м. Київ);
+38 (048) 738-57-80 (м. Одеса);
+38 (061) 228-17-08 (м. Запоріжжя);
+38 (032) 242-79-42 (м. Львів);
+38 (057) 728-56-08 (м. Харків);
+38 (056) 794-02-40 (м. Дніпропетровськ).
Сприяння в оформленні візи до Польщі
Гарантією успішного оформлення польської візи і отримання позитивної відповіді від Консульства є не тільки багаторічний досвід роботи і професіоналізм експертів компанії «Бізнес Візит». В першу чергу все залежить від самого заявника. Підводних каменів і нюансів в оформленні Шенгену достатньо, тому слід врахувати деякі рекомендації і найпоширеніші причини негативних відповідей.
У якому ж випадку слід чекати негативної реакції Консульства?
Ви скасували бронь в готелі відразу ж після отримання польської візи. Це викликає підозри у офіцерів і може стати причиною анулювання візи, адже ваша мета візиту стає сумнівною.
Що стосується самої мети візиту, вона повинна бути досить чіткою і зрозумілою.
У вас вже є відмови у візі або плями в візовій історії. Швидше за все, у цьому випадку вас знову чекає невдача, уникнути якої вам допоможуть тільки грамотні фахівці.
Ви порушували правила першого в’їзду або перебування на території країн Шенгенської угоди.
У вас відсутня медична страховка.
У вас немає фінансових гарантій, що дозволяють вам перебувати на території Польщі.
Ви подали неправдиву інформацію про себе або підроблену документацію. В цій ситуації вас швидше за все чекає чорний список польського Консульства (а можливо, й інших країн Шенгенської зони).
Але навіть якщо ваша візова історія не ідеальна, це не привід забути про отримання Шенгенської візи, є безліч способів подолати проблематику її отримання. Зверніться зі своїм питанням до фахівців компанії «Бізнес Візит» і ви отримаєте рішення своєї проблеми. Адже будь-яка ситуація вирішується, якщо за неї беруться професіонали.
Країни Шенгенської зони
Громадянин, що володіє Шенгенською візою, може стати відвідувачем одразу декількох держав, що прийняли Шенгенську угоду. Крім Польщі, в перелікові таких держав знаходяться Монако, Бельгія, Угорщина, Мальта, Греція, Австрія, Португалія, Чехія, Нідерланди, Ліхтенштейн, Естонія, Словенія, Іспанія (+ Андорра), Італія (+ Сан-Марино), Швейцарія, Швеція, Норвегія, Данія, Словаччина, Франція, Ісландія, Фінляндія, Литва, Латвія, Люксембург.
Деякі з цих країн відкривають додаткові можливості для відвідувачів, грунтуючись на взаємних домовленостях між собою. Дізнатися більш детальну інформацію можна з допомогою консультаційних послуг експертів компанії «Бізнес Візит». Замовлення послуги проводиться за допомогою заповнення форми в онлайн-режимі або за телефонами наших представництв.
Запитання:
Якщо студенту є виклик від польського університету, можна оформити студентську візу без особистої присутності і які терміни?
Відповідь:Ми допомагаємо в оформленні студентської візи до Польщі при наявності всіх необхідних документів.
За правилами Посольства Польщі в Україні подати документи на візу можна тільки особисто.
Відповідь: Ми допомагаємо оформити робочу візу до Польщі. Особливістю оформлення робочої візи є наявність запрошення. Варто знати, що її не можливо оформити без особистої присутності. Подача на робочу візу, як і на студентську, проводиться тільки особисто. Ми допомагаємо у підготовці та організації.
Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Португалія >>>
— Словаччина >>>
— Словенія >>>
Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку
23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…
Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…
Залишити відповідь