Віза до Саудівської Аравії

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Саудівської Аравії не надається.

Особливості оформлення віз до Саудівської Аравії

Віза до Саудівської Аравії

Саудівська Аравія – це країна, яку зобов’язаний відвідати кожен мусульманин, оскільки на її території знаходиться духовний центр ісламу – священне місто Мекка. Проте поїхати подивитися визначні пам’ятки цієї держави можуть далеко не всі бажаючі, оскільки для отримання візи до Саудівської Аравії є цілий ряд досить специфічних вимог.

Візи до Саудівської Аравії видаються кількох типів:

  1. Залежно від терміну перебування: короткострокові, транзитні, національні (студентські, робочі).
  2. В залежності від мети поїздки: туристичні, ділові, гостьові (відвідання родичів).
  3. В залежності від кількості поїздок: одноразові і багаторазові в період дії візи.

Слід згадати, що видача туристичних віз до Саудівської Аравії розпочалася не так давно. До цього візи до Саудівської Аравії могли отримати лише паломники, що прямують до хаджа, бізнесмени, дипломати та їхні сім’ї. Однак отримати туристичну візу до цієї країни на сьогоднішній день можуть тільки групи туристів, що подорожують через аравійське туристичне агентство. Візи для індивідуальних туристичних поїздок не оформляються.

Паломники, які направляються до хаджа, мають надати до посольства документ, що підтверджує мету поїздки до країни. Священні для мусульман міста Мекка і Медіна можуть відвідати тільки прихильники ісламу.

Транзитна віза оформляється для мандрівників, які прямують через територію Королівства Саудівська Аравія до інших країн.

Віза до Саудівської Аравії не буде надана заявнику, якщо:

  • це жінка, яка подорожує поодинці без супроводу чоловіка, батька чи брата;
  • неповнолітня особа без супроводу батьків або опікунів;
  • заявник виявиться особою, яка має у своєму паспорті відмітку (візи, в’їзні штампи), що вказують на перебування на території держави Ізраїль. До цієї категорії входять також іудеї за віросповіданням.

Слід також нагадати, що посольство і консульство Саудівської Аравії в Україні знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Краснодонська, буд. 1-3.

Інші країни Африканського континенту:
– Судан >>>
– Сьєрра-Леоне >>>
– ПАР >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber